Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 705
  • 896
  •   1
Отговори
# 600
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
За Асда Гросъри пробвайте да резервирате доставка от началния екран - Book a delivery. Този технически проблем с избора на слот за доставка в края на поръчката е поне от началото на Декември, ако не бъркам.
В Гросъри плащам с карта( мисля, че тук не можеше с ПейПал), в Асда Джордж - с Пейпал.

# 601
  • Мнения: 144
Donchevas, така стана, мерси. Да, от отдавна е проблема. С карта може само да, в George може и да става с пейпал, не помня.

# 602
  • Мнения: 119
Успях да поръчам от Джордж през Мозила Blush

# 603
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Аз да ви кажа пробвам през телефона през два браузъра и не се получава и това си е.

# 604
  • Мнения: 119
Аз да ви кажа пробвам през телефона през два браузъра и не се получава и това си е.
Аз също, но свалих Мозила и успях да поръчам.

# 605
  • Мнения: 312
Здравейте,
искам да направя поръчка от Асда като използвам посредник Габиели . При опит да се регистрирам в сайта въвеждам да всички данни на посредника(адрес,ПК и т.н) и стигайки до телефонен номер ми дава постоянно грешка(Sorry, the mobile number you entered does not appear to be valid, please check and try again.
) .Пробвах да го въведа по няколко начина(004477438495736/+4477438495736) ,но безуспешно...Някой,който използва Габиели за доставка може ли да ми даде съвет как да завърша регистрацията си?

# 606
  • Мнения: X
Здравейте,
искам да направя поръчка от Асда като използвам посредник Габиели . При опит да се регистрирам в сайта въвеждам да всички данни на посредника(адрес,ПК и т.н) и стигайки до телефонен номер ми дава постоянно грешка(Sorry, the mobile number you entered does not appear to be valid, please check and try again.
) .Пробвах да го въведа по няколко начина(004477438495736/+4477438495736) ,но безуспешно...Някой,който използва Габиели за доставка може ли да ми даде съвет как да завърша регистрацията си?
Пробвай без четворките а направо с 07

# 607
  • Мнения: 609
Здравейте! Имате ли представа дали има активни кодове за намаление в george?

# 608
  • Мнения: X
Здравейте,
искам да направя поръчка от Асда като използвам посредник Габиели . При опит да се регистрирам в сайта въвеждам да всички данни на посредника(адрес,ПК и т.н) и стигайки до телефонен номер ми дава постоянно грешка(Sorry, the mobile number you entered does not appear to be valid, please check and try again.
) .Пробвах да го въведа по няколко начина(004477438495736/+4477438495736) ,но безуспешно...Някой,който използва Габиели за доставка може ли да ми даде съвет как да завърша регистрацията си?

Не знам откъде си го взела този номер. На техния сайт е обявен този:   +44 20 3092 0102. Аз трия +44 и слагам една 0 отпред и ми го приема винаги. Става въпрос за ASDA Groceries.

# 609
  • Мнения: 5 112
Здравейте, искам да поръчам дрешки от Джордж - бебешки и за момченце на 3 години, но се чудя как идват размерите - нормални, по-малки или по-големи? До сега съм купувала много дрехи от Некст и HM като това че са им уголемени идва идеално за моите деца. Може ли някой да ми каже сравнено с тези две марки как са дрешките на Джордж?
Също комплектите сутчър с долнище от плътно и мъхесто отвътре трико ли са?
Извинете ме, сигурно сте ги коментирали вече тези неща Relaxed

# 610
  • Мнения: 3 922
Зависи от детето. Винаги е по-добре да заложиш на по-големия размер.
Аз лично вече взимам през два номера даже.

# 611
  • Мнения: 5 112
Благодаря, сега си спомням че имам две бодита от сина ми и не стояха така като еквивалентните размери на Некст, идваха по-малки. Може би ще пробвам с по-голям размер, за да се застраховам и заради сушилната. То за бебето е по-особено защото ако не нацеля размера ще  се размине сезона...

# 612
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Според мен не са уголемени,а отговарят абсолютно точно на размера си. Поръчваха наскоро за бебето и каката и при двете е така.

# 613
  • Мнения: 2 361
А има ли разлика между 12-18 и 1-1.5г?

# 614
  • Мнения: 1 124
Шефът Антонио, по мои наблюдения са еднакви тези размери.

Общи условия

Активация на акаунт