"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 259
  • 751
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 180
Огромно благодаря на всички за подкрепата! Hug

# 166
  • Мнения: 448
Момичета преди малко имах леко зацапване,розово,без болка...Отидох до тоалетната и случайно го видях,съвсем малко по тоалетната хартия.Което е доста странно защото винаги преди да ми дойде ме заболява доста силно коремът и не е толкова розово не знам,докато отида на лекар ще се побъркам...Знаете ли какво може да причини такова кървене.Започвам да се замислям дали не е някоя киста....

# 167
  • София
  • Мнения: 1 480
Нисък прогестерон. Пусни утре чхг и прогестерон и с резултатите при доктора

# 168
  • Мнения: 943
Ванита, утре се обади на лекаря си. Кажи му, че имаш положителен тест за бременност и кървене. Той ще ти каже какво да предприемеш.

# 169
  • Мнения: 16 871
Нисък прогестерон. Пусни утре чхг и прогестерон и с резултатите при доктора
+1

# 170
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
При мен са изписвали Дуфастон . Чуй се с доки. Той ще ти каже какво да правиш.

# 171
  • Мнения: 16 871
Не е задължително зацапването да е от нисък прогестерон.
Предш да я натъпчат с прогестеронови препарати нека пусне изследване и то ще покаже има ли нужда от външен прием.

# 172
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако беше пуснала днес изследванията, за които ти казахме всички щеше да можеш да занесеш поне нещо на доктора.
Сега освен чхг пусни и прогестерон, ако има проблем там трябва да ти изпишат

# 173
  • Мнения: 95
Vanitaa и с мен преди малко се случи същото. Отидох до тоалтна и забелязах абсолютно същотото нещо. Утре ще звъня на лекарката. От една страна знам че при извънматочна може организма и сам да го изхвърли, но ако е нормална лошо.

# 174
  • Мнения: 448
Vanitaa и с мен преди малко се случи същото. Отидох до тоалтна и забелязах абсолютно същотото нещо. Утре ще звъня на лекарката. От една страна знам че при извънматочна може организма и сам да го изхвърли, но ако е нормална лошо.
При мен се появиха и болките като при ПМС само че малко по-слаби,мисля че ще си ми дойде утре нормално. Sad

# 175
  • Мнения: 6 306
 jolajo - Стискам палци момиче утре всичко да е наред. Обади се още сутринта на док., дори ако кървенето е спряло. Предполагам че ще ти изпише нещо за задържане, докато се уточни къде е бебчо   Peace
Vanitaa - Крайно време е и ти да посетиш лекар. Дори и да ти дойде до утре, няма гаранция,  че ще се изчисти сама. А може и прогестеронът да е нисък и да има шанс да се спаси положението.

# 176
  • Мнения: 95
Добро утро. Не се повтори това розовишкаво зацапване от снощи. Дали да звъня ако не се появи. Мисля дали пък не е от прегледа. Със сигурност ако се случи пак ще звъня то така или иначе лекарката не ми звънна вчера и днес аз ще я търся така че ще й кажа.
Vanitaa какво става с теб. Дано всичко е наред. То и аз имам някакви бпдежи ама леки и сякаш яйчниците ми къркорат което ми се случва преди Ц.

# 177
  • Мнения: 95
Готов е втория резултата от Цибалаб 841. Кръвта я дадох към 10 сутринта на 24. В Щерев дадох кръв към 14 часа 24. 01 и е 908. Не се покачил двойно спрямо първият 525 от 22.01 но не знам вече. Вече започнах да губя надежда. 😭

# 178
  • Мнения: 95
Еми както си пиша че всичко е наред отивам до тоалетна и пак това зацапване. Не знам.

# 179
  • София
  • Мнения: 7 645
обади се на докторката, кажи първия рез, втория от цибалаб и от щерев, кажи й за зацапването, ако те викне отиди - това е което можеш да направиш. Попитай я дали да пуснеш прогестерон

Общи условия

Активация на акаунт