Шампоан за обем?!

  • 5 065
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 614
За обем можеш да пробваш Хербал Есенсис ( newsm78така мисля че се казваше). Преди време го ползвах, но спрях че косата ми беше много бухнала с него(аз предпочитам да ми е по сплескана Mr. Green)

 В момента го ползвам, но обем не виждам smile3511 може би малко по-лъскава и мека стана косата ми. Споредмен токова чудо нЕма, шампоан за обем  Peace

# 16
  • Мнения: 54
нали не очаквате чудеса от един шампоан? все пак това си остава само едно измивно средство а не-магия!важното е да изсушава максимално скалпа и да намали омазниаването до минимум,до колкото е възможно това.такъв продукт е VOLUME ACTIVE - KERASTASE,или малко по-евтиния вариант на L'Oreal -Volume Extreme.Има и кремове за коса и спреи,които може да подсили ефекта,ако се налага.Перфектни продукти и перфектни резултати.

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
нали не очаквате чудеса от един шампоан? все пак това си остава само едно измивно средство а не-магия!важното е да изсушава максимално скалпа и да намали омазниаването до минимум,до колкото е възможно това.такъв продукт е VOLUME ACTIVE - KERASTASE...
Ей с този си мия косата сега, определено има ефект.  Party

# 18
  • Мнения: 1 547
Изненадана останах от шампоан и балсам за коса Alkmene. Немски са. Конкретно продуктите за обем съдържат памучни протеини и бял чай  newsm78. Косата ми е много хубава. И са евтини. Струват по 5.50 лв.

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 269


С две ръце гласувам за флуида на Wellaflex...
В момента го използвам и наистина има ефект  Peace

# 20
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Да ви кажа строго индивидуално е, това което при едни има ефект при други е обратното. При мен ефекта от шампоаните действа около 3 месеца и след това косата ми става като слама smile3511 и трябва да сменям марката и така се ги въртя от години и за никой немога да кажа да това е за моята коса

# 21


С две ръце гласувам за флуида на Wellaflex...
В момента го използвам и наистина има ефект  Peace

И аз съм за този флуид...много добре ми действа и леко втвърдява косата

# 22
  • Мнения: 1 564
Извинете ме за невежеството Embarassed,но как се нанася
===================================================



С две ръце гласувам за флуида на Wellaflex...
В момента го използвам и наистина има ефект  Peace


===================================================
и колко струва.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Купих си крема за обем на Сънсилк и като го ползвам ще докладвам при  мен какво е положението...Пише да цръцнеш два пъти на дланта си и да мажеш, да не би вие да слагате по повече и затова да се омазнява косата?!

# 24
  • Мнения: 1 063
Keranove ACTI- VOLUME на Eugene Perma. За обем за фина и слаба коса- много е добър. По препоръка на един от най-добрите ученици на Капанов - Иван Ганев (за мъжа ми, но и аз си го ползвам). Шампоана е безцветен. Аз имам 2 шампоана на KERASTASE - единият от подхранващата серия, другият от тази за къдрава коса, но този шампоан Keranove ми допада повече.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Иванджелин, а откъде го купуваш този шампоан, от аптека ли?

# 26
  • Мнения: 1 063
Виждала съм тази фирма в аптеките, но аз си купувам от магазин за козметика.

# 27
  • Мнения: 13 512
Купих си крема за обем на Сънсилк и като го ползвам ще докладвам при  мен какво е положението...Пише да цръцнеш два пъти на дланта си и да мажеш, да не би вие да слагате по повече и затова да се омазнява косата?!

И на мен не ми я омазнява, а по принцип си мия косата 1 път  в седмицата  през зимата.

# 28
  • Мнения: 13 512
Извинете ме за невежеството Embarassed,но как се нанася
===================================================

Впръсква се в корените, а аз впръсквам и по  цялата коса.Не е скъп-5-6 лева май струва

# 29
  • Мнения: 1 564
eve-nadine   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт