"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 303
  • 751
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 326
Nadiny, какво става с тебе. Пусна ли днеска ЧХГ-то? Rolling Eyes
Здравей,Гейзерче, радвам се ,че не ме забравяте,днес не успях да го пусна утре ще го направя рано сутрин,но не се сдържах да направя пиш тест еми пак две черти....Принципно уж  от днес трябва да чакам лелката....Rolling Eyes Въпреки,че там тотално се обърках ,но пък нямам зацапване от 24 -ти сега имам течение ,то все нещо трябва да има пуу

Дано да пада вече пустото му ЧХГ. Уринарния не го гледай, той отчита доста ниски стойности. Стискам палци за утре Peace

# 436
  • Мнения: 180
Nadiny, какво става с тебе. Пусна ли днеска ЧХГ-то? Rolling Eyes
Здравей,Гейзерче, радвам се ,че не ме забравяте,днес не успях да го пусна утре ще го направя рано сутрин,но не се сдържах да направя пиш тест еми пак две черти....Принципно уж  от днес трябва да чакам лелката....Rolling Eyes Въпреки,че там тотално се обърках ,но пък нямам зацапване от 24 -ти сега имам течение ,то все нещо трябва да има пуу

Дано да пада вече пустото му ЧХГ. Уринарния не го гледай, той отчита доста ниски стойности. Стискам палци за утре Peace
Ще пиша обезателно след като получа резултат утре Simple Smile

# 437
  • Мнения: 27
Здравейте на всички Simple Smile
Менструацията трябваше да ми дойде на 22.01.2018г. но и до днес я няма!
Правим усилено опити за бебе,но на 2-ри от закъснението си правих тест,който беше отрицателен! Преди няколко часа имах съвсем леко кафяво зацапване точно като слуз,от което вече няма и спомен! От около 10 дни имам болки в гърдите,кръста и корема.
Възможно ли е да е станало чудото Simple Smile

# 438
  • Мнения: 16 874
Направи отново тест Wink
Ако е отрицателен иди на лекар, ако е + изчакай 10 дни и пак иди за установяване на Б.

# 439
  • Мнения: 177
Имала съм много такива черти на престо, за съжаление тази марка дава много фалшиви черти.
Ако О ти е била на 15-16-17-ти януари, до днес са минали 14-13-12-дни от нея. Според мен чертата трябваше да е бая по-видима.
Но тъй като не си сигурна в датите имаш 2 варианта:
- или нов тест утре, по-добре с първа урина и шуърчек, дано чертата е по-видима
- или нов кръвен тест

Мога почти категорично да кажа, че овулацията ти не е била на 15-ти защото днес тестовете ти щеше да са категорично положителни, без грам съмнение и взиране в теста.

п.п. При шч много пъти доста след времето за отчитане, може да се види бледа черта, очертание, някакво розово петно и тнт
Ти всеки ден ли правиш тестове Rolling Eyes

# 440
  • Мнения: 128

Добро утро момичета.....Нашето второ щастие вече е на път😊 Направих го тази сутрин

# 441
  • София
  • Мнения: 7 645
Честито Джани Simple Smile

Маргаритка - опита ми с тестовете е плод на борба от повече от 3г за второ дете... така че можеш да сметнеш минимум колко съм направила и минимум колко теста на жени като теб съм видяла във форума на снимка.

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 61
Доро утро мами!!
Миналия месец ми дойде на 01.12.2017 свърши ми на 05.12.2017 бебе правиихме на 11,13.12.2017 тогава ми закъсня с три ден,после ми дойде на 1.01.2018 свърши ми на 05.01.2018 полов контакт на 06.01 закъснява ми с 1 ден и много много бледа черта едва видима.. Незнам може да е плод на въображението ми... Въпро са ми е може ли да съм забременяла миналия месец

# 443
  • София
  • Мнения: 8 933
Доро утро мами!!
Миналия месец ми дойде на 01.12.2017 свърши ми на 05.12.2017 бебе правиихме на 11,13.12.2017 тогава ми закъсня с три ден,после ми дойде на 1.01.2018 свърши ми на 05.01.2018 полов контакт на 06.01 закъснява ми с 1 ден и много много бледа черта едва видима.. Незнам може да е плод на въображението ми... Въпро са ми е може ли да съм забременяла миналия месец
Не, не е възможно.

# 444
  • Мнения: 5 468
Доро утро мами!!
Миналия месец ми дойде на 01.12.2017 свърши ми на 05.12.2017 бебе правиихме на 11,13.12.2017 тогава ми закъсня с три ден,после ми дойде на 1.01.2018 свърши ми на 05.01.2018 полов контакт на 06.01 закъснява ми с 1 ден и много много бледа черта едва видима.. Незнам може да е плод на въображението ми... Въпро са ми е може ли да съм забременяла миналия месец

Ако си забременяла, си забременяла този месец. Качи снимка на теста да го видим.

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 61
Нищо не се вижда затова казах,че може да ми се превижда

# 446
  • Мнения: 1 898
Вижда се 2ра бледа черта! Повтори теста след ден два Wink

# 447
  • Бургас
  • Мнения: 61
И аз така мисля или утре или вдруги ден ще го повторя,но няма да се надявам на 100% ,че може да е грешен теста

# 448
  • Мнения: 5 468
И аз виждам много бледа черта. Утре можеш да го направиш със сутрешна урина. Със сигурност не си забременяла миналия месец. Не знам защо така си мислиш. При такава бледа черта, обикновено овулацията е била преди 11-12 дни някъде.

# 449
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
Полов акт само на 6ти ли ? Много бледа е за толкова дни.

Общи условия

Активация на акаунт