"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 244
  • 751
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 180
Моето решение за сега е да следя Чхг в понеделник и петък пък да видим ...За сега сондирам мнения за др АГ

# 331
  • Мнения: 6 305
Браво момичета, точно трансвагинална лапароскопия имах предвид. 
     Nadiny  - имай си я просто едно на ум като вариант  Peace

# 332
  • Мнения: 180
Благодаря,благодаря!Много ме насочихте в по правилните посоки ,от колкото сам човек може да се насочи,особено когато е афектиран,притеснен и не е много в кондиция!Ще пиша пак в понеделник с поредното Чхг ...малко да си починете от мен Simple Smile))

# 333
  • Мнения: 6 622
Стискам палци да пада .

# 334
  • Мнения: 95
При мен нещата май се влошават. В 3 ч получих много остри болки и отидох до спешното. На прегледа нищо не се видя. Всичко било нормално. Върнах ср в къщи, но болките продължиха. Малко по слаби но почти не спах. Но вече съм си с кървене. След малко ъръгвам за Щерев

# 335
  • Мнения: 6 622
Охх, мъчно ми става да те чета. Дано всичко се нареди по-бързо.

# 336
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
Момичета добро утро, имам въпрос. Залъснява ми вече 6ти ден, снощи имах едно бледо розово зацапване, тази сутрин имах същото с малко съсирече.... и това беше, въпроса ми е да не би да ми дойде Cry

# 337
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 15
При мен нещата май се влошават. В 3 ч получих много остри болки и отидох до спешното. На прегледа нищо не се видя. Всичко било нормално. Върнах ср в къщи, но болките продължиха. Малко по слаби но почти не спах. Но вече съм си с кървене. След малко ъръгвам за Щерев


Дано всичко е наред!

# 338
  • Мнения: 128

Според Вас има ли бременност-сякаш ми си вижда една много тънка линия на Т-до цикъла ми има още....След седмица пак ще повторя теста Simple Smile

# 339
  • Мнения: 6 904
Нищо не се вижда на тази снимка, според мен е отрицателен. Изчакай си до датата за цикъла.

# 340
  • Мнения: 14
Здравейте,
Очаквам М на 28.01. или 29.01, като тестовете до сега са отрицателни, но от няколко дни имам обилно слюнкоотделяне, неприятно главоболие (тъпа болка в слепоочията), оригване, пареща болка в слънчевия сплит (все симптоми, които прочетох в сайта, че и други жени са имали). Поддържах температура от 37-37,1, като днес същата падна на 36,5. Възможно ли е въпреки типичното спадане на температурата да съм бременна. Симптомите, които описах не са типични за мен, а и предходната ми бременност беше преди близо 17 г., така че спомените ми са откъслечни.

# 341
  • Мнения: 5 468
Здравейте,
Очаквам М на 28.01. или 29.01, като тестовете до сега са отрицателни, но от няколко дни имам обилно слюнкоотделяне, неприятно главоболие (тъпа болка в слепоочията), оригване, пареща болка в слънчевия сплит (все симптоми, които прочетох в сайта, че и други жени са имали). Поддържах температура от 37-37,1, като днес същата падна на 36,5. Възможно ли е въпреки типичното спадане на температурата да съм бременна. Симптомите, които описах не са типични за мен, а и предходната ми бременност беше преди близо 17 г., така че спомените ми са откъслечни.

Рано е за симптоми. За температурата, обикновено при бременност се задържа малко повишена, а ако няма бременност - спада около дните на менструацията.

# 342
  • Мнения: 16
Добро утро момичета пак съм аз днес го направих с първа урина и ето резултата

# 343
  • Мнения: 448
Добро утро момичета пак съм аз днес го направих с първа урина и ето резултата
Честито,мила!Лека бременност и най-хубавото и здраво бебче накрая.Изчакай да минат 10 дни от закъснението и отивай на лекар.Дано всички тук се похвалим с две чертички. Simple Smile

# 344
  • Мнения: 16
Благодаря ви много че бяхте с мен пожелавам на всички моето щастие в момента

Общи условия

Активация на акаунт