Място за боси стоножки - 16

  • 129 262
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Козлодуй
  • Мнения: 760
На мен още нищо не са ми пратили. Обаче имах в пощата някаква оферта за обувки и пак рових, и си поръчах 2 чифта джапанки и едни балеринки Jana (и малко гащЕ, че все си нямам Mr. Green )

# 181
  • София
  • Мнения: 3 168
Само да спомена, че повечето модели на JANA са за широк крак.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 975
А IPANEMA умалени, винаги поръчвам +1

# 183
  • Мнения: 3 727
с доставка 3.99ли поръчвате от ТК макс,че отдавна  не съм поръчвала?

# 184
  • Козлодуй
  • Мнения: 760
Благодаря, момичета Hug Ще видим какъв ми е късмета Simple Smile
sasi6, толкова е доставката, да Peace

# 185
  • here and now
  • Мнения: 4 253
На мен още нищо не са ми пратили. Обаче имах в пощата някаква оферта за обувки и пак рових, и си поръчах 2 чифта джапанки и едни балеринки Jana (и малко гащЕ, че все си нямам Mr. Green )
Знам, че не е по темата но гащи поръчвам памучни от НМ, че мойто дупе е много капризно.

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Получих тези Caprice 38.5. Толкова нося, но ми са големи. Като вървя се вадят. Яд ме е, защото са хубави и бяха само 18 евро Crossing Arms Чудя се със силиконова лепенка отзад дали ще стане или да се разделям с тях.

# 187
  • Мнения: 1 110
момичета как вървят номерата на tamaris, т.е. отговарят ли си ?

# 188
  • Мнения: 1 050
Да, отговарят си

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Два чифта летни чехли  Тамарис съм купувала, които са категорично умалени с номер.

# 190
  • Мнения: 17 546
6 чифта Тамарис имам, до един са точни. Плюс едните ботуши -
уголемени

# 191
  • Мнения: 1 602
Аз имам два чифта пантофки - отговарят си. Едните леко са на долната граница според мен, но не мога да кажа, че са половин или 1 номер умалени, по-скоро са си точни.

# 192
  • София
  • Мнения: 5 547
Получих тези Caprice 38.5. Толкова нося, но ми са големи. Като вървя се вадят. Яд ме е, защото са хубави и бяха само 18 евро Crossing Arms Чудя се със силиконова лепенка отзад дали ще стане или да се разделям с тях.
Има и лепенки от кожа, те мисля са по- добри, няма да залепват за петата а имат леко удебеление.Ако са ти леко по- големи имай в предвид че крака се надува малко през лятото. Има ги в аптеките.

# 193
  • Мнения: 2 847
Има много хубави лепенки и в Дайхман ,лепят се на самата обувка.На мен единият ми крак е по различен от другия и такъв вид обувки винаги ми хлопат на единия крак като ходя.Лепенките са страхотни и си ги местя от един чифт обувки на друг ,много е комфортно с тях!

# 194
  • София
  • Мнения: 5 547
Има много хубави лепенки и в Дайхман ,лепят се на самата обувка.На мен единият ми крак е по различен от другия и такъв вид обувки винаги ми хлопат на единия крак като ходя.Лепенките са страхотни и си ги местя от един чифт обувки на друг ,много е комфортно с тях!
Може ли линк , ако е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт