Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 8

  • 134 664
  • 760
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 838
Някой случайно да е срещал тази база при нас?

# 301
  • Мнения: 2 622
р2 няма в България. Уж за техен "dupe" водят S-he, но момичетата са споделяли, че р2 е много по-добра като качество.

# 302
  • Мнения: 2 838
Благодаря. Ползвала съм тази база преди няколко години и бях много доволна. За жалост едва сега се сетих за нея, при условие че миналия месец бях в Германия, ама здраве да е.

# 303
  • Мнения: 2 007
Да ви питам... в брошурата гледам някакви намаления на lavera (хидтратиращ гел за лице) и weleda (паста за зъби) - в два магазина вече (на Стамболийски и НДК в София) изобщо не намирам стоки на тези марки...
Къде ги има?
Да не говорим пък за щанда на GR, такъв никъде няма.

# 304
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 869
Питай служител от магазина и предполагам ще ти кажат в кой магазин се предлагат.
Ние имаме само 2 магазина и само в единия продават продукти на GR. Днес успях да се сдобия със спиралата. Yum

# 305
  • Мнения: X
На пл. Славейков съм ги виждала и на пазара Красно село. Бих те посъветвала да видиш цените на желаните от теб продукти на Веледа и Лавера в Ремедиум. Там цените им са доста по-ниски.

# 306
  • Мнения: 1 342

Момичета, някоя от Вас има ли отзиви за тази серия?

# 307
  • София
  • Мнения: 1 422

Момичета, някоя от Вас има ли отзиви за тази серия?
Аз ползвах балсама. Върши работа, но трябва да се седи много време с него. Не става за 5 минути /поне при мен/. Бях с 8.1 на 3DeLuxe и като го сложа на косата си след 15-тина минути ставаше пепелна. Simple Smile

# 308
  • Мнения: 1 342
Благодаря! Балсама си взех, ще поседя 15 минути. Косата ми е естествено руса, но искам да стои по-пепелива. Hug

# 309
  • София
  • Мнения: 1 422
Благодаря! Балсама си взех, ще поседя 15 минути. Косата ми е естествено руса, но искам да стои по-пепелива. Hug
Моята е естествено руса, но я боядисвам. Опитай с по-малко време първо да не стане съвсем сива. Първия път заради бебето седях около 30 минути и косата ми стана сива.

# 310
  • София
  • Мнения: 974
Аз съм ползвала шампоана и нямаше абсолютно никакъв ефект при мен. Щом казвате, че балсама в ок ще взема да го пробвам.

# 311
  • Мнения: 205
здравейте, препоръчайте ми шампоан против косопад от дм, няма значение марката, че положението е страшно.. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 310
здравейте, препоръчайте ми шампоан против косопад от дм, няма значение марката, че положението е страшно.. Simple Smile
Ще ви разочаровам, но няма такъв чудо-шампоан. Основната функция на един шампоан е да почисти скалпа. Всичко останало е маркетинг.

# 313
  • София
  • Мнения: 3 877
здравейте, препоръчайте ми шампоан против косопад от дм, няма значение марката, че положението е страшно.. Simple Smile

Най-добре отиди на лекар. Шампоаните не решават проблема, а дори и да го решават, докато попаднеш на правилния, ще си дадеш парите на вятъра.

# 314
  • Мнения: 24 640
здравейте, препоръчайте ми шампоан против косопад от дм, няма значение марката, че положението е страшно.. Simple Smile
Шампоан на Милва с хинин или шампоан Алпецин Peace

Общи условия

Активация на акаунт