"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 280
  • 751
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 16 871
Аз преди бях пациент на Бойка.
Тя работи и в събота в Токуда, нещо такова ми се върти из главата.

# 226
  • Мнения: 95
Какво ти е мнението.
Прогестерона ми е 28 nmol
А пролактина 323
Но не са на гладно. Дадох кръв към 12.00 часа.
Чхг 980.

# 227
  • Мнения: 6 306
Какви са реф.граници на прогестерона?

# 228
# 229
  • Мнения: 16 871
За пролактин мисля не беше задължително да си гладна. Само да изчакаш 15-20 мин в лабораторията, на спокойствие.

Иначе от докторката бях доволна, но не сме и правили нещо много съществено - обекновени прегледи, цитонамазка и микробиология.
Спрях да ходя при нея мин.год. около април, но просто защото имах аборт и ми трябваше специалист, който да ми помогне занапред.

# 230
  • Мнения: 6 306
На мене ми се вижда нисичък прогестерона. Но първо трябва да се види къде е бременноста

# 231
  • Мнения: 57
Здравейте! От много време Ви чета, чак сега се опитвам да задам своя въпрос...  Последна М на 03.01 , продължителност 25-26 дни. Предполагаема Ову на 17.01 ..  Бебеправене на 11.01 и на 16.01  ..последваха няколко уринални теста-все отрицателни! Днес направих кръвен! Стойността на ЧХГ 0,10  ... Довежда ме на мисълта, че нищо не се е получило... Възможно ли е да е твърде рано и да не бъдат отчетени верни резултати, тъй като нямам закъснение на М.. Очаквана дата 28.01-29.01  ..Имам симптоми на начална бременност, но може и да е ПМС. Предварително благодаря!

# 232
  • Мнения: 4 518
Здравейте! От много време Ви чета, чак сега се опитвам да задам своя въпрос...  Последна М на 03.01 , продължителност 25-26 дни. Предполагаема Ову на 17.01 ..  Бебеправене на 11.01 и на 16.01  ..последваха няколко уринални теста-все отрицателни! Днес направих кръвен! Стойността на ЧХГ 0,10  ... Довежда ме на мисълта, че нищо не се е получило... Възможно ли е да е твърде рано и да не бъдат отчетени верни резултати, тъй като нямам закъснение на М.. Очаквана дата 28.01-29.01  ..Имам симптоми на начална бременност, но може и да е ПМС. Предварително благодаря!
Да, възможно е да е рано.

# 233
  • Мнения: 6 306
А защо реши че О е на 17ти. Засичала ли си я по някакъв начин?
   Ако О е била в действителност на 17ти, то днес ти е 8-ми ден след ову. Много е рано още за тест. Изчакай поне до 10-11ти ден след О.

# 234
  • Мнения: 57
А защо реши че О е на 17ти. Засичала ли си я по някакъв начин?
   Ако О е била в действителност на 17ти, то днес ти е 8-ми ден след ову. Много е рано още за тест. Изчакай поне до 10-11ти ден след О.
А защо реши че О е на 17ти. Засичала ли си я по някакъв начин?
   Ако О е била в действителност на 17ти, то днес ти е 8-ми ден след ову. Много е рано още за тест. Изчакай поне до 10-11ти ден след О.
Емиии.. гледам Ову калкулаторите по форумите, макар, че я осетих на 15.01. Помислих си ,че тепърва следва😂  Много ме притеснява кръвния текст, че е 0,10 <5 което ме довежда до мисълта, че М ще дойде след 2-3дни 😥

# 235
  • Мнения: 16 871
Зависи кога ти е била О.
Ако обаче МЦ е редовен и трябва да дойде на 28-29януари, както си написала, днес е 3-4 дни преди датата и кръвния щеше да отчете Hands V

# 236
  • Мнения: 57
Благодаря! И аз това си мислих! И да, цикълът ми е редовен! Още веднъж благодаря, ще пиша какво е последвало, чакар че и Вие го знаете😥

# 237
  • Мнения: 6 306
Опитай се да засечеш О, с ову-тестове например. Така ще ви е по-лесно, когато знаете през кои дни да се постараете  Peace

# 238
  • Мнения: 16

    
Здравейте, не съм си правила още тест, но на какво може да се дължи излющването  на зърната на гърдите и лекото им уголемяване?  И ужасният запек -|
Благодаря!


Последна редакция: чт, 25 яну 2018, 22:03 от Hristova777

# 239
  • Мнения: 57
Между другото съм майка на три деца.. и един спонтанен аборт. Решили сме се за четвърто.. Последното дете ни е заченато от раз точно с тези Ову тестове. Сега си мислих, че горе долу си ги знам.. новото при нас е кръвният тест..

Общи условия

Активация на акаунт