Честит Рожден Ден, Нанди!

  • 1 642
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте мили мои приятелки!!!!

Толкова много се радвам на пожеланията Ви Simple Smile Благодаря Ви от сърце и душа!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Ако дори само една малка част от тях се сбъднат ще бъда много щастлива  Grinning
Вчера не съм сядала изобщо пред компа и много бях изненадана когато на срещата в парка всички мами ме поздравяваха и ми подариха букети ... ей това Нета е страшна сила  Wink

Много бях щастлива, че не бях сама на празника си, а с мили и добри хора -толкова близки на сърцето ми. И децата изпълниха с любов сърцето ми. Те са невероятно богатство и зареждат с положителна енергия, всеки който и за 2мин само има контакт с тях. Да са ни живи и здрави !!!
Още не съм се научила да качвам снимки в нета, но ще помоля Габи за съпорт и ще видите малка част от срещата.Ние повече си говорихме и се радвахме на децата отколкото да снимаме.

Да добавя, че и вечерта имах гости- не ме забравиха Кръстницата на Мими и семейството й. До 23.00 ни бяха на гости и си изкарахме много весело и приятно на маса с  непринудени разговори.
Мими беше добро дете и само час и половина след това заспа.Като тази сутрин се събуди чак в 8.00 . На мама доброто детенце.

Обичам Ви !!!

# 16
  • Мнения: 816
Чесит Рожден Ден и от мен, макар и малко закъсняла да съм.
Нанди, желая ти от цялата си душа много здраве, и много щастие за теб и цялото ти семейство. Бог да ви пази.  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 327
Аз вчера не стигнах до тук...
За това честит рожден ден и от мен, макар и с малко закъснение!
Пожелавам ти да чуеш най-желаните думи от малкото съкровище!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 412
Честит пожден ден и от мен!!! С малко закъснение, но с най-добри чувства!!!
Нанди, много щастие да те споходи!!!
  261uu  261uu  261uu newsm51 newsm51 newsm51 newsm59

# 19
  • Мнения: 480
Честит Рожден Ден,мила Нанди!
Желая ти много здраве и щастие.Бог да е с теб и нека мечтите ти се сбъднат!

# 20
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Нанди, миличка, честит празник (с голямо закъснение  Embarassed)
Желая ви много, много щастие на всички, сили и кураж и само хубави новини занапред!   bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Не ти писах, но не съм те забравила - не спирам да си мисля за теб! Защото си ви обичам с Мимито!
Знаеш ли желая ти щастие -  и сили да се пребориш за него, а и късмет да го получиш!

Общи условия

Активация на акаунт