Препоръчайте ми романтичен филм (не сериал)

  • 9 040
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета!

Препоръчайте ми хубав романтичен филм, да не е сериал.

Обичам филми от типа: по време на война, той и тя се влюбват и той заминава или нещо подобно. Обичам да има драма, любовта да е, както се казва, невъзможна!

Чакам предложения!

Не знам дали не трябваше или дали вече няма отделна тема, за такива филми. Доста търсих из форума, но относно филми намерих само този раздел.

# 1
  • Мнения: 5 300
Моят дом си ти, не е за войната, но има много сълзи.

# 2
  • Мнения: 23
Пърл Харбър и Смело сърце ми идват на акъла, но предполагам вече са гледани. С дъх на канела ( Dear John ) , The vow, The lucky one..
Иначе Jane Eyre, Sweet November и One day са филми, които са драматични,романтични и много харесвани от мен. Препоръчвам ги. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 46
Пърл Харбър и С дъх на канела са гледани, да, довечера ще проверя останалите, които си ми препоръчала.
Благодаря!

# 4
  • Мнения: 4 008
Кейт и Леополд

# 5
  • Мнения: 5 820
   Също препоръчвам този филм "Моят дом си ти". Много плаках на този филм. Гледах го с английски субтитри. Също и филмът "Моят свят". Също плаках на този филм. Също и филмът "Див мед". Всички са доста тъжни филми. Няма да отрека, че турците правят много хубави филми, които пронизват сърцето и душата ти.

# 6
  • Мнения: 9 540
"Аз преди теб" - плаках и на книгата, и на филма  ooooh! ooooh!

# 7
  • Мнения: 5 820
"Аз преди теб" - плаках и на книгата, и на филма  ooooh! ooooh!

   Ще потърся да купя и прочета книгата. Предпочитам да прочета книгата, тъй като в книгата доста неща описват и въздействат, отколкото на филм.

# 8
  • Мнения: 9 540
"Аз преди теб" - плаках и на книгата, и на филма  ooooh! ooooh!

   Ще потърся да купя и прочета книгата. Предпочитам да прочета книгата, тъй като в книгата доста неща описват и въздействат, отколкото на филм.

Тогава потърси и продължението - "След теб"  Peace Авторката е Джоджо Мойс  Peace Току що приключих втората книга и пак си поплаках достатъчно  Sad

Аз изтеглих филма от любопитство и учудващо не останах разочарована, както е обикновено  Whistling

# 9
  • Дубай
  • Мнения: 3 725
Не зная харесвате ли турско кино,препоръчвам Sadece Sen.Мисля,че го има със субтитри.Много поплаках на него.
Препоръчвам и този Това което ми остана от теб / Senden Bana Kalan (2015) страхотен, стойностен проект с участието на млади, хубави артисти
Испански любим ми е:три метра над небето и двете части.

# 10
  • Мнения: 9 436
Есен в Ню Йорк. Стара класика.

# 11
  • Мнения: 4 008
Аз малко по-различно ще предложа Koizora - има го като корейски филм, и като японски мини-сериал от 6 серии. Много драматичен. Гледала съм сериала, филма не съм, но го хвалят колкото и сериала. Доста е тежък към края, предупреждавам.

# 12
  • Дубай
  • Мнения: 3 725
Аз малко по-различно ще предложа Koizora - има го като корейски филм, и като японски мини-сериал от 6 серии. Много драматичен. Гледала съм сериала, филма не съм, но го хвалят колкото и сериала. Доста е тежък към края, предупреждавам.
Мали сега прочетох резюмето и останах без думи.
Ще си го запазя за по натам,голяма драма

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 412
"Послепис обичам те". "Вината в нашите звезди" - по този има и книга, която не съм чел, но знам, че е много хубава. Аз лично на този филм плаках много и няколко дни ме държа. Невероятен.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Легенди за страстта. Ама няма хепиенд, да предупредя, ако не си го гледала.

Студена планина

Като рицарите, Доктор Холивуд, Луд по теб, Любовта идва полека - не са с твоя сюжет, но на мен всеки от тях ми е супер любим.

Топ Гън - класика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт