Кауфланд - тема 26

  • 93 603
  • 728
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 69 243
Блааа блаа бла....срамота.

# 421
  • Варна
  • Мнения: 10 814
Ееее, ами вие какво очаквате като отговор? "Здравейте, специално за вашето удобство ще ви изпратим по куриер един пакет от така желаната тоалетна хартия, само и само да не рИвете )))))))))))))

# 422
  • Мнения: 3 985
Докато се купуват индустриални количества, така ще е. Интересно ми е как очаквате да има винаги и постоянно от всичко.

# 423
  • Варна
  • Мнения: 10 814
Миналия понеделник, когато имаше бутчета на промоция, изпратих след работа мъжа ми да купи - еми, свършили били..
Не съм писала възмутени писма, магазини бол, макар че разчитах да ги готвя същата вечер и ми объркаха плановете, ама са си частна фирма, не можем да им държим сметка.

Пък и си връзват гащите като пишат със ситен текст във всяка брошура, че промоционалните цени и стоки важат до изчерпване на количествата.

# 424
  • Асеновград
  • Мнения: 3 138
За купуването на индустриални количества има правила, след определена бройка да се маркира на редовна цена.В други магазини е така на една бележка до 5бр. примерно.Спазването си зависи от персонала и управлението на веригата. Клиентите купуват защото някой позволява.

# 425
  • Мнения: 19 058
На мен изключително рядко ми се случва в К. да не мога да купя нещо което е на промоция

колкото до ограниченията на бройка...колко му е да минеш с 5 броя и да се върнеш на друга каса, едва ли ще тръгнат да те гонят---   Smile

пп. и при нас има каси за багаж на самообслужване вече

# 426
  • Мнения: 3 985
За купуването на индустриални количества има правила, след определена бройка да се маркира на редовна цена.В други магазини е така на една бележка до 5бр. примерно.Спазването си зависи от персонала и управлението на веригата. Клиентите купуват защото някой позволява.

Е как ще стане това след като баркодът е свързан с определена цена в магазина. А и който иска да купува повече, ще влезе пак и пак.

# 427
  • Мнения: 1 530
Аз най-редовно засичам собственици на квартални магазинчета с пълни колички да излизат от Кауфланд - кога кафе, кога прах за пране, омекотител и т.н., продукти все на промоция, които след това препродават в магазинчетата. А ограничение за количества има изключително рядко - обикновено за захар на супер ниска цена съм засичала .

# 428
  • Мнения: 69 243
Зареждат малки количества, да не им залежава явно...

# 429
  • Мнения: 25 870
Да, и аз съм забелязвала хора да пазаруват по 20-30 бройки от неща на изгодна промоция. Не мисля че някой може да изяде 30 кутии шок бонбони или да употреби 20 литра ленор. Зареждат си кварталните бакалии.

# 430
  • София
  • Мнения: 13 270
Миналата седмица купих 80 кг котешка тоалетна (8 пакета от 10 кг).  Laughing Със сигурност околните са си помислили, че ще зареждам зоомагазин.  Joy Joy Joy

# 431
  • Мнения: 4 841
Аз също срещам комшиите от кварталния магазин най редовно в К. или Л. да пазаруват за магазина им. Нормално е. Всеки търси начин да припечели. Само че съм виждала и фрапиращи случаи на пълна количка с бира примерно, и то с връх, че и отдолу пълно. Баси и магазина дето ще зареждат.
Вчера минах почти транзитно през магазина. Нищо интересно не ме грабна. Виж в аптеката обаче оставих 30лв Cry

# 432
  • Мнения: 29 989
Нека си купуват хората, хем Кауфланд прави оборот на стоките, хем хората са на плюс от промоциите.

# 433
  • София
  • Мнения: 1 249
Преди година , две дори и в неделя следобед си купувах стоки на промоция, сега за 1- 2 часа  няма и  помен от промоцията.

# 434
  • Бургас
  • Мнения: 368
Последните няколко седмици когато пазаруваме в неделя трудно се намират промоционалните стоки защото почти от сутринта започват да зареждат стоките за понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт