Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 45

  • 86 447
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 164
Много ,благодаря за насоките ще ги погледна .

# 661
  • Мнения: 3 071
Здравейте , дами. Искам да Ви попитам колко лили точки трябва да се съберат за да се вземе нещо от специалните предложения? Защото много ми харесва пресата за изправяне  Simple Smile

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 4 719
Здравейте , дами. Искам да Ви попитам колко лили точки трябва да се съберат за да се вземе нещо от специалните предложения? Защото много ми харесва пресата за изправяне  Simple Smile

За пресата трябват 6 точки. /15 лв.= 1 точка/ В каталога са написани точките за всеки един от  уредите.

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 421
Момичета търся някакъв лек, бързо попиващ серум за дехидратирана кожа. Имам мазна кожа и боря акне и продуктите, които ползвам са дехидратирали кожата ми, но не мога да ги сменя. Четох добри отзиви за този, но съм отворена и за други предложения.

Също така търся и добър праймър за запълване на пори и дупчици от акне. Relaxed
Редакция: Също така търся отзиви и за този бленд масла.

Последна редакция: сб, 10 фев 2018, 15:46 от rdb323

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 4 719
rdb323, според мен си се насочила много точно към аква серума. Точно какъвто търсиш е. Вземи го, няма да съжаляваш.

Последна редакция: сб, 10 фев 2018, 17:32 от marzeliva

# 665
  • Русе
  • Мнения: 50
Тя търси мат глос, което е матов гланц. Те не изсушават, но и престояват на устните 10 минути. Essence и Trend It Up имат такива. Първият е 3 минути по-траен.


Имам цвят 03 Girl of today на Essence. Според мен цветът в тубичката е различен на устните ми.. Grin Имат просто уникааален аромат, НО! - апликатора взима твърде много (за мен). След като нанеса на устните ми се размазва и почвам да откачам, защото губя страшно много време. Много трудно ми изсъхва на устните (да вмъкна, че преди малко разбрах, че е гланц и сега се чудя дали трябва да изсъхва изобщо?) Аз го усещам някак мокро на моите устни. Трайността им е около 10 минути, както е написала Лили и не изсушава. Дали бих си го купила отново?: Може би не, но ако все пак размисля ще е в друг цвят със сигурност!
П.П. Съжалявам за неподредените ми мисли, дано съм помогнала някак.

# 666
  • Русе
  • Мнения: 50
Някой да знае от къде мога да намеря заздравителя на нокти на Флормар освен в Лили? Защото в нашето Лили на центъра (от Русе съм) не съм виждала подобно нещо.

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 421
rdb323, според мен си се насочила много тъчно към аква серума. Точно това, което търсиш, е. Вземи го, няма да съжаляваш.
Значи още днес ще летя към ДМ. Grin

Някой да знае от къде мога да намеря заздравителя на нокти на Флормар освен в Лили? Защото в нашето Лили на центъра (от Русе съм) не съм виждала подобно нещо.
Ако става въпрос за max growth аз го закупувам от Елитис.

# 668
  • Мнения: 5 012
Мицеларната вода на Биотен хубава ли е - чисти ли добре и люти ли на очите? Че искам да сменя Гарниера малко..

# 669
  • Мнения: 2 692
Мицеларната вода на Биотен хубава ли е - чисти ли добре и люти ли на очите? Че искам да сменя Гарниера малко..

На мен ми люти на очите.

# 670
  • София
  • Мнения: 158
Мицеларната вода на Биотен хубава ли е - чисти ли добре и люти ли на очите? Че искам да сменя Гарниера малко..

На мен изобщо не ми хареса Worried
Точно Гарниер-а исках да сменя и аз, ей така, да пробвам нещо друго от горе-долу същия клас, но изобщо не останах доволна.
Не е като да не маха грима, но ми седеше една такава.. твърда. Не си чувствах добре кожата след нея.

# 671
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
В Русе няма Елитис.

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 421
Мицеларната вода на Биотен хубава ли е - чисти ли добре и люти ли на очите? Че искам да сменя Гарниера малко..

Имах тези двете. Много лютят, изхвърлих ги. Аз лично се придържам само към гарниер. На микса харесвам. Тази на лидъл не е лоша, но остава филм по лицето. На юриаж е много добра, но не е по темата. Тези на биотен са пас за мен.

# 673
  • Мнения: 1 396
За тези, които харесват healthy balans пудрата на  Bourjois, в Лили е намалена от 17 на 7 лв., може би ще ѝ сменят опаковката, не знам.

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз също харесвам на Микса мицеларната вода,освен това и на Балеа си обичам мицеларните кърпички.Лилава им е опаковката,изобщо не ми лютят.Предполагам,че и лилавата мицеларна вода на Балеа ще е хубава.
Веднъж бях взела мицеларна вода на Евелин,такова лютене на очите получих,че веднага я изхвърлих.

Общи условия

Активация на акаунт