Давате ли краставички?

  • 1 784
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 932
Ядеме с удоволствие вскакви краставици, иначе и аз изкисвам...

# 31
  • Мнения: 1 237
Да,много ги обича.Като стана на 1г. и малко отгоре започнах да й давам.Сега си иска още ,и още.Това за изкисването и аз не го знаех.

# 32
  • Мнения: 27 524
Blondi ,това за кисненето съм го чела,но мисля,че е по-скоро за проба,дали зеленчуците са нитратни.Ако омекнат след кисненето,значи не стават. Не мисля,че ще им паднат нитратите така Wink
Да каже някоя мама- биолог baby_neutral

Доктори, книги, научна литераутура  Peace Не давам подобни съвети, чути от улицата  Grinning Всеки сам си решава, разбира се  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 4 392
Блонди ,вчера търсих инфо,но не можах да намеря .Продължавам и ако намеря нещо,ще го пусна тук.Ако е вярно ,ще е супер,защото и за мен ще бъде много облекчаващо! Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Домат давах, но краставици още не съм и то защото повече ме е страх да не се задави  Hug Peace

# 35
  • Мнения: 27 524
Блонди ,вчера търсих инфо,но не можах да намеря .Продължавам и ако намеря нещо,ще го пусна тук.Ако е вярно ,ще е супер,защото и за мен ще бъде много облекчаващо! Peace

Дано намериш. Моите са все книжни тела  Grinning и не знам по инет къде може да има. Така или иначе няма да навреди поне  Grinning

# 36
  • Мнения: 5 577
Не, кисни ги с обелките, после ги бели. Минимум 2 часа, 3-4 още по-добре. Повечко вода, студена и готово. Аз кисна всички зеленчуци, като се сетя, де, като ми притрябват бързо не става  Grinning

Сефте чувам, но ще опитам.

# 37
  • Мнения: 6 390
Да
много ги обича Grinning

# 38
  • Мнения: 8 505
Още миналото лято и давах.Обелени.

# 39
  • Мнения: 5 140
Вики много обича краставица и й давам всеки ден

И Ния много обича и също яде всеки ден, ако няма краставица, морков.
Яде ги от както беше на 1год и 3-4 месеца сама.

# 40
  • Мнения: 1 416
Маргарита много ги обича и й давам без притеснения, още преди да стане на една година даже...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт