За нервите по време на бременност

  • 5 252
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Леле,ако знаеш аз какво магаре бях!!
Ужасна просто всичко и всички ме дразниха!
Мъжът ми обича да си хапва много майонеза,ако знаеш колко майонези имаше залепени за килима в кухнята от мен,ей така без нищо.За най-малкото нещо и аз избухвах и мятах каквото ми е най-близко на масата,абе направо за психото си бях! smile3511

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 336
Мисля, че твоята нервност не влияе на бебчето по време на бременността. Ако обаче си нервна по темперамент, то може да наследи твоят и също да е нервно.
Наслаждавай се на бременността си, защото това е единственото време, в което можеш да се поглезиш и да те поглезят без да имаш друг повод.   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 760
До към 5-ти месец бях доста нервна. След това се поуспокоих.
Бебка е много спокойна (за сега  Laughing)

# 18
  • Мнения: 7 186
И аз бях кълбо нерви. Rage smile3511
Бебето ми обаче е много спокойно и кротко. Hug

# 19
  • Мнения: 3 376
Поуспокоих се малко...И на мен всички наоколо ми повтарят,че каквато съм аз такова ще е бебето...А пък аз съм една...нервна,избухлива,недоволна,мърмореща.... newsm61  Горкия ми мъж,все той е виновен за всичко,но на моменти се поосъзнавам какво му причинявам  smile3512

Но си мисля,че наистина не трябва да допускаме негативни емоции в себе си,трябва се мисли по-позитивно,все пак предстои едно от най-важните събития.Малко или много малкото човече усеща всичко.Повярвай ми аз се мъча със сетни сили да не съм такава лоша smile3505

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз бях ужасно нервна по време на бременноста. Не съм забелязла да се е отразило на бебето.
Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз бях тотално откачене по време на цялата бременност Crazy. Все едно не бях аз, или бях в нестихващо ПМС ooooh!. ОБАЧЕ- всичко изкарвах навън/не ми е присъщо/ и все другите ми бяха виновни и ги нареждах наред. С други думи- близките ми казват, че не се е издържало на моменти, но за себе си бях права за всичко и следователно спокойна. Мишо е спокоен като темперамент и съм сигурна, че се дължи на факта, че не си слагах много неща на сърцето.

# 22
  • Мнения: 670
Вреди ли бременната на плода, със своите емоции.. НЕ е моят отговор

# 23
  • Мнения: 174
И аз си мисля че не би трябвало да вреди. Аз като гледам другите бременилки, а и аз съм от тях - направо са ме подгонили лудите  Laughing Емоциите ми изригват от най-малката някаква причина. Целия свят ми е крив - ужас  #Crazy

# 24
  • Мнения: 11 547
По време на втората ми бременност имах страхотни проблеми от лично и професионално естество. Изхабих ужасно много нерви, имаше период в който просто не бях на себе си. За щастие това не се отрази на бебето и то сега е много спокойно и щастливо същество.

Съветът ми, доколкото можеш да го спазиш разбира се е: не се хАби  Peace Гледай си кефа и не се ядосвай излишно. Просто това не помага...
Това е и моята история.Много нерви изхабих,но слава Богу Беба е спокойна и щастлива.Когато ти се плаче-поплачи си,но все пак заради самата теб гледай да не се изнервяш за всичко и заради всички. Hug

# 25
  • Мнения: 222
И при мен не6тата стоят като при пове4ето моми4ета, нервна съм, пла4а zа 6тяло и не6тяло, мъжът ми е вдигнал ръце от мен, дори сно6ти пак се скарахме и аz един 4ас рев. Сигурно се отраzява на бебето, но просто ни6то немога да направя, 4акам да се роди и се надявам не6тата да се променят.Дори таткото ни zапла6ва 4е второ бебе нямало да има zа6тото, о6те една бременност не би иоzдържал... Weary. Но 6те видим.... newsm48 , по важно е това бебо4е да се роди живо и zдраво. Praynig

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз съм нервна доста наистина. Купихме си апартамент и сега правим огромен ремонт там, чакам до края на месеца да се нанесем вече, но ги изживявам много сериозно нещата. Нямам търпение да се нанесем там и да се поуспокоя, това просто не ми дава покой. Дано бебка като се появи на бял свят да не е нервна и ревлива много, заради мойта не особено спокойна бременност.

# 27
  • Мнения: 8 242
Винаги съм си била нервна - и преди да забременея  Rolling Eyes Сега поне си имам оправдание.. поне още малко  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 586
az sa6to sam mnogo nervna i 4esto vsi4ko i vsi4ki me drazniat.Izbuhvam mnogo 4esto  [smilie=smile3514.gif]az 4etoh niakade,4e ako ti si nervna po vreme na bremennostta i beb40 6te e kato se rodi.neznam dano da ne my vredi.................. Shocked

# 29
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не съм по-нервна от преди, е може би в началото бях, но вече- не! Пък и гледам да съм спокойна заради бебо! Много неща ме дразнят, но гледам да не им обръщам внимание!  Peace
По-добре гледай да си максимално спокойна, отколкото да се успокояваш с това, че на бременните им е позволена да са по-нервни! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт