"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 239
  • 751
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 12
Добре извинете но съм невежа, ще изчакам 14 дни след положителния тест и ще направя един тест шуърчек. Така става ли

# 481
  • Мнения: 348
Опитваме за първи месец,нормално либе гърдите да не ме болят, а овулацията да е минала, усетих я с типични пробождания и цервикална слуз.четох че при бременност, гърдите ставали уголемени и  много болезнени, а мойте не са, което ме навежда на мисълта че бебчо не е станал... Положителния тест е от 15 ден, когато усетих и овилацията, на 14 ден бяхме заедно, и снощи на 17 ден отново, ако е станало нещо то е било на 14-15 ден, нямам търпение да разбера вече

Не е задължително гърдите ти да са напрегнати, болезнени, уголемени. Аз имах една стрелкаща болка/има ли такава дума въобще =D / в деня, в който трябваше да ми дойде- миналият понеделник, но гърдите ми въобще не са ме боляли. Така че спокойно, уверявам се с всеки следващ ден, че общоприетото не винаги е общоприложимо. Късмет и дано да видиш двете чертички!

# 482
  • Мнения: 5 468
Ама то не е общоприето, че 1-2 дни след забременяване, започват да болят гърдите.

# 483
  • Мнения: 10
Здравейте! Чудя се от известно време дали съм бременна или не,защото миналият месец ми имах цикъл на 23.12 като ми мина правихме секс с мъжът ми и седмица някъде след това започна да ми се гади,да ми се вие свят,да имам подут корем да се оригвам и най-важното подути и болезнени гърди.Е до тук ок но ми дойде цикъла на 26.01 този месец и беше по къс и не ме болеше нито корем нито нищо като ми мина симптомите ми продълцжават

# 484
  • София
  • Мнения: 11 489
Виж 3 поста по-нагоре, та точно четвъртия, какво пише.
А по принцип си за смешките

# 485
  • Мнения: 943
Есинка, ако имаш съмнения, че си забременяла след цикъла си през декември, можеш да си направиш тест за бременност. Ако има бременност, би отчел вече със сигурност.

# 486
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте! Чудя се от известно време дали съм бременна или не,защото миналият месец ми имах цикъл на 23.12 като ми мина правихме секс с мъжът ми и седмица някъде след това започна да ми се гади,да ми се вие свят,да имам подут корем да се оригвам и най-важното подути и болезнени гърди.Е до тук ок но ми дойде цикъла на 26.01 този месец и беше по къс и не ме болеше нито корем нито нищо като ми мина симптомите ми продълцжават
Извинявай, ама оригването и подутия корем не са признаци само на бременност, особено пък начална такава. Още повече щом си имала менструация. Независимо от дължината й. Не си бременна, няма нужда да си даваш парите за тестове.

# 487
  • Мнения: 180
Здравейте ,момичета,да си дам отчета от днешния преглед,вече една идея съм по спокойна...Първо искам да благодаря много на момичетата,които ми предложиха  д-р Парушева! Съжалявам,че по- рано не съм се обърнала към нея амааа...то човек като има да пати....Та има надежда 80% ,че нещата са приключили ,но ще се продължава да се следи чхг ,има вероятност това след операцията ми да е било менструация,защото в момента нещата на екран  са точно в овулация дори каза ,че е сега момента за бебеправене ,но не е препоръчително докато не се установи със сигурност ,че всичко е приключило със старата работа.Отново ще се следи ЧхГ( ужас )в понеделник пак ще се пуска и да видим ще се чуем с нея да обсъдим резултата,сега се молим да пада вече .....Ще видим след 5-7дни дали тези фоликулчета 17-18мм са се спукали и така ....Най-накрая някой д-р да се заинтересова,че аз съм резус отрицателен  и не ми е  бита Д-гамаимуноглобулин,въпреки че детето ми е +т.е това също има отношение към това ,че тази бременност не се развива или разви както трябва!Дано всичко да се изпари като миг...за сега толкова от мен

# 488
  • София
  • Мнения: 7 645
Нандини - радвам се, че прегледа е минал добре и че докторката ти е отговорила на въпросите.
Дано сега чхг да пада и след няколко месеца след лапарото да заченеш. Ако не е късно - бий си инжекцията

# 489
  • Мнения: 180
Нандини - радвам се, че прегледа е минал добре и че докторката ти е отговорила на въпросите.
Дано сега чхг да пада и след няколко месеца след лапарото да заченеш. Ако не е късно - бий си инжекцията
Брайдичка,благодаря чул те Господ!И въпреки ,че не тук темата за момичетата от Бургас:Не се доверявайте на АГ във Болницата Ветрен при такива заплетени случаи като моя!

# 490
  • Мнения: 95
Много се радвам че се успокои най накрая. Ще видиш че всичко ще е ок.

# 491
  • Мнения: 6 305
Nadiny-  Много се радвам за тебе момиче.  Hug

# 492
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
Здравейте. Ще споделя с вас моя случай този месец. Simple Smile Ц ми е на 32-36 дни(последен 21.12.2017), но този месец нещата се объркаха. Днес е 42 ден и все още нямам Ц, но и не ми е закъснял Ц, защота О ми беше чак 34 ден(когато обикновенно ми идва).Същата вечер правихме кекс, и 2 дни по-рано също. Сега ще чакам до Понеделник и се надявам чудото да е станало! Wink

# 493
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Кекс? newsm78

По казуса на Надини - не съм наясно, възможно ли е да има растящи фоликули, че и овулация, ако ЧХГ още е високо? То не е било някакво космическо и да пада, до онзи ден растеше. Наистина не съм запозната, много шантав случай. Надини, дано всичко вече да приключва благополучно!

# 494
  • Мнения: 180
Явно,при мен всичко е възможно хаха Благодаря jolajo,geizerche,месечинка.Ще си стискам палци да пада това Чхг пусто,че вече ме нерви ,да минава по бързо и скоро заедно със jolajo да се похвалим пак със двете чертички,ама за всеки случай след 12г.с.До понеделник има доста дни ,ама ще трябва да устискам ,ще ви следя иначе,няма да ви забравя,все пак през цялото време бяхте до мен,понякога тази подкрепа е много повече от всичко друго!Аз както пиша,все едно всичко е приключило вечеее..еми пак да повторя ,тя надеждата умира последна   хахахНе ,че в понеделник няма пак да ви досаждам Hug

Общи условия

Активация на акаунт