Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 459
  • 896
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 396
Момичета,чета всичко,но не съм срещала скоро да е коментирана доставката до БГ.Тази вечер реших да пробвам да поръчам,за да проверя как стоят нещата с доставката,ами като крайна цена за доставка ми даде само 15 паунда.А нали по едно време доставяха чрез превозвач и беше доста по-висока крайната сума за доставка?Въвеждам си данните,до момента с дебитната карта ,адрес пиша в БГ и ми дава 15 паунда.Ако са си върнали старата система е супер,защото мен това ме устройва.Моля ,ако греша в нещо при поръчката поправете ме,че да не се радвам напразно.
Цените са  с 20% отгоре ако поръчваш до България

# 781
  • Мнения: 1 429
Момичета,чета всичко,но не съм срещала скоро да е коментирана доставката до БГ.Тази вечер реших да пробвам да поръчам,за да проверя как стоят нещата с доставката,ами като крайна цена за доставка ми даде само 15 паунда.А нали по едно време доставяха чрез превозвач и беше доста по-висока крайната сума за доставка?Въвеждам си данните,до момента с дебитната карта ,адрес пиша в БГ и ми дава 15 паунда.Ако са си върнали старата система е супер,защото мен това ме устройва.Моля ,ако греша в нещо при поръчката поправете ме,че да не се радвам напразно.
Цените са  с 20% отгоре ако поръчваш до България
Имаш предвид 20 %се начисляват накрая при финализиране на поръчката ли?Или самите артикули са с 20% по-скъпи?
....аха разбрах,пробвах като сменях държавите и дава разлика в цените на артикулите.За Англия примерно е 3 паунда,а за БГ 3,6 .
Благодаря (то и под всеки артикул си пише всъщност,че включва 20 % )

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 01:16 от renidimova

# 782
  • Мнения: 3 922
.Детските дрехи са освободени от ддс в Англия. Затова пазаруваме с превозвач до английски адрес. Иначе до тук се начислява 20% ддс.

# 783
  • Мнения: 1 429
Да,благодаря,това го бях забравила.Мисълта ми е,че преди време самата доставка директно до БГ беше много поскъпнала,защото Джордж не доставяха те,а някаква транспортна фирма.Въпросът ми е,това вече отпаднало ли е,защото сега дава 15 паунда доставка,а преди ме препращане към сайта на фирмата превозвач?Въпреки ДДС-то на мен лично пак ми е ок да поръчвам директно,защото са много неща(имам три деца и чакам четвърто😀)

# 784
  • Мнения: 10 373
Дж доставят винаги с куриер... Те лично няма как Simple Smile

# 785
  • Мнения: 1 429
😀оф,абе не мога да се изразя правилно.Добре се,пак да пробвам:,има ли промяна в цената на директната доставка до БГ.И 15 паунда ли е крайната сума за доставка?

# 786
  • Мнения: 10 373
😀оф,абе не мога да се изразя правилно.Добре се,пак да пробвам:,има ли промяна в цената на директната доставка до БГ.И 15 паунда ли е крайната сума за доставка?
Каквоти ти дава в коша, това е.
Зависи от броя на артикулите и сумата също.

# 787
  • Мнения: 396
😀оф,абе не мога да се изразя правилно.Добре се,пак да пробвам:,има ли промяна в цената на директната доставка до БГ.И 15 паунда ли е крайната сума за доставка?

Да 15 паунда е до БГ ама като цените са с 20% отгоре и то не ти е на сметка

# 788
  • Мнения: 1 554
Здравейте,

За първи път ще пазарувам от този магазин бебешки неща. Искам да направя една голяма поръчка с общо взето всичко необходимо (като дрешки) за първите месеци. Въпросът ми е как ще ми бъде най-изгодно- да поръчам доректно с доставка до мен, с превозвач (ако да, кой?) или да си взема нещата от някой, който продава дрешките във Фейсбук/ОЛХ с малко надценка?

Ако има някакви врътки, които да ми спестят нерви и пари, ще съм благодарна да споделите.

Благодаря!

# 789
  • Мнения: 553
С превозвач, аз ползвам и съм много доволна от Габиели.

# 790
  • Мнения: 1 675
С превозвач, аз ползвам и съм много доволна от Габиели.

+1 за Габиели и пазаруването с превозвач!

# 791
  • Мнения: 488
+ за габиели

# 792
  • Мнения: 18 419
Най-изгодно е с превозвач. С директна доставка от сайта слагат хубава такса накрая, а прекупвачите от групите и олх слагат надценка.

# 793
  • Мнения: 30
Здравейте,днес за първи път направих поръчка от Asda Groseries
на стойност 30п.Избрах си ден за доставка до Габиели 2 п.,при плащане ми взеха само 1 ст.Пратката е в процес на обработка.На някой случвало ли му се е ?

# 794
  • Мнения: 10 373
Да, така правят. Дърпат парите като изпратят, за което са изпратили..
Но бъди готова и нищо да не изпратят - да ти я канселират преди доставката.

Общи условия

Активация на акаунт