Новият маргарин "Флора"

  • 3 308
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не съм го опитвала,т.к по принцип рядко ям маргарин,дори масло намазано на филия.Не се връзвам на тези реклами за фибрите,по-добре да си хапвам натурални неща.

# 16
Не се връзвам на тези реклами за фибрите

Радост! Аз не съм рекламно лице.Случайно го пробвах но опрделено се радвам на тази случайност.Това което написах е реалност за мен.Но всеки решава сам за себе си.Достатъчно големи сме за да определяме какво желаем и какво не.За моите 37 години много пъти съм се парила и разбирам недоверието ти.Мога само да кажа, че след тежки операции и двете със сестра ми търсихме решение на проблема.Сега наистина сме много доволни и щастливи.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 644
Само реклама. Не се връзвайте!
Маргарин с фибри Laughing Каквото и да се казва в рекламата, все си е изкуственяк.
Изобщо не трябва да се употребява маргарин!
Най-най от мазнините е студено пресованият зехтин, extra vergine.
За филийка - пак зехтинец, като за циганска баница (питайте Небесната КрасТавица как се прави, тя знае Mr. Green).
А ако все пак много държите да мажете - масло или сметана.
Точно така  newsm10 Който не вярва да пита чичко Гугъл Mr. Green


Ми то, който не иска да вярва, не въпросния чичко ами и св. Петър да седне да го омайва ...все тая Simple Smile.
Ооообаче..... всеки си има вкус... "по вкус и цвет таваришчи нет" Naughty... и право на мнение/предпочитание.newsm10
За мен маргарина на съществува ! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 472
Маргарин у нас не влиза по никакъв повод. А това с фибрите е просто супер тъпо.

# 19
  • Мнения: 184
Аз ще го пробвам. Може пък на вкус да ми хареса-щом е на "Белла".

# 20
  • Мнения: 20
Може да ви звучи като реклама и ако щете ми се смейте, но този маргарин ми помогна да разреша един проблем- запека. Вреден или не, важното е, че откакто си правя сандвичи с този маргарин, аз си ходя редовно по голяма нужда. Всеки ден закусвам и обядвам сандвичи.

# 21
  • Мнения: 184
Е преди малко го пробвах, че от сутринта само го мисля. Тъй ми се хапваше маргарин, май не трябва да влизам вече в готварските рецепти. Докарали са го на вкус.

# 22
  • Мнения: 2 040
Може да ви звучи като реклама и ако щете ми се смейте, но този маргарин ми помогна да разреша един проблем- запека. Вреден или не, важното е, че откакто си правя сандвичи с този маргарин, аз си ходя редовно по голяма нужда. Всеки ден закусвам и обядвам сандвичи.
Ооо, ако помага за запека, и аз ще си го купя ...  Peace

# 23
Здравей Ирена!
Определено помага. Казвам го от собствен опит.Преди се тъпчех с хапчета, шоколади със сена и т.н., а сега нямам проблем.Дори още нещо.От три дни не съм яла от маргарина и въпреки всичко си ходя. Както писах по-горе в темата проблема ми беше отдавна /7 години/.Пробвай може и на теб да помогне.Но не забравяй, всичко е много индивидуално.

# 24
  • Мнения: 2 040
Да, знам че всичко си е до организъм, но определено днес ще взема 1 кутия да пробвам ... Благодаря ти   bouquet

# 25
  • Мнения: 4 546
маргарин купувам, но този с фибрите въобще не смятам да го ползвам. изключително много ме дразни рекламата - "нова фигура..." каква нова фигура бре, това с нагъване на филии ли става? то хептен за балъци ни взеха вече.  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 953
маргарин купувам, но този с фибрите въобще не смятам да го ползвам. изключително много ме дразни рекламата - "нова фигура..." каква нова фигура бре, това с нагъване на филии ли става? то хептен за балъци ни взеха вече.  #2gunfire
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт