Моите любими торти!!!-2

  • 113 465
  • 429
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 873
Благодаря на всички!

# 61
  • ново
  • Мнения: 5 964
Честит рожден ден, Ванче Hug
С удоволствие се черпя с едно парче Grinning

# 62
# 63
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честит рожден ден и от мен, Ванче! Много радост, щастие и късмет! Много любов и успехи!
Тортата е прекрасна, "взех" си едно парче!

# 64
  • Мнения: 153
По настояване на Пеп-чо пускам тортата "Морско дъно",която направих преди време за рожденния ден на големия син. Grinning



Готови блатове,сиропирани със сока на един компот,между тях сметана +парченца банан,а отгоре оцветена сметана,омесена с един разтопен бял шоколад и желатин.Фигурките са от фондан+боя.  chef  chef  chef

# 65
  • София
  • Мнения: 6 259
 smile3501 Браво, изглежда страхотно!
П.П. Абе как успявате да майсторите такива фигурки от фондана? Аз нямам ли шаблон не става. Sad

# 66
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А-а-а, прекрасно е, винаги се възхищавам на идеите ви, как само ви хрумват, незнам!  Олимпия (Скарлет), тортата е прекрасна. Вече клавиатурата ми се умори да пиша върху нея, че всички торти са необикновенно красиви. На всички ви се възхищавам, и това не са просто "четки", а благородна завист! Продължавайте в същия дух, момичета!

И едно въпросче към Олимпия (Скарлет): ЧРД-то с шоколадови бонбони ли е изписано или с оцветен фондан?

# 67
  • Мнения: 7 106
Скарлет, страхотна торта !
Ама от къде ги взе тези бои, моите тази, която трябва да е червена става лилаво-пурпурно  #Cussing out.

# 68
  • София
  • Мнения: 6 259
Да, и аз искам да попитам от къде сладкарска боя? Питах на Женския пазар в едно магазинче, където имаша сухо мляко, но не продават там.

# 69
  • Мнения: 5 873
Благодаря ви момичета!По-късно ще покажа разрез на тортата.

# 70
  • Мнения: 822
Момичета,за да не връщам темата за кремовете,ще ви попитам тук...Според вас,какъв вид крем е най-подходящ за слепване на вафлена къщичка?Опитах с маслен,но нещо не се получи... newsm78 Дайте идеи... Praynig

# 71
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
nia_r, пробвай разтопен шоколад.

# 72
  • Мнения: 5 873
Ето разрез на тортата  Flutter

# 73
  • Мнения: 22 867
Момичета-майсторки, а какво ще кажете за тазсутрешната "Охридска торта" при Иван Звездев? За шаум-крема не знам, мисля, че може и без него, много маслен ми се струва, но другото кремче с орехите и карамела ми се стори голяма вкусотия. Heart Eyes Ето тук е: http://www.bonapeti.tv/recipe_view.php?t=date&id=2747

# 74
  • Мнения: 5 877
Ето азбучната торта с глазура от маршмелоуз:


Разрез няма да давам, не е нещо особено; готови блатове и крем като на морковената.

Общи условия

Активация на акаунт