Място за боси стоножки - 16

  • 129 331
  • 746
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 210
Благодаря,  момичета😊 ще се въздържа, не мога да правя компромис с удобството😊
Ако искаш,покажи модела,който си харесала и да го обсъдим.
Разбира се https://www.amazon.fr/Neosens-S972-Sandales-Ouvert-Ceylon/dp/B07 … ;keywords=neosens Хареса ми цвета. Напоследък много ме привличат жълто/ лайм цветовете във всякаква форма Smile ... стоят си леко "дървени"...

# 466
  • Мнения: 4 076
Разбира се https://www.amazon.fr/Neosens-S972-Sandales-Ouvert-Ceylon/dp/B07 … ;keywords=neosens Хареса ми цвета. Напоследък много ме привличат жълто/ лайм цветовете във всякаква форма Smile ... стоят си леко "дървени"...
Мисля,че няма да имаш проблем с подобна подметка.Тези,за които говоря,че не са ок,са ниски,на земята,с тънка подметка.
Жълто-зеленото им е хубаво,дъщеря ми има в този им цвят.Семпъл,изчистен модел.
На твое място бих ги взела,ако цената ме устройва.

# 467
  • Мнения: 713
Скоро някой да е пазарувал от Кларкс? Не можах да платя с карта (а преди съм успявала с електронна виза), нито с пейпал. Чудя се от къде се появи проблем? Дали е от новия адрес на превозвача или просто мен нещо не ме бива?...

# 468
  • Мнения: 200
Скоро някой да е пазарувал от Кларкс? Не можах да платя с карта (а преди съм успявала с електронна виза), нито с пейпал. Чудя се от къде се появи проблем? Дали е от новия адрес на превозвача или просто мен нещо не ме бива?...

По спомен, и билинг адресът и шипингът трябва да са английски.

# 469
  • Мнения: 713
Бях написала адреса на превозвача и за билинг. Преди две седмици платих безпроблемно с Пейпал, а сега и това не можах. Намерих друг начин да ги поръчам, но ми беше интересно да разбера Кларкс рестрикции ли налага или аз тотално съм се ошашавила.

# 470
  • Мнения: 293
Бях написала адреса на превозвача и за билинг. Преди две седмици платих безпроблемно с Пейпал, а сега и това не можах. Намерих друг начин да ги поръчам, но ми беше интересно да разбера Кларкс рестрикции ли налага или аз тотално съм се ошашавила.
Някъде някой в другите теми беше написал,че Кларкс ограничавали заявките в рамките на Англия и затова не ставало с други карти и т.н.,но доколко е вярно...

# 471
  • Мнения: 4 076
Исках да пазаря от аутлета на Кларкс с бг карта до адрес на превозвач в Англия.Не стана.Писах им.Мрън мрън "знаем,че това не е отговора,който желаете да чуете,но изискваме английски карти".И какъв е проблемът с българска карта,като първо си дърпат парите и после носят обувките в Лондон.
Пробвах от сайта на Кларкс с бг карта Виза,пак не стана.Повече не им писах.
При толкова възможности,не съм останала до Кларкс и тяхното тото с номерацията,
Някой като отказва да ми вземе парите,аз пък не се натискам.
Да правя превод на превозвача,той да ми прави поръчката и накрая като не отговаря номера,както обикновено,какво правим?Да си гледат работата.

# 472
  • Мнения: 3 922
Преди месец поръчах от Кларкс до адреса на Габиели и платих с Пейпал.
Не съм въвеждала номер на карта и съответно билинг адрес. Нямах проблеми.
Ако има значение изобщо картата в пейпал ми е българска мастъркард на ОББ.

# 473
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Впечатления за обувки Diavolezza ? испански са май,отвътре и отвън естествена кожа ... https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85% … ywords=Diavolezza   

# 474
  • Мнения: 293
Исках да пазаря от аутлета на Кларкс с бг карта до адрес на превозвач в Англия.Не стана.Писах им.Мрън мрън "знаем,че това не е отговора,който желаете да чуете,но изискваме английски карти".И какъв е проблемът с българска карта,като първо си дърпат парите и после носят обувките в Лондон.
Пробвах от сайта на Кларкс с бг карта Виза,пак не стана.Повече не им писах.
При толкова възможности,не съм останала до Кларкс и тяхното тото с номерацията,
Някой като отказва да ми вземе парите,аз пък не се натискам.
Да правя превод на превозвача,той да ми прави поръчката и накрая като не отговаря номера,както обикновено,какво правим?Да си гледат работата.

Мен детските ми харесват и от тях поръчвах асистирано през превозвач,разликата ми е 5лв,но не е там въпроса,просто не мога да разбера каква е логиката да отказват да ти вземат парите ?!

# 475
  • NE
  • Мнения: 10 999
Такава политика имат много английски сайтове, които имат изнесени сайтове за европейските страни. Next са абсолютно същите. Clarks имат европейски сайт, където нито има детско, нито цените са като в английския им сайт. Обикновено в amazon.co.uk е изгодно да се купува защото промоциите им са подобни като в uk сайта.

# 476
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
https://www.amazon.de/crocs-204067-Unisex-Erwachsene-Classicslid … SNEDRFA2&th=1
Отговарят си нали? Нося н.39, смятам да взема 3940.
Дават ги унисекс, но точно тези не съм виждала на живо...чудя се дали да не взема за дребния едни в тъмен цвят...

# 477
  • Мнения: 713
Преди месец поръчах от Кларкс до адреса на Габиели и платих с Пейпал.
Не съм въвеждала номер на карта и съответно билинг адрес. Нямах проблеми.
Ако има значение изобщо картата в пейпал ми е българска мастъркард на ОББ.
Аз преди около две седмици платих през Пейпал, но сега не ми даде. Друг е въпросът, че тогава бях дала стария адрес на превозвача, обадих им се и продиктувах новия и въпреки това бяха върнати.

Винаги проверявам дали в Амазон е налично това, което ми е харесало, но тези боти ги нямаше, заради които е и цялата разправия - https://www.clarks.co.uk/c/Amara-Boot/p/26132188. Дано съм уцелила номера,защото този път наистина ще е много неприятно уреждането на връщането.
Купувам напоследък основно Кларкс, защото с тях издържам на ток цял ден и като цяло са ми много удобни.
Като не ми искат парите, каквото има в Амазон - това.
Поне изяснихме, че от Кларкс изобщо не се интересуват от нас като клиенти Simple Smile

# 478
  • Габрово
  • Мнения: 60
Здравейте момичета, аз моля за съвет относно размерите на Clarks, харесах едни боти https://www.amazon.co.uk/gp/product/B06XCHRVRW/ref=ox_sc_act_tit … mp;th=1&psc=1, по принцип нося 37 размер, но тъй ката и 38 са на същата цена се колебая дали да не заложа на по-големия размер? Моля някой с преки впечатления от марката ако може да сподели дали си отговарят.

# 479
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Много ми се иска пак да си купя от форумските Хьогълки, че един чифт износих до пълно скъсване. Някъде да сте виждали?

Общи условия

Активация на акаунт