Място за боси стоножки - 16

  • 129 225
  • 746
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
В Clarks.co.uk има хубави намаления. Дебнех едни сандалки от доста време и сега си ги поръчах.

А 38 на 5 по англ.номерация ли отговаря?
И по принцип си отговарят,нали?

да и да:)
bouquet
За моя широк крак почти няма номера,но за мм има... Peace

# 436
  • Мнения: 3 922
Не - 38 e 5.5. Имам поне 5 чифта обувки и сандали на марката и всички са 5,5.

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Не - 38 e 5.5. Имам поне 5 чифта обувки и сандали на марката и всички са 5,5.
bouquet
А мъжко 41 и 42 да гледам по таблицата им?Те имат и половинки даже.

# 438
  • Мнения: 3 922
Мъжко не съм купувала. За конкретен модел можеш да провериш в сайта на obuvki.bg. Там дават дължина на стелката.

# 439
  • Мнения: 3 727
С каква карта плащате в Clarks?

# 440
# 441
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Аз продължавам с "лошата" си серия и почти нищо не си нацелвам напоследък Sad Вчера получих тези спортни сандали https://www.amazon.co.uk/Mountain-Warehouse-Santorini-Womens-San … oduct_top?ie=UTF8 и са ми възголеми. Взех номер надолу, четейки коментарите, но е трябвало поне с още един да се застраховам, защото отпред имам 2см празно място... Ни да ги връщам, ни да ги нося Sad

# 442
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Кой номер взе? И кой носиш? Колко е стелката?

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Кой номер взе? И кой носиш? Колко е стелката?
Обикновено 42 нося, като има леки вариации според марките. От тези взех UK8/41, надявайки се, че широчината на стъпалото ми и кокалчетата, ще "оберат" излишъка, ако са големи. Но те наистина са с 2 номера нагоре май и наистина са си за широко стъпало. Стелката от край до край е 28см.
Тези флайки пък https://www.amazon.co.uk/dp/B06XT4XPN9/ref=pe_3187911_185740111_TE_item?th=1, дето зимата си уцелих на добра цена, и те хем леко са ми дълги и ми излизат малко петите като вървя, хем пък отпред не съм свикнала с такъв тип обувка и след 20 минутно излизане с тях, едва се прибрах... Те са UK9/EU42. Боса си останах това лято Sad

# 444
  • София
  • Мнения: 5 547
Кой номер взе? И кой носиш? Колко е стелката?
Обикновено 42 нося, като има леки вариации според марките. От тези взех UK8/41, надявайки се, че широчината на стъпалото ми и кокалчетата, ще "оберат" излишъка, ако са големи. Но те наистина са с 2 номера нагоре май и наистина са си за широко стъпало. Стелката от край до край е 28см.
Тези флайки пък https://www.amazon.co.uk/dp/B06XT4XPN9/ref=pe_3187911_185740111_TE_item?th=1, дето зимата си уцелих на добра цена, и те хем леко са ми дълги и ми излизат малко петите като вървя, хем пък отпред не съм свикнала с такъв тип обувка и след 20 минутно излизане с тях, едва се прибрах... Те са UK9/EU42. Боса си останах това лято Sad
То пък едно лято, ужас!
Не могат ли да се стегнат още с кайшките, някак приемам отпред да има разстояние , ама като видя някой дама пръстите да и стърчат 1 см от сандала отпред и изпадам в потрес.

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Малко разстояние отпред - ОК, ама това ми се вижда леко множко Grinning



Иначе максимално стегнати могат и да се носят евентуално, но се опасявам че доста ще имам да се спъвам с така стърчащи подметки. Като Малкия Мук изглеждам с тях Grinning Другата крайност със стърчащите пръсти и мен ме изумява - нито удобно, нито естетично, нито хигиенично, ама съм виждала доста такива крачета...

# 446
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Не са твоя номер категорично...поне 2 отгоре са.

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Не са твоя номер категорично...поне 2 отгоре са.
М да...
Ама педикюра ти е един път!Супер! Flutter

# 448
  • София
  • Мнения: 5 547
Малко разстояние отпред - ОК, ама това ми се вижда леко множко Grinning



Иначе максимално стегнати могат и да се носят евентуално, но се опасявам че доста ще имам да се спъвам с така стърчащи подметки. Като Малкия Мук изглеждам с тях Grinning Другата крайност със стърчащите пръсти и мен ме изумява - нито удобно, нито естетично, нито хигиенично, ама съм виждала доста такива крачета...
Аз за флайките имах предвид, и те ли са толкова големи?

# 449
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Те не, но като ми излизат петите отзад е неприятно, а няма как да се стегнат повече. Отпред пък ми се смъква крака надолу и така ми теснее в най-предната част и благодарение на това за 20 минути ми направиха от търкането такива зверски пришки, че втора седмица ги лекувам :/ Карък отвсякъде, както писах Grinning

Mистик Hug

Общи условия

Активация на акаунт