Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 8

  • 134 431
  • 760
  •   1
Отговори
# 240
  • Русе
  • Мнения: 7 058
И на моите нокти лак не се задържа повече от 2 дни, но с този топ лак изтрайваше от неделя вечер до събота. Т.е. цяла работна седмица. Готвя всяка вечер и мия по 2 мивки с чинии, тенджери и т.н. Не е от лака за нокти, защото, както писах в неделя ми свърши топ лака и се лакирах с друг. Още снощи лака ми се обели. И друго - с този топ лак има блясък. Имам друг, купуван от ДМ(ако не се лъжа беши Мис Спорти), който едновременно и изсушава. Ами - няма такава покривност, блясък и трайност.

# 241
  • Мнения: 1 224



Това ли беше шампоана който го хвалехте,за каква коса е.

# 242
  • Мнения: 2 122
Вики, не разбрах за кой топ-лак говориш?

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 08:41 от bubanka

# 243
  • Мнения: X



Това ли беше шампоана който го хвалехте,за каква коса е.
На мен този шампоан ми докара хубав сърбеж и лющене на скалпа Simple Smile

# 244
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Вики, не разбрах за кой топ-лак говориш?
За този, който показах по-горе.

# 245
  • София
  • Мнения: 44 121
viki_1974 - ще пробвям и твоя Simple Smile така и така няма много какво да губя Simple Smile аз даже и чинии не мия Simple Smile

 (май моят пост повече - беше като какви топ лакове не препочвате)

# 246
  • Мнения: X



Това ли беше шампоана който го хвалехте,за каква коса е.

Май се води за чувствителен скалп. Аз много го харесвам, много хубаво ми изглежда косата след него. Доволна съм мисля пак да си го взема!

# 247
  • Мнения: 809
И аз съм най -доволна от miss sporty топ лак издържа ми поне 4 дни като и аз готвя ччистя мия чиний . Никой друг не ми държи повече от 2 дори прехвалени скъпи  марки ми падат на люспи ✌

# 248
  • Русе
  • Мнения: 7 058
И аз съм най -доволна от miss sporty топ лак издържа ми поне 4 дни като и аз готвя ччистя мия чиний . Никой друг не ми държи повече от 2 дори прехвалени скъпи  марки ми падат на люспи ✌
А аз писах, че не съм доволна. Но моят, както споменах е 2 в 1 изсушител + топ.
И от топ на Р2 не съм доволна. От топ на  RIMEL също. А струваше 7 лв. в ДМ.
Имам и един боклук на Cien, дето в лидълската тема го хвалиха, когато го продаваха. Той пък ми променя цвета на лака.

# 249
  • Мнения: 341
Нещо качествено и хубаво от новата брошура, което е изпробвано и върши работа да споделите, че тия дни мисля да прескоча до DM , за което ви благодаря предварително  bouquet

# 250
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Вчера ходих в един от магазините на ДМ в нашия град. Исках да си купя спирала Golden Rose, която е в брошурата.
Нямаше такава в магазина и на въпрос към една от служителките тя учудено ми каза: Ние не предлагаме продукти на Golden Rose, тъй като магазинът ни е малък. На въпроса ми: А мога ли да я намеря в другия ви магазин, който уж е по-голям?, отговорът беше: Не знам.

Колежката ми искаше да си купи един парфюм, който също е от брошурата. Е, имаше го, но нямаше тестер.

# 251
  • Мнения: 35 113
Аз не бях виждала спирала на GR в ДМ. тях съ ги вземала от Лили, но сега видях, че наистина има такава в брошурата

# 252
  • Мнения: 2 122
В ДМ има стелаж на Голдън Роуз, може би от съвсем скоро. Но пък на него не видях спирали. Само червила, ружове, бронзанти и лакове. Дали във всеки магазин е еднакво зареждането, обаче?

# 253
  • София
  • Мнения: 5 617
В ДМ, в който пазарувам аз, има стелаж на ГР - червила, фон дьо тен, спирали и ружове. Това по спомен.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали препарат за почистване на фурна и на керамичен плот?

За шампоана ultra sensitive - бях много доволна преди време, преди да сменят опаковката. След това нямаше същия ефект. Peace Сега съм доволна от шампоан на alverde с бразилски орех ( за мазни корени и сухи краища).

Общи условия

Активация на акаунт