Проследяване на бременност 2018

  • 1 521
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,

Сигурно има много сходни теми, но поне тези, които открих са доста старички.
Затова моля за информация: очаквам първо бебче, в 6 г.с. съм и дойде момента да реша къде да следя бременността и къде да бъде раждането. Иска ми се следенето и раждането да са на едно място и там от начало та до края. Иска ми се като отида на преглед, тест или което е наред, да ми обясняват спокойно и ясно, тъй като признавам си за първи път ми е и имам нужда от ясна и точна информация. Благодаря за отговорите предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 28 567
Няма как някой да те посъветва, след като не си казала за кой град се интересуваш.

# 2
  • Мнения: 6
Знаех си, че все нещо ще забравя - София 😊

# 3
  • Мнения: 2 123
Аз не съм бременна, но следя темите за родилните домове. В този подфорум има тема за всяка болница. Не пишеш от каква се интересуваш - държавна или частна болница?
От всичко, което съм прочела,  за болница Вита има много, много малко оплаквания и недоволни. Предстои откриване на нова сграда в близките 1-2 месеца близо до City Center мисля . Моя колежка се следи и ражда във Вита август месец и е изключително доволна! Много е доволна от проследяващата лекарка, която й прави и секциото. Изборът на болница много зависи от твоите изисквания. Проследи темите за родилните домове и ще се ориентираш.

# 4
  • Мнения: 13
 Здравейте,някой от Сливен да ми препоръча гинеколог който следи бременност,благодаря предварително.

# 5
  • Мнения: 125
Аз бих те посъветвала за Токуда,имам доста приятелки,които са доволни от там.
Не съм чула лош отзив за АГ отделението. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте,
а някой знае ли как точно става записването при един или друг лекар в Майчин дом за проследяване на бременност ?
Благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт