Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 441
  • 896
  •   1
Отговори
# 525
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Сайта си работи без проблем. А тия превозвачи по каква причина ги ползвате, след като оскъпяват и бавят поръчката  newsm78

# 526
  • Мнения: 5 592
Сайта си работи без проблем. А тия превозвачи по каква причина ги ползвате, след като оскъпяват и бавят поръчката  newsm78
В какъв смисъл оскъпяват ? Доставката на няколко дрехи днес ми струва 3 лв до България.За 10 дни от поръчката дойдоха. + 3 лири до английския адрес. Под 10 лв всичко.

# 527
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Сайта си работи без проблем. А тия превозвачи по каква причина ги ползвате, след като оскъпяват и бавят поръчката  newsm78
В какъв смисъл оскъпяват ? Доставката на няколко дрехи днес ми струва 3 лв до България.За 10 дни от поръчката дойдоха. + 3 лири до английския адрес. Под 10 лв всичко.

Аз никога не съм поръчвала малко неща и при по-голям пазар директната доставка излиза по на сметка. Не знам как е ако се поръчват 2-3 неща.

# 528
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
Благодаря за съдействието. Успях да направя поръчката до адреса на превозвача,дано всичко е ОК и да пристигне...
Незнам защо в БГ версията на сайта,освен таксата до БГ ми начисляваше и такса 50 лв.Това ме отказа да я правя оттам.

# 529
  • Мнения: 1 773
И при мен така стана, исках да пусна директно до Бг, да не се занимавам с превозвачи, но доставката ми излезна 24лв и още 34лв някакви други такси...Естествено използвах превозвач-3 паунда доставка в Англия и 10.60 за доставка от Англия до офис на еконт, много по изгодно е.

# 530
  • при моите любими
  • Мнения: 2 521
Начислява ви ДДС освен доставка , затова е по-изгодно до превозвач.

# 531
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
Начислява ви ДДС освен доставка , затова е по-изгодно до превозвач.
[/quote.
Благодаря много за разяснението,определено ми беше полезно. В случая наистина трябва да е по-изгодно.  Поръчах якенца за мен и децата и реално ми се получи доставката+ таксата 70 лв,което е супер много за мен. Ще видим накрая с превозвача колко ще излезе.

# 532
  • Мнения: 4 692
Че кой купува чак толкова много, освен ако после не препродава дрехите?

# 533
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
Определено няма да препродавам,но така се случи, че имаме нужда от три якета, а те сега са и с 20%  намаление. Отделно и по една блузка и така...

# 534
  • Мнения: 4 692
И използвате директна доставка? Три якета и няколко дрешки не са много. Убедена съм, че има прекупвачи.

# 535
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Някой успя ли да направи успешна поръчка тия дни, до адрес в Англия? Аз не смея да пробвам пак, да не ми блокират акаунта 😕

# 536
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
И използвате директна доставка? Три якета и няколко дрешки не са много. Убедена съм, че има прекупвачи.

Не ,в случая с превозвач поръчах,тъй като много се оскъпяваше .

# 537
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
Някой успя ли да направи успешна поръчка тия дни, до адрес в Англия? Аз не смея да пробвам пак, да не ми блокират акаунта 😕
Аз поръчах в петък вечерта.

# 538
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Някой успя ли да направи успешна поръчка тия дни, до адрес в Англия? Аз не смея да пробвам пак, да не ми блокират акаунта 😕
Аз поръчах в петък вечерта.
С карта или Пейпал? Че с Пейпал не съм пробвала.

# 539
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
С карта. Пейпал не ползвам откакто, получих измамен е-майл от тяхно име и ми "източиха" малко парички ...

Общи условия

Активация на акаунт