"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 241
  • 751
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 348
Случайно вчера/онзи ден да си яла спанак, суши? Някакъв зеленяш?

# 256
  • Мнения: 180
Случайно вчера/онзи ден да си яла спанак, суши? Някакъв зеленяш?
Ми аз не ям такива неща ,освен ако наистина не се превръщам в зелено извънземно ,уфф уф ,вече не знам какво да кажа....Всеки ден ново 20

# 257
  • Мнения: 16 871
Ами ,здравейте Чхг днес 270 няма какво да кажа....Вие сте на ход Confused


А каква ти беше предишната стойност и преди колко време си пускала?

# 258
  • Мнения: 180
Аз не разбирам много. Но тия зелени изпражнения не ми звучат добре. Обади се възможно най-скоро на лекаря си.
Днес съм на лекар следобед по-рано не може Sad

# 259
  • София
  • Мнения: 7 645
май предната беше 230 ли не знам...
Потърси тази Парушева от бургас ако не си намерила вече при кой да направиш второ мнение.

Зелени съм имала от много ядене на портокали. Получават се ако приемаш желязо (беше казала, че си с нисък хемоглобин, може да пиеш някакво желязо).

# 260
  • Мнения: 180
май предната беше 230 ли не знам...
Потърси тази Парушева от бургас ако не си намерила вече при кой да направиш второ мнение.

Зелени съм имала от много ядене на портокали. Получават се ако приемаш желязо (беше казала, че си с нисък хемоглобин, може да пиеш някакво желязо).
Благодаря ти Брайда!Аз напоследък почти не ям нищо,само определени неща  от плодовете банани ,от цитрусите още повече ми се гади ...За зеленото ,както и да е ,ама чхг -то не знам как да приемам,вече си мисля да пробвам в др лаборатория ,ужас..Днес задължително трябва да отида при този док ,контролен след лапарото и конците  ще махат ,а и болничния трябва да ми напишат .Тази Парушева  на частно ли е ?

# 261
  • София
  • Мнения: 7 645
надини - бременност има, но не се развива, няма никакъв шанс да се развие. По-добре че е нисък прогестерона, защото така той дава сигнали на тялото за цикъл.
Лапароскопията ти (мое мнение, но предполагам е вярно) е била напълно ама напълно излишна, защото не е имало киста, която да секретира ЧХГ. Имало е киста - ок, но кисти и дори по-големи се пукат и с медикаменти, а не направо операция.
Лекарят направо си е взел едни пари ей така. На всичкото отгоре съмнението за извънматочна продължава при теб, въпреки че са ти направи операцията.

От тук нататък - спри да се надяваш за тази бременност, не я бива, определено.
На този етап с ниското чхг каквото е твоето няма риск от спукване на тръбата. Няма и как да се докаже, че е извънматочна като стойностите са под 1000 - бременността не може да се визуализира никъде.
За мен трябва да се проследи още ако трябва 2-3 стойности, за да се види дали няма да почне да пада само, каквото според мен ще се случич, но просто не днес.

Дано новия доктор, при който ще отидеш е някой свестен. Препоръчах Парушева в бургас, ако решиш да отидеш там, дано ти помогне. Знам че извършва и разни манипулации - хистероскопии и тнт в окръжна, но работи на частен кабинет в Зорница.

# 262
  • Мнения: 943
Надини, последно Парушева знам, че работеше в аг центъра на д-р Калчева в Зорница. Мисля, че е още там.

# 263
  • София
  • Мнения: 7 645
да, там е, бях забравила името на мед. център

# 264
  • Мнения: 95
Докторката ми звънна и доста ме успокой. Благодаря ви още веднъж на всички за подкрепата. Утре ще пиша какво се случва.
Надини - пожелавам ти всичко да се оправи. Ще стискам палци. Според мен е възможно да няма бременност, но чхг да варира. Важното е че не е високо. Успех мила.

# 265
  • Мнения: 180
Благодаря момичета!Ще видим какво ще каже док!Ако се наложи и на луната ще отида ,защото взе вече да ми писва, месец и половина неведение!

# 266
  • Мнения: 27
Здравейте момичета,днес трябва да ми дойде ,меря си редивно БТ за сега е 37.1 нямам спад в температурата за което се радвам тайно,питането ми е ако утре направя тест за бременност и е отрицателен дали е 100% отрицателен и имали ли тук момичета които виждат двете чертички в по-късен етап?

# 267
  • София
  • Мнения: 7 645
ако ти е редовен цикъла, може да си направиш тест вече
Ако са минали 12 дни от О ще отчете. Щом мериш БТ, значи имаш идея кога е била, деня на о не се брои.
Ако ти е била по-късно с 1-2-3 дни и цикъла трябва да се очаква с 1-2-3 дни по-късно.

Ако искаш дай си графиката да я видя

# 268
  • Мнения: 6 904
Здравейте момичета,днес трябва да ми дойде ,меря си редивно БТ за сега е 37.1 нямам спад в температурата за което се радвам тайно,питането ми е ако утре направя тест за бременност и е отрицателен дали е 100% отрицателен и имали ли тук момичета които виждат двете чертички в по-късен етап?
Както казва Брайда ако си с редовен цикъл можеш да си направиш тест вече. Аз правих в деня на цикъла шуърчек не със сутрешна, но задържана урина и чертата си беше доста плътна и видима. Не се вкопчвай в идеята, че ако е отрицателен нещо може да се промени.

# 269
  • Мнения: 5 468
Николетес, още не си направила тест, а вече мислиш, ако е отрицателен, какво би означавало. Ако имаш закъснение и отрицателен тест, бременност е много малко вероятна. Аз лично видях положителен тест 2 дни преди датата на М и то не със сутрешна урина. Чертичката си беше доста видима, което ме навежда на мисълта, че още предния ден щеше да ми отчете.

Общи условия

Активация на акаунт