♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 65

  • 105 463
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 540
Новият сериал на Мелиса  Heart Eyes Heart Eyes Това ще се гледа май  Whistling Whistling



https://www.youtube.com/watch?v=FXatVLOC-Uo

# 661
  • Мнения: 8 098


Благодаря, благодаряя Smile Как са го наредили рускините да съвпадне текста с действието! Това ми беше дзен противоотровата Simple Smile


БубеHug ето и още малко антидот! hahaha

# 662
  • Мнения: 8 098
Новият сериал на Мелиса  Heart Eyes Heart Eyes Това ще се гледа май  Whistling Whistling



Tempi, Heart Eyes обещаващ тийзър... Blush Интересни актьори. Май ни е време за нещо ново, дано ни грабне! Thinking

Сериал телеканала StarTV, который снимает известный нам по проекту Внутри Угур Юджель, вновь сменил название. После Беглеца и Другой стороны в конце концов продюсеры остановились на Nefes Nefese / Дыхание. Напомним, что главные роли в сериале исполняют Мелиса Шенолсун и Шюкру Оздйылдыз


# 663
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, много отдавна чета всичко което пишете тук и  се забавлявам, но тъй като вече съм в предпенсионнна възраст, то надали пенсия ще доживея, бях забравила данните на регистрацията тук та се наложи да си правя нова.....Надявам се да ме приемете сред Вас, за което Ви благодаря!!!
 newsm51 newsm51 :love

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 23:57 от Mariq Dudeva

# 664
  • Мнения: 12 008
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Скрит текст:
И беше Елчин в нов проект.... като цвят гри и....

Скрит текст:





- Ооо, нима това е 50 нюанса сиво в ориент вариант?



- УжасТ!!! Нима това е Елчин Сангу?



- Ааааааааааааа....




- Душито още спи. Я да видя как беше там...онази...поза... Фокуса нещо ми бяга обаче...




- .... и точно там едни такива омазани с кръв караконджулки с не много дрехи поискаха да ги.....
- ????

# 665
  • Мнения: 1 010
Здравейте момичета, много отдавна чета всичко което пишете тук и  се забавлявам, но тъй като вече съм в предпенсионнна възраст, то надали пенсия ще доживея, бях забравила данните на регистрацията тук та се наложи да си правя нова.....Надявам се да ме приемете сред Вас, за което Ви благодаря!!!
 newsm51 newsm51 :love

 newsm51  newsm51  newsm51


HeartHeartHeart

# 666
  • Мнения: 8 098
Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Скрит текст:
И беше Елчин в нов проект.... като цвят гри и....

Скрит текст:





- Ооо, нима това е 50 нюанса сиво в ориент вариант?



- УжасТ!!! Нима това е Елчин Сангу?



- Ааааааааааааа....




- Душито още спи. Я да видя как беше там...онази...поза... Фокуса нещо ми бяга обаче...




- .... и точно там едни такива омазани с кръв караконджулки с не много дрехи поискаха да ги.....
- ????
 




Slawe, Hug а как ли ще е в 50 нюанса турско синьо...

Mariq DudevaHug welcome

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Mariq Dudeva, welcome

# 668
  • Мнения: 12 008


Slawe, Hug а как ли ще е в 50 нюанса турско синьо...


Алекс Wink, за това не се бях сетила hahaha

# 669
  • Мнения: 4 943
Хаха...да няма грешка в заглавието?!😂 Та те едвам една целувка снимат.😀 Да не е 50 нюанса цензуриран? 😂😂😂

А забелязвате ли как целувката тук е по-истинска от сериала? Ако участват в още един проект заедно съвсем истински ще станат ми се струва! 💚💋https://www.instagram.com/p/Be_UATohZFF/

Последна редакция: сб, 10 фев 2018, 01:17 от тинити

# 670
  • Мнения: 731
Тинити,и тук си  има доста истински целувки,но поради цензуриране не са излъчени навсякъде  в оргиналният им вид.

https://www.youtube.com/watch?v=ItMYwgyy3uk

https://www.youtube.com/watch?v=-SFfdptEwC0

https://www.youtube.com/watch?v=NuiamNONChU

Последна редакция: сб, 10 фев 2018, 04:11 от LILI808

# 671
  • Мнения: 4 943
Тинити,и тук си  има доста истински целувки,но поради цензуриране не са излъчени навсякъде в оргиналният им вид.
Добро утро! Хубав ден! И...малко вампири.

Лили, вярно бе. Хубави клипчета! 😊

# 672
  • Мнения: 8 098
Добър ден! Hug

Днес е ред на Елка да е из СМИ! Naughty


"Разозлившись на возлюбленного сменила пароль"

У актрисы Эльчин Сангу и Юнуса Оздикена, которые проживают свод любовь уже пятый год, в последнее время разладились отношения. Потому что Юнус Оздикен разозлился на поклонников возлюбленной из-за того, что они ей очень много пишут личных сообщений и тем самым беспокоят их. Заметив это, Эльчин Сангу, у которой 5.9 миллионов подписчиков, была в бешенстве, сказав: "Ты не можешь встать между мной и моими поклонниками". Из-за этого у пары произошёл большой скандал. После чего Эльчин поменяла пароль от Инстаграма.




Собственикът на ресторанта Canbaba снощи е публикувал две снимки! И двете с Гупа разбира се! Wink 

Скрит текст:


Приятен ден! bouquet

# 673
  • Мнения: 9 540
Здравейте   Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

Каро ние йок?!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Джанъм, де загуби малкия шейтан  newsm78 newsm78


Tempi, Heart Eyes обещаващ тийзър... Blush Интересни актьори. Май ни е време за нещо ново, дано ни грабне! Thinking


Ааааа, аз съм почнала, татлъм  Whistling Whistling Затънала съм в Ямата бая жестоко  Mr. Green Mr. Green


Mariq Dudeva добре дошла  Hug Hug

# 674
  • Мнения: 12 008
 Hug Hug Hug Hug Hug

На снимката в ляво кака прилича точно на баба Яга спечелила конкурс за красотЪ Mr. Green

Това реклама или антиреклама за ресторанта е newsm78

Темпи, не съм, ами моя малък шейтан ми прави едни здравословни изпълнения цяла седмица и с него се занимавам Sick

Общи условия

Активация на акаунт