Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 241

  • 98 121
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 10 030
Надин  Hug благодаря за поста!  Hug
Толкова е досадно, като имаш новина и да не можеш да я публикуваш заради правила, които за едни важат, а за други - не.  Crossing Arms
Не че новината е кой знае каква, а дори не мога да преценя, дали е добра.  newsm78
Не става въпрос за нов проект, защото това със сигурност ще е добра новина, а за благотворителност, проявена от Умут.
Цитат
Благотворительность и высокое Гражданское сознание!
По инициативе известного бизнесмена Умута Эвирген, в его заведении
La Boucherie 14 февраля состоялся благотворительный вечер. В частности, сумма денег вырученых от концерта популярного турецкого певца Бурака Кута была передана благотворительному фонду Vakfı Mehmetçik. Этот фонд помогает солдатам вооруженных сил Турции и их семьям. Умут Эвирген поддержал благотворительную акцию. Как известно у Умута Эвирген роман с известной турецкой актрисой Тубой Буйукустун.
https://vk.com/feed?w=wall-63875573_89075


Що да не подчертаят връзката с Туба!  Crossing Arms
Ето, това е същата новина във пресата!  Close
Да виждате Умут?!  Close



Подкрепата на всеки нуждаещ се е жест, който заслужава адмирации. Туба подкрепя толкова много каузи и изобщо не го афишира, освен ако не се налага. Децата аутисти, децата със синдром на Даун, децата на бежанците и т.н. Сега и семействата на военните. Добре, че е заразила и Умут.  Peace



Когато мернах тази снимка, в първия момент си помислих, че е с корона и че все пак се е съгласила да играе във Фатих.  Shocked А то било - селянката Есма!  Laughing
Дори и в ролята на селянка, пак изглежда като кралица.  Heart Eyes Малко го могат. Вродената й изтънченост  и аристократизъм си личат!  Peace
Погледнах клипчето на Надин  Hug от наградите ГО, Тоалетът, изяществото, естествеността - ами далеч над обкръжението... Страхотна!    Peace
Ех, да беше родена по на запад... Laughing
Окончателните рейтинги на Аржентина  - КРА е на първа позиция. Не го дават в прайм-тайма. Предполагам, че тогава дават ВВ, а КРА е с по-висок резултат. Странно ми е, някак...



Прекрасна е със всяка прическа, но като Невал е изумителна!  Heart Eyes




Аржентинските фенове сега откриват КРА и направо са луднали с клипчета, части от епизодите, снимки. Пак е на мода



 Mr. Green Laughing Wink
Но не искам да пренебрегна и ДК



Лека нощ!  Hug

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 22:34 от Lina_4

# 211
  • Мнения: 5 756
Привет Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.

Добро утро в деня на Добротата!
Нека всеки един от нас направи по едно Добро.....
И не само днес!

                     

                           

     

                               

Фенски желания,защо не....

               

17- Февруари - Ден на спонтанните актове на доброта
Този празник се отбелязва, независимо от националност, етническа принадлежност или религиозни убеждения. Защото доброто не зависи от външните ни белези, а от вътрешните такива. Затова нека, без излишно да спорим, “поговорим” малко за най-великото нещо, което можеш да направиш в този живот. Не е необходимо да изкачиш Еверест, за да си обичан, признан, да се чувстваш удовлетворен, да живееш в хармония със себе си. Трябва просто да си добър без да имаш причина, безкористно и открито. Коя всъщност е истинската доброта?
Тази, която не търси отплата. Тя не е нещо, което даваш, а е това, което придобиваш и то се слива със същността ти. Тогава просто спираш да очакваш благодарности и одобрения

Спокоен и позитивен ден ви желая. bouquet

# 212
  • Мнения: 41 892
Добро утро! Hug Hug Hug





Надин HugЛинка HugВичи Hug,благодаря за новите клипчета,новини и снимка на Туба като Невал! bouquet





Вичи Hug,за добротата! newsm10



Приятна събота,момичета! bouquet bouquet bouquet



# 213
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug





Как сте днес приятелки?  Heart Eyes

Готови ли сте за добри дела  Wink - май винаги, а  Simple Smile



Тези сладури за Унгария вече може да са минало, но... Аржентина тепърва се запленява и... като за начало е дори супер  Peace





Тези образи не са ми от най-любимите, ама... как да прескоча нещо, така красиво сътворено...

Хубав ден на всички!  Peace

# 214
  • Мнения: 10 030
Добро утро!  Hug



Минавам набързо, че денят  ми ще е натоварен!
Благодаря ви за приятелското рамо!  Hug
Надявам се днес да има новини, най-сетне... Ама не да ги видят в някой МОЛ, а за нов проект.  Peace



Една загадка. Познайте партньора... Laughing



Желая ви красив ден на добротата!  Hug

# 215
  • Мнения: 4 535

Цитат
Благотворительность и высокое Гражданское сознание!
По инициативе известного бизнесмена Умута Эвирген, в его заведении
La Boucherie 14 февраля состоялся благотворительный вечер. В частности, сумма денег вырученых от концерта популярного турецкого певца Бурака Кута была передана благотворительному фонду Vakfı Mehmetçik. Этот фонд помогает солдатам вооруженных сил Турции и их семьям. Умут Эвирген поддержал благотворительную акцию. Как известно у Умута Эвирген роман с известной турецкой актрисой Тубой Буйукустун.
https://vk.com/feed?w=wall-63875573_89075


Що да не подчертаят връзката с Туба!  Crossing Arms
Ето, това е същата новина във пресата!  Close
Да виждате Умут?!  Close



Подкрепата на всеки нуждаещ се е жест, който заслужава адмирации. Туба подкрепя толкова много каузи и изобщо не го афишира, освен ако не се налага. Децата аутисти, децата със синдром на Даун, децата на бежанците и т.н. Сега и семействата на военните. Добре, че е заразила и Умут.  Peace



Привет, привет!  Hug
Виждам, че жълтурковците са пуснали Умут по същата "пързалка", от която се отърва Онур Mr. Green
Хубаво, че поне започват с думите "известният бизнесмен..." За да си известен, значи си успешен. За да си успешен, значи имаш качества. За мен значи, че си личност, и не си станал такъв за няколкото месеца от връзката си с Туба.
Не знам дали това е първата му благотворителна проява, но го поздравявам!. Продължавам да гледам на мъжете до Туба, като на отделни личности. Не смея и да си помисля, че имат нужда от реклама покрай нея. Иначе ще я обидя, ако сметна, че няма други качества, заради които да е харесвана и обичана.

Първото място на КПА  в Аржентина , направо ме накара да забравя загубата на "Лудогорец" от "Милан" и вече ще го следя този рейтинг с интерес Grinning

Розова събота желая на всички!  Hug И успех на Гришо, естествено Peace Heart Eyes

Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 10:04 от nadine1111

# 216
  • Мнения: 10 030
Време за обедна почивка. Laughing
Една снимка - безброй варианта...







# 217
  • Мнения: 4 535


След похапване, време е да послушаме музика Grinning
Показвам ви новия клип на Крис и Велин с песента Две минути време
С чудесното включване на примата Марта Попова, клипчето просто заспива в нащата тема Grinning
Че то къде са 2, там и 20 минути ... Mr. Green

# 218
  • Мнения: 5 756
Привет Hug
Линка Hug Надин HugЗлати HugЦвети Hug



Една снимка и хиляди варианта и романа Емили  Бронте подходящ за
 загадъчната  Невал.

                  
На среща с президента през 2010г.




                        

Приятен следобед,дами bouquet

# 219
  • Мнения: 41 892
Привет! Hug Hug Hug



Да намина докато внучката още спи! Wink Heart Eyes



Цитат
Една загадка. Познайте партньора... Laughing
Линка Hug,да ти отговоря на загадката-Четин Текиндор!Няма как да не е с брада в Мехмет Фатих завоевателя! Simple Smile

Надин HugВичи Hug



Приятен следобед! bouquet

# 220
  • Мнения: 4 245
Здравейте, дружки

Оказва се, че и днешния ден не е какъв да е, ами е Международен yes И то на спонтанните актове на доброта thumbsup Вичи Hug хубаво, че ни подсети сабахлем. Иначе Международния ден на Добротата е през м.Ноември Peace



За съжаление сутрешното желание на Линка Hug за нови снимка или новини относно Туба за сега не се е сбъднало Sad ама кой знае  - току виж ни зарадват в късните часове на вечерта Flutter

Надин Hug,Злати Hug Честита победа на Григор в полуфинала. bg Значи утре ще тръпнем и стискаме палци на финала в Ротердам

Честно да си кажа по загадката на Линка  Peace нямаше да позная Ч.Текиндор. Но Злати Peace се е справила




Тези сладури за Унгария вече може да са минало, но... Аржентина тепърва се запленява и... като за начало е дори супер  Peace





Цвети Hug Елмерите запленяват зрителите от всички страни, където е излъчван КРА. Чудя се нашите ТВ защо не искат да го покажат? newsm78 Няма никаква логика да показват най-различни бози, а сериал закупен и излъчен от толкова държави - да не го покажат Thinking

Много ме зарадва постъпката на Умут с благотворителността, информацията за която вчера Линка Hug ни е предоставила. И аз не смятам, че сега покрай Туба е тръгнал да прави благотворителност. Но сега покрай нея  вече тези му жестове стават достояние на широката общественост Peace


Необходим е само един човек
И една постъпка на доброта,
Които да вдъхновят другите и да се получи промяна




Добротата трябва да се превърне в естествен начин на живот.
А не изключение.

Буда


Вчерашната нова снимка на Невал, която Вичи Hug ни е донесла е вдъхновила феновете и днес се радваме на изобилие от нови колажи. И мен ме провокира и направих този  Laughing



Хубава вечер!

Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 20:22 от kanti

# 221
  • Мнения: 10 030


Канти  Hug   не може, колажът ти ще го повторя!  Crossing Arms
Любимата ми героиня в триптих!  Heart Eyes



Излезе една нова снимка от ДАХА



И веднага се появи и колаж.



Търсих да видя рейтинга в  Аржентина, но намерих само този туит...
https://twitter.com/informacionST/status/964329236826910721
Цитат
#KaraParaAsk 11.5
#LaTribunaDeGuido 10.1
#KaraParaAsk cierra su segundo capítulo con pico máximo de 11.5, la serie turca subió con respecto a ayer y dominó toda su franja horaria @telefe
Гуги преведе:
🇦🇷📣 #Rating 23:30Hs #KaraParaAsk 11,5 #LaTribunaDeGuido 10,1 @KaraParaAskзатваря втората си глава с максимален пик от 11,5, турската серия отиде по отношение на вчера и доминира цялото си време слот #telefe
Ама за кога се отнася, кой да ти каже... newsm78
Но пък е пълно със познатите ни колажи от времето на излъчването, в Аржентина сега ги откриват.





Активираха се и арабите  с много гифчета и  снимки от Под липите.



И прекрасната Сюхан в очите на аржентинския фен клуб на Туба
https://twitter.com/TubaOficialArg/status/964898249499992065

А Сердар бей е пуснал тази снимка и е написал нещо, в смисъл, че навсякъде малките деца са наивни и любопитни, независимо от това къде живеят - в лодка на водата или в солиден дом, във Виетнам или Турция, или Северна Африка...(превода е на гуги  Rolling Eyes)



Остана да ви пожелая
Лека нощ!  Hug

# 222
  • Мнения: 4 245
Линка Hug

Тази двойна дъга е за теб  redecoration





Ако всеки ден правим по една добрина
Бихме могли да дадем правилната посока на света.
 
Martin Kornfeld




Бъдете нежни/ добри.
Не позволявайте света да ви направи твърди.
Не позволявайте болката да ви накара да мразите.
Не позволявайте горчивината да открадне вашата сладкост.

I Thomas


Слагам и ПРИТЧА ЗА ДОБРОТАТА Peace
Скрит текст:
ПРИТЧА ЗА ДОБРОТАТА


Собственикът на бижутерия в малък град, наблюдаваше минаващите хора, през прозореца на своя магазин. След известно време едно малко момиченце дойде до стъклото и се залепи за него, като гледаше бижутата с интерес. Когато видя това което търсеше, очите ѝ заблестяха от щастие.

Тя влезе в магазина и помоли продавача да покаже мънистата изработени от тюркоаз.
– Това е за сестра ми. Може ли да ги опаковате хубаво?
Собственикът погледна недоверчиво малкото момиче и попита:
– Колко пари имаш?
Момичето извади от джоба си една кърпичка, отвори я и изсипа шепа дребни монети на тезгяха. С надежда в гласа си попита:
– Това е всичко, достатъчно ли е? След което момиченцето гордо продължи:
– Знаете ли, искам да направя подарък на по-голямата си сестра. Откакто майка ни почина, сестра ми се грижи за мен и за всичко останало, а за себе си няма време. Сега има рожден ден и аз съм сигурна, че ще се зарадва много да получи такива мъниста, те са много подходящи за цвета на очите й.
Собственикът взе монетите с усмивка без да каже нищо и опакова мънистата в хубава кутия с панделка.
– Вземи, каза той на момиченцето и ги носи внимателно.
Тя взе кутията и подскачайки от радост се втурна към дома.

На следващият ден в магазина влезе млада девойка и приближавайки се, собственика забеляза че в ръцете си държи същата кутия, която бе дал на малкото момиче в предишния ден.
Момичето сложи кутията на тезгяха и каза:
– Знам, че тези мъниста са закупени от тук. Колко струват?
-Ааа! – каза собственикът, стойността на всеки продукт в магазина ми винаги е поверителен договор между мен и клиента.
Момичето отвърна: – Но сестра ми имаше само шепа дребни монети, а тези мъниста са от тюркоаз. Те трябва да са много скъпи, не можем да си позволим да ги изплащаме.
Мъжът взе кутията, погледна момичето с нежност и с искрена усмивка и върна кутията с думите:
– Малката ти сестричка плати най-високата цена, повече отколкото всеки възрастен може да плати: тя даде всичко, което имаше.



Лека нощ!  smile3524

# 223
  • Мнения: 5 756
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.

Добро утро на Сирни Заговезни. Ден за прошка. Нека бъдем по-добри добри , нека си простим.
Мили дами Hug,Простено ви е от мен на всички и за всичко.
Простете и вие на мен.


               

                               

Ако не съществуваха думите: "Прости ми!” и "Простено да ти е!”, човешкият живот би бил крайно непоносим.
Няма такава мъдрост на земята, която би могла да установи ред и да въдвори мир между хората, ако не се прилага прошката.
Затова нека винаги и на всеки да прощаваме...

                         

                 

Спокоен и позитивен ден ви пожелавам. bouquet bouquet




# 224
  • Мнения: 10 030
Добро утро на Сирни Заговезни!  Hug



Простено да ви е, простете ми и вие.  Praynig




Хубава неделя!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт