Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 45

  • 86 535
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 248
Аз също съм доволна от мицеларната на Микса,и тази на Лореал в сините бутилки е хубава.

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
rdb323, тъкмо ги гледах и аз червилата. Дано в другия ни ДМ не е така празен щанда им. Припомнете ми как се казваше приложението им и какво се правеше, за да се възползвам от намалението.
Още не съм оползотворила ваучера си от Коледа и смятам да се поправя утре. Загледах серията Beology за хвърчаща коса, че моята от влажното време много се влияе. Мисля да пробвам шампоана и се чудя за балсама или спрея за топлинна обработка. Някакъв Аква серум за лице на Алверде има евтин, но така и нищо на марката не харесах досега. Някакви отзиви?
Омекотителите на Силан добри ли са?

# 692
  • Мнения: 36 163
Момичета търся някакъв лек, бързо попиващ серум за дехидратирана кожа. Имам мазна кожа и боря акне и продуктите, които ползвам са дехидратирали кожата ми, но не мога да ги сменя. Четох добри отзиви за този, но съм отворена и за други предложения.
Скрит текст:

по препоръка от форума взех тази ампула на нивея, ползвам я от няколко дни и съм много доволна

Скрит текст:

Мицеларната вода на Биотен хубава ли е - чисти ли добре и люти ли на очите? Че искам да сменя Гарниера малко..

вземи подходяща за теб на л'ореал - аз съм със синята в момента и съм много доволна
другата ми вода е на филорга, т. е. мога да сравня и с чиста съвест да препоръчам лореалската

опушен грим с очна линия - трудно - по-скоро с черен молив да добавяш нещичко под очната линия там, където искаш да опушиш
и от мен глас за червилата на Тренд Ит Ъп - имам няколко, с удоволствие ги ползвам

# 693
  • Мнения: 20 238
Аз моята ампула не съм я почнала още.
Бубанка, как я слагаш, сутрин, вечер, крем отгоре?

ГР са пуснали нови матови червила, тук ги няма още, дано са ги внесат, виждат ми се интересни:

# 694
  • Мнения: 36 163
изхвърлих опаковката, но ако помня правилно, препоръката беше за два пъти дневно, стигала за 7 дни /моята не е свършила още/ и по една ампула на месец
прецених, че от два пъти на ден нямам нужда, слагала съм и сутрин, и вечер - попива при мен напълно и отгоре нанасям друг крем

# 695
  • Мнения: 20 238
Ще взема да я почвам, да сме готови за нАпролет  Mr. Green
Да ви кажа, аз пък съм много доволна от шипковото масло, по-хубаво е и от жожобата, и зехтина, кокосовото и от карите, които съм пробвала.
Сутрин се мажа с Лилиният крем на Нивея, вечер с маслото, определено има разлика.

Последна редакция: нд, 11 фев 2018, 11:07 от Lemy

# 696
  • София
  • Мнения: 44 349
Здравейте - влизам направо с въпросче - някой ползвал ли е лакове на НМ - доволни или не? Издръжливи ли са... с коя марка бихте ги сравнили, като качество... харесала съм си 2-3 цвята, обаче съм пълна вече с лакове (с цени до 10 лв), които  не издържат повече от ден-два на ноктите ми (дори съдове не мия, да каже човек, че така съсипвам лака).

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 423
rdb323, тъкмо ги гледах и аз червилата. Дано в другия ни ДМ не е така празен щанда им. Припомнете ми как се казваше приложението им и какво се правеше, за да се възползвам от намалението.
Още не съм оползотворила ваучера си от Коледа и смятам да се поправя утре. Загледах серията Beology за хвърчаща коса, че моята от влажното време много се влияе. Мисля да пробвам шампоана и се чудя за балсама или спрея за топлинна обработка. Някакъв Аква серум за лице на Алверде има евтин, но така и нищо на марката не харесах досега. Някакви отзиви?
Омекотителите на Силан добри ли са?

Приложението се казва dm bulgaria. На касата показваш приложението с отворена промоция, от която искаш да се възползваш в случая червилата. И касиерката ще напише някакъв код в системата и ще ти добави отстъпката. Поне при мен повечето продавачки се дразнят, когато някой покаже дм приложение, защото им се отваря малко повече работа или не знам.
И аз загледах серума и на място мисля да го сравня по състав с този на балеа. По немски форуми и блогове са много впечатлени от него. Някои твърдят, че изглаждал бръчици, други че тена им се е избистрил.

# 698
  • София
  • Мнения: 29 047
Здравейте - влизам направо с въпросче - някой ползвал ли е лакове на НМ - доволни или не? Издръжливи ли са... с коя марка бихте ги сравнили, като качество... харесала съм си 2-3 цвята, обаче съм пълна вече с лакове (с цени до 10 лв), които  не издържат повече от ден-два на ноктите ми (дори съдове не мия, да каже човек, че така съсипвам лака).
От миналата пролет имам този – http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0286842022.html  "Emerald City". Много съм доволна: силна пигментация – един слой е напълно достатъчен, съхне бързо, траен е, лесно се маха, на ноктите не ми е правил никакви проблеми, и преди малко го отворих да проверя – все още не се е сгъстил.

# 699
  • София
  • Мнения: 44 349
milenaka - мерси за бързата реакция, точно този е един от харесаните от мен Simple Smile ще взема да ги пробвам Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 29 047
Пробвай, точно да кажеш и другите цветове как са Simple Smile

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Момичета, мъжа ми е рожденик на 18-ти, а сестра му на 17-ти февруари. На датата ли правят отстъпка? Каква е и на кои продукти? Хич не съм на ясно. На 28-ми беше моя РД и пазарувах от ДМ и не съм знаела, че има отстъпка Sad

# 702
  • София
  • Мнения: 1 422
Момичета, мъжа ми е рожденик на 18-ти, а сестра му на 17-ти февруари. На датата ли правят отстъпка? Каква е и на кои продукти? Хич не съм на ясно. На 28-ми беше моя РД и пазарувах от ДМ и не съм знаела, че има отстъпка Sad
Отстъпката ще ти е в седмицата от 12.02 до 18.02. На всичко е, само не на намалени цели групи стоки. Процентите не ги знам Simple Smile

# 703
  • Сливен
  • Мнения: 4 082
15% е отстъпката за рожденник.

# 704
  • Мнения: 2 185
отзиви ?


Кое от двете ще препоръчате ? Simple Smile Днес бях в ДМ и се зачудих ...

Общи условия

Активация на акаунт