♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 65

  • 105 375
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 942
Яна, аз като теб не съм гледала филма, сега го гледам.😙

Това ме изкефи.😂
https://www.instagram.com/p/BfBVLoylbTh/

# 721
  • Мнения: 9 540
"Любовта е твърде опасна, за да се играе в нея! Но е и твърде великолепна, за да се откажете от нея!"




# 722
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
А рано ли е все още за новия им филм? Досега съм попадала само на кратки видеоклипчета.

# 723
  • Мнения: 9 540
Филма е пуснат в продажба на диск, така че очакваме съвсем скоро да бъде качен някъде  Mr. Green Mr. Green

# 724
  • Мнения: 4 942
Филма е пуснат в продажба на диск, така че очакваме съвсем скоро да бъде качен някъде  Mr. Green Mr. Green
Нямам търпение това да се случи. А някой не се ли купи диск? 😀😉

# 725
  • Мнения: 11 984
Не искам да политизирам темата, войната си в война. Загиват невинни и от двете страни. Но защо все нещо се случва в събота срещу неделя? Карма или друга дзен илюзия, да  се надяваме, че ще дойде ред и на този проект на Елка да се види. Дано е преди сериала и.

Последна редакция: нд, 11 фев 2018, 00:14 от Slawena

# 726
  • Мнения: 9 540
Не искам да политизирам темата, войната си в война. Загиват невинни и от двете страни. Но защо все нещо се случва в събота срещу неделя? Карма или друга се надяваме, че ще дойде ред и на този проект на Елка да се види. Дано е преди сериала и.

Истина е, че трета седмица подред шоуто се отлага и то по една и съща причина  Tired Tired Само че този път дори и да искаме, няма как да обвиним кака и всесилните ѝ приятели  ooooh! ooooh!

Жалко за загиналите- винаги съм казвала, че войниците, загинали по- време на служба, са едни от най- невинните жертви  Sad Sad

# 727
  • Мнения: 9 540
Все пак има надежда за общо селфи на ЕлБар... някъде от тренировъчната зала  Mr. Green Mr. Green

СМИ. Действие Сангу
Красивая актриса Эльчин Сангу, начала подготовку к первой местной вампирской драме «Безжизненные». Сангу, который поделится главной ролью с Бирканом Сокуллу в Интернете, будет часто готовиться к боевым сценам. Актриса часами занимается с профессиональными тренерами, с оружием, клином и боксерскими перчатками, чтобы играть...
(пер.Ирина)


# 728
  • Мнения: 9 540
Че не знам утре кога ще успея  Whistling Whistling

НОВАТА ТЕМА

# 729
  • Мнения: 11 984
Все пак има надежда за общо селфи на ЕлБар... някъде от тренировъчната зала  Mr. Green Mr. Green

СМИ. Действие Сангу
Красивая актриса Эльчин Сангу, начала подготовку к первой местной вампирской драме «Безжизненные». Сангу, который поделится главной ролью с Бирканом Сокуллу в Интернете, будет часто готовиться к боевым сценам. Актриса часами занимается с профессиональными тренерами, с оружием, клином и боксерскими перчатками, чтобы играть...
(пер.Ирина)


Скрит текст:


Пропуснала си Джанъм
.... и Баръш Ардуч спаринг партньор.- пише го по надолу на другата страница

Гледам, че има нови попълнения като потребителски имена, Добре се появили bouquet

# 730
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Все пак има надежда за общо селфи на ЕлБар... някъде от тренировъчната зала  Mr. Green Mr. Green

СМИ. Действие Сангу
Красивая актриса Эльчин Сангу, начала подготовку к первой местной вампирской драме «Безжизненные». Сангу, который поделится главной ролью с Бирканом Сокуллу в Интернете, будет часто готовиться к боевым сценам. Актриса часами занимается с профессиональными тренерами, с оружием, клином и боксерскими перчатками, чтобы играть...
(пер.Ирина)


Скрит текст:


Пропуснала си Джанъм
.... и Баръш Ардуч спаринг партньор.- пише го по надолу на другата страница

Май пак е време за смяна на цайсите   ooooh! Mr. Green Mr. Green

Сега се размечтах селфито да е от ринга... и двамата така потни и изморени, гушнали се за подкрепа, щото едва си стоят на краката...  от спорта де... и Борко така небрежно подхванал Елка малко по- надолу от кръста, че да му е по- удобно... спирам, че аз ще се препотя  Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 11 984
Ммм това ще тушира мамашите направо и екзалтираните фенки от съседните дестинации Twisted Evil

А ти Джанъм, що спря тамън стана интересно Crossing Arms

# 732
  • Мнения: 9 540
Ммм това ще тушира мамашите направо и екзалтираните фенки от съседните дестинации Twisted Evil

А ти Джанъм, що спря тамън стана интересно Crossing Arms

И да изневеря на себе си... никога!  Joy Joy Joy Joy Joy

ЕлБар с едно обикновено селфи на метър един от друг ще взривят нета, ти си представи с едно такова  Crazy Crazy

# 733
  • Мнения: 11 984
"Любовта е твърде опасна, за да се играе в нея! Но е и твърде великолепна, за да се откажете от нея!"

Скрит текст:




И сентенцията и ФШ ми харесват.

И искам кака да ги е снимала в залата Whistling

# 734
  • Мнения: 9 540
И искам кака да ги е снимала в залата Whistling

Виж за това не се бях сетила... ама как и зала за бокс  Thinking странна комбинация, но не и невъзможна  Whistling

А Кито тогава  newsm78 ще е първия харесал снимката ли  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт