"София - Ден и Нощ" - 25

  • 79 959
  • 768
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 682
На тази Ани трябва медал да и дадат, че трае този ненормалник.'Баси досадата! 😠

# 466
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ауу и що така със Симонка? Нали много ви кефи? 😀😀
Пак си ме кефи, но не ме кефи, че ти се опитваш да се заяждаш. Не ти се получава.

# 467
  • Мнения: 5 728
Изобщо не се заяждам.
Като не ти харесва подмини моите постове.

# 468
  • Мнения: 1 496
Ауу и що така със Симонка? Нали много ви кефи? 😀😀
Пак си ме кефи, но не ме кефи, че ти се опитваш да се заяждаш. Не ти се получава.
Подкрепям! Темата не е направена за заяждане, проявявай се другаде, ако обичаш!

# 469
  • Мнения: 6 682
На мен специално никога не ми е била любимка-нито като външност (няма да конкретизирам, че ще ме обвинят в расизъм), като характер и просташки изцепки пък съвсем.....
Ясен до кога ще живее с баба Станка?
Олеее, Никола се прибра-няма отърване!😓

# 470
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Евала на Ясен, хареса ми!
А Коко... нямам думи.

# 471
  • Мнения: 3 307
Въх, не е оранжевия костюм.. Да не повярваш.

# 472
  • Мнения: 6 682
Това ли беше тематичната вечер-само Теда се кълчи.....
Симона много важна го раздава-все едно някой и иска мнението, та чак и да си го променя.

# 473
  • Мнения: 3 307
Този "приятеля" на Лазар ще се окаже някакъв застрахователен измамник, май Rolling Eyes

# 474
  • Мнения: 164
М да,обаче Стела май ще навърже нещата,дано само Лазар да се вслуша в думите и

# 475
  • Мнения: 9 459
Ани уж беше интелигентно момиче, а с този Асен БАЛтечки направо ми скри шапката. Падна по-ниско от Коко с тази изцепка. Той поне името му назовава правилно SatisfiedSatisfiedSatisfied

# 476
  • Мнения: 6 247
Приетелят на Лазар май наистина ще се окаже застраховател и от там да е направил пачката.Сигурно си има подставени лица ,които нарочно правят уж обири по дадени обекти  с цел после да го търсят за застраховка на обекта  LaughingНито Коки ,нито Калина успяха да се задържат в дома на половинките си ,еми то не е така лесно да се приспособиш към чуждите обстоятелства  smile3534 Сигурна съм ,че по-нататъка и Галя няма да приеме женитбата с Жоро и ще си остане в апартаментчето .Утре идва майката на Миленита  Shocked,голяма особа ми се видя -в Промото май казва ,че Боби не е от тяхния соц. слой и да остави дъщеря и на мира...

# 477
  • Мнения: 6 604
На мястото на Калина и аз не бих се съгласила. Но този търтей Коки🙄😤
Самостоятелен, голям, обзаведен апартамент- какво още иска?
А и Ани е готова да си го отглежда.

# 478
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Как какво иска Коко? Иска да живее в родния си дом Joy
Ау, Симона меко казано не се трае! Grinning Чак се зачудих как остана да работи това ми ти Кети.
Най- мразя да мирише на пържено сутрин! Triumph Ясен докога ще живее с баба Станка?! Ще събират пари за да си купят апартамент? С работата в хостела - след 70 год. Joy
Интересно ми е за майката на Миленита. С тази по- висока класа.. И защо са в квартирата, а не някъде навън. Thinking

# 479
  • Мнения: 5 478
На Боби му върви с откачени майки Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт