Име за момиче с М

  • 20 596
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 011
Много ми харесва Миряна.

# 16
# 17
  • Мнения: 296
Гласувам за Мирела, Мирея не ми звучи като човешко име, дето викат хората, измислено е, като вафли "Верея". Мирослава е малко социалистическо.
Предлагам още нестандартни имена - Малвина, Марта, Милада, Маргарета, Маргита.
Милослава - с малка поправка , буква "л", в името на дядото.
Мирка - много хора мразят този вид имена, ще кажат, че са 'селски', но факт, по този начин няма да и измислят галено име и всеки ще и вика така.  Пример: името Милка, Донка и др.
Славомира- какво ще кажете, хем е на дядото, хем не  е. За да я кръстите на дядото. може и с буквата "С" да играете.
Слава  - е по -добре май.

# 18
  • Мнения: 5 352
Мирея.
Мирослава и Мирела грам не ми харесват.

Предлагам - Моника,Мира,Марая,Мария.

# 19
  • Мнения: 978
Гласувай за Мирослава. Това е любимото ми име, така исках да кръстя и аз дъщеря си, но таткото не беше много съгласен.

Иначе ние се колебаехме за Мишел, но в крайна сметка решихме да е българското производно и кръстихме дъщеричката ни Михаела.

# 20
  • Мнения: 684
Мира или Марая. Пробвай всички имена, за които се колебаеш, в комбинация с бащиното и фамилията. Така може да отпаднат някои веднага Simple Smile

# 21
  • Мнения: 11 569
Михаела много ми харесва. Crazy

# 22
  • Мнения: 414
Ако детето ми се беше родило момиче щеше да се казва Мелани . Много ми харесва..
А от изброените нито едно не ми допада...
Марая,Марея... Тези долу горе ми идват на ум и не са лоши.
Както казах на мен фаворита за момиче с М е Мелани .

# 23
  • Мнения: 4 020
Мирослава

# 24
  • Мнения: 2 757
От трите - Мирослава. С "м" предлагам и Марина. Blue Heart

# 25
  • Мнения: 2 701
Гласувах за Мирослава, но Мира ми харесва повече. Дъщеря ми е Мина, но не е проиВодно на Мирослав.

# 26
  • Мнения: 164
Михаела много ми харесва. Crazy
И на мен много ми харесва.
Мира и Мирослава същп

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Oт изброените - Мирослава, другите две са ми много измислени и изсмукани от пръстите  Peace

# 28
  • Мнения: 18 562
И трите никак не ми харесват. Мирая е измислено. След като пишеш,че не харесвате Мирела защо го има в анкетата   Няма смисъл,щом като не ви харесва особено го махнете.
С М има много по-красиви имена от тези. Според мен ако искате да кръстите на някого(както си мисля) по -добре кръстете дословно,недейте да отбивате номера с имена,нямащи нищо общо с Мирослав. Или вземете дослвоно името,щом искате да уважите някого или пък просто си изберете име,което си ви харесва. Може пак да е с М.
Предлагам-Марая, напоследък е популярно, по-добре е от Мирая, Мариела, Магдалина, Мериана, Михаела, Мартина, Маргарита е чудесно, Мелина и др.

# 29
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 385
Мирослава   Peace

Общи условия

Активация на акаунт