Колко според вас трябва да е идеалната талия?

  • 2 378
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 892
Наскоро си измерих талията и беше доста в сравнение с преди - 67 см. Помня, че като бях по-слаба е била 62 см, по едно време беше дори под 60 см. Аз имам едни 3-5 кг за сваляне, може би като ги сваля ще ми стане колкото е била преди, но колко според вас трябва да бъде идеалната талия за една жена? Аз лично най се харесвах с мерки 87-62-88 Какво мислите вие?

# 1
  • Мнения: 9 196
Ако си 170, най-вероятно ще изглеждаш като сушена скумрия с талия 60. А ако три килограма ще ти свалят 7 см от талията ... най-вероятно вече изглеждаш, като сушена скумрия и няма от къде да се сваля повече.

# 2
  • Мнения: 10 011
Наскоро си измерих талията и беше доста в сравнение с преди - 67 см. Помня, че като бях по-слаба е била 62 см, по едно време беше дори под 60 см. Аз имам едни 3-5 кг за сваляне, може би като ги сваля ще ми стане колкото е била преди, но колко според вас трябва да бъде идеалната талия за една жена? Аз лично най се харесвах с мерки 87-62-88 Какво мислите вие?

Щом се харесваш най-много така, свали килограмите и ще стане.  Peace
Аз също най-много се харесвам на тези мерки и съм 157см.
Класическите мерки са 90-60-90, така поне пишеше по книгите. Сега не знам дали има промяна.

# 3
  • Мнения: X
Моята беше 58 см мноооого дълго време. Родих и от 76см я свалих до 64см. И сега ми харесва.
170 см съм, но не изглеждам като сушена скумрия. Бюста и ханша ми, също са с малки обиколки.

# 4
  • София
  • Мнения: 28 564
Стегната, не е само до размер.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 548
Важни са пропорциите, килограмите, ръстът, костната система. В този смисъл идеалната талия е различна за всеки.

# 6
  • Мнения: 8 891
Наскоро си измерих талията и беше доста в сравнение с преди - 67 см. Помня, че като бях по-слаба е била 62 см, по едно време беше дори под 60 см. Аз имам едни 3-5 кг за сваляне, може би като ги сваля ще ми стане колкото е била преди, но колко според вас трябва да бъде идеалната талия за една жена? Аз лично най се харесвах с мерки 87-62-88 Какво мислите вие?
Категорично мисля, че трябва да насочиш вниманието си в друга посока.

# 7
  • Мнения: 892
Аз не съм много висока, 163-164 см съм без токчета Simple Smile (защото някои познати казват ръста си с токчета) Имам фина костна структура, но сега като съм качила, съм качила пропорционално, не само на талия, мерките ми са горе-долу 91-67-92 (мерени без сутиен) Целта ми е да сваля навсякъде, най-много искам да намаля гръдната обиколка и талията си.

P.S. Според мен сантиметрите са по-важни от килограмите

Последна редакция: нд, 21 яну 2018, 12:07 от Eva111

# 8
  • Мнения: 4 518
Аз съм 167 висока, 47-48кг. Талията ми е 60, а ханшът 85. Преди година пробвах една булчинска рокля тип русалка и изглеждах отвратително, все едно някой ме е стегнал. Сестра ми, която беше родила няколко месеца преди това и беше с по 5-6 см по-дебела (не е правилната дума, но не се сещам за по-добра), изглеждаше невероятно с нея.
Мисълта ми е, че най-важното е да се чувствате добре както физически, така и психически.

# 9
  • Мнения: 414
Над 80 см талия води до увеличен риск от сърдечни заболявания, диабет, някои видове рак, над 88 см риска става още по-значителен. Това значи, че над 80 см не е полезно.

Последна редакция: вт, 23 яну 2018, 01:13 от wildBee

Общи условия

Активация на акаунт