Откраднат живот - ТЕМА 30 Наближаване до Критична точка

  • 37 497
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 757
Hаум не е професионален актьор и ще му е по-трудно да пресъздаде дълбоки емоции, но все пак, в повечето сцени, на мен ми е много естествен.

На същото мнение съм и аз. Естествено имаше и слаби сцени, но през повечето време беше достоверен. Друг е въпроса, че самия образ на Тасев не го развиха кой знае колко и реално си беше скучноват. Ще видим как ще е в новия сезон.

# 751
  • София
  • Мнения: 22 728
Зори в повечето сцени имаше леко присмехулен поглед. А на Вергов лицето му....сякаш винаги е леко усмихнат.

# 752
  • Мнения: 6 159
Сега като е болна Мирелка , кой ще пусне  новата тема  newsm78
Аз няма да кажа нищо лошо за Ю.В. , просто не ми липсва толкова .
Надявам се  нашето момиченце добре да се е справило в новия сезон и   да харесаме и новите актьори  покрай нея  Praynig

# 753
  • Мнения: 9 374


P.S. Тази тема изкара точно една седмица. Като пуснат филма може и по две на седмица да не стигат Joy
Тук е така - мигваш и вече има десет нови отговора Grinning
А като се сетя покрай последния епизод как се сбогувахме, разделяхме, обяснявахме колко ни е било приятно и как дано се видим пак някъде из темите. То не можем да се разделим, братче Joy

Аз към Наум нямам претенции, защото, както сте казали, не е професионален актьор. Той е доста сдържан, очевидно и като човек, като съдя как се държи в Семейните войни, но като цяло е естествен, не преиграва, не ме дразни по никакъв начин.

Сцената с еднорога и за мен беше трогателна Heart

После трябва да започнем с признанието, че си пускаме всички епизоди подред и превъртаме само на техните сцени Grinning 
Такова нещо никога няма да си призная Stuck Out Tongue Winking Eye

Е ние знаем, че го правиш. Обществена тайна е. Joy Аз си признавам, не ме е срам. Joy

# 754
  • Мнения: X
Fairy, забрави двойка номер едно - Магда и Васко!!!:joy:

# 755
  • Мнения: 9 619
Който си има идея как става пускането на нова тема и има време да го направи Simple Smile
Нашите хора победиха Heart, ама една точка не им стигна накрая Grinning

Зори в повечето сцени имаше леко присмехулен поглед. А на Вергов лицето му....сякаш винаги е леко усмихнат.
Диана има както аз ги наричам усмихнати/весели очи, а за Вергов веднъж или два пъти само да съм си го мислила, като например сцената когато се обадиха на Банков за събудилата се жена.

# 756
  • Мнения: 3 818
Надявам се, че Мириел ще ми прости дързостта, но за да не я занимаваме, докато боледува, а гледам, че се срамувате да пишете в тази тема, направих нова. Заповядайте Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/?topic=1017675.new#new

# 757
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Не видях, че си пуснала и направих. Ще я трия.

Общи условия

Активация на акаунт