WIZZ AIR - 29

  • 81 158
  • 740
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 44
Много благодаря за бързите отговори!

# 361
  • Мнения: 328
Здравейте! Може ли да се пътува с бордна карта, която е запазена в пдф формат на телефона, без да е разпечатвана на хартия или задълнително трябва да се разпечати? Ще бъдем ли таксувани, ако е само в електронен вариант? Благодаря

# 362
  • Мнения: 4 329
естествено че може, те са затова
освен ако конкретното летище няма подходящи скенери (има списъци на сайта)

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Местата вече стандартно 10Е ли са?
Скоро купувах билети и имаше различни цени, сега целия самолет е с 10Е за място (направо ми преседнаха)

# 364
  • Мнения: 328
естествено че може, те са затова
освен ако конкретното летище няма подходящи скенери (има списъци на сайта)
Има списък за летища без онлайн чекиране, за мобилно такова не успях да намеря. Само инфо, че не навсякъде има без списък къде.

Някой да има идея конкретно за Бари, Италия? Благодаря.

# 365
  • Мнения: 184
Здравейте,
Не знам дали е коментирано вече, но ми се случва за първи път при чекирането на бордната карта да ми се появи горе в дясно на име само първото име. Под баркода си има изписана и фамията. Дали ще ми направят проблем?

# 366
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Здравейте,
Не знам дали е коментирано вече, но ми се случва за първи път при чекирането на бордната карта да ми се появи горе в дясно на име само първото име. Под баркода си има изписана и фамията. Дали ще ми направят проблем?
Така или иначе четецът сканира баркода, къде стоят имената му е все едно..

# 367
  • Мнения: 3 366
При мен са изписани и двете имена горе в дясно, вчера съм чекирала, полета е днес

# 368
  • Мнения: 86
При мен са изписани и двете имена горе в дясно, вчера съм чекирала, полета е днес
Няма никакъв проблем - често се случва.

# 369
  • Мнения: 184
Много Ви благодаря. На мен ми се случва за първи път. Сега чекирах, а полета ми е събота рано сутринта.Blush

# 370
  • Варна
  • Мнения: 193
Здравейте, предстои ми полет Варна - София / София- Варна, бременна съм и тогава ще бъда в 28г.с.
Когато пътувах последно бях в 20 г.с. и служител от летището ми каза, че ако ми се налага да пътувам пак в по-късна седмица трябва да попълня декларация на летището, но днес разбрах от друг източник, че ще ми трябва и документ от наблюдаващия гинеколог. Някой запознат ли е какъв точно документ ще ми е необходим - декларация от летището или от гинеколога? Благодаря предварително Simple Smile

# 371
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Здравейте, не ми се смейте на въпроса  Embarassed,  смятате ли че Wizz air са достатъчно сигурни, като превозвач. Дъщеря ми учи в UK, пътува често и незнам дали да им се доверя. В момента пътува с British. Благодаря.

# 372
  • Мнения: 2 465
Здравейте, не ми се смейте на въпроса  Embarassed,  смятате ли че Wizz air са достатъчно сигурни, като превозвач. Дъщеря ми учи в UK, пътува често и незнам дали да им се доверя. В момента пътува с British. Благодаря.

Твърдо и категорично смятам, че са достатъчно сигурни. Най-старият им самолет е на 3 години. Летяла съм многократно до най-различни точки от маршрутите им и не бих се поколебала да се кача пак по всяко време.

# 373
  • София
  • Мнения: 11 575
Самолетите са им много добри като сигурност, използват самолети, каквито и ненискотарифните компании. Не съм се притеснявала повече, затова, че е Уиз.
А ако имаш предвид за закъсненията, с Бритиш съм имала повече закъснения, отколкото с Уиз, въпрос на късмет.

# 374
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Благодаря за бързите отговори.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт