Мами, кога започнахте да давате кисело мляко?

  • 2 621
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 296
Благодаря ви мамчета, значи ще поизчакам, не че съм се забързала де ooooh! като се откаже от АМ (ако се откаже,че си го папа с голям кеф този Аптамил) ще го пробвам и аз.Целувки за всички батковци и каки, папали вече кисело мляко Heart Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
А аз искам да попитам мога ли да сложа АМ в киселото?Вече тотално ми го отказва и много се мъчим и двете.Искаше ми се чак след годинката ,ама.....

# 17
  • Мнения: 27 524
А аз искам да попитам мога ли да сложа АМ в киселото?Вече тотално ми го отказва и много се мъчим и двете.Искаше ми се чак след годинката ,ама.....

Аз слагам, не знам дали може. Слагам малко бисвкити и АМ и си го яде.

# 18
  • София
  • Мнения: 15 222
А аз искам да попитам мога ли да сложа АМ в киселото?Вече тотално ми го отказва и много се мъчим и двете.Искаше ми се чак след годинката ,ама.....

Когато моето бебе започна да се мръщи на адаптираното мляко започнах да му добавям по 1 ч.л. кисело мляко в шишето с адаптето. Така се промени вкуса на млякото и си го пиеше.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
На 8м. дадох бебешкото його на Нестле, като следобедна закуска. Към 10-11м. започна да си хапва кисело, ама дълго време отне да уточни коя марка предпочита и че го иска натурално без захар, бисквити или разбито.
Сега много харесва Пършевица и Герма. Обикновенно обеда и следобедната закуска са съпроводени с похапване на кисело мляко: една лъжица манджа или крем, една лъжица кисело мляко, но от шише иска само АМ.

# 20
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
На Ивайло започнах да давам кисело мляко след първата година. Кърмих сина си до 1 и 3 месеца, но прясно мляко давам още от 10-тия месец, но под формата на кремчета, кисели и др. такива, каквито правят в детската кухня...

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Благодаря Ви мами.Още днес ще и сложа/1 лъжичка в шишето/,че то само 80 мл за закуска и то със зор си е направо нищо.Май предпочитаме да се храним с лъжичка. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 392
Още не съм давала,но скоро може да го пробваме за следобедна закуска. Wink

# 23
  • Мнения: 1 446
Към 10 - я месец след 2 месечна борба за ядене на АМ се отказах и дадох кисело мляко. То и него толкова не го ядеше.

# 24
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
в средата на 11-я месец,но нещо не го тачи.

# 25
  • Мнения: 4 621
След 6 месец. Яна го обича, особено за плодовите млекца си облизва пръстите Party

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
На 11 месеца и то като десерт след ядене.

# 27
  • Мнения: 2 255
След 6-тия месец, тъй като категорично отказа всякакво АМ  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 609
След годинка. Peace Обикновено го яде за следобедна закуска-през ден, два. Сутрин и вечер все още си е на АМ. Wink

# 29
  • Мнения: 1 427
На година.Преди това давах пюрета с йогурт на Гербер.

Общи условия

Активация на акаунт