Клиника Адела - пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 104 201
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 059
Здравейте момичета!
  Другата седмица мисля да звъня и да запиша час за консултация при доктор Калчев.
С мъжът от 2 години правим неуспешни опити и....време ни е Simple Smile
Спрях се на тази клиника,харесват ми отзивите и коментарите за нея.
Искам само да попитам в какви дни от седмицата са приемните часове?Има ли възможност за събота или неделя?
И,един малко странен въпрос-как е първото име на доктор Калчев? Simple Smile
Александър е. Simple Smile За часовете нямам идея, аз бях за пръв път при него в понеделник, но мисля, че събота и неделя не разботи.

Колко време чака за час? Simple Smile

# 691
  • Мнения: 3 902
Събота и Неделя, ако има прегледи, то те са само за момичета в процедури. Обикновено първичните са следобяд. Чакането за час е около 10тина дни.

# 692
  • Мнения: 5 059
Събота и Неделя, ако има прегледи, то те са само за момичета в процедури. Обикновено първичните са следобяд. Чакането за час е около 10тина дни.

Чудесно,тъкмо ще ми е свършил цикъла Simple Smile Не че е от значение за първа консултация.
А приема ли изследвания от други лаборатории и клиники?Мъжът има спермограма от майчин дом,пълна,по Крюгер(так ли се пишеше),аз хормони и цитонамазка.

# 693
  • Мнения: 6 039
Vervam, добре дошла.  Hug
По принцип приема, д-р Калчев сигурно е най-щадящият от към финанси доктор, когото съм срещала. Друг е въпросът колко са актуални изследванията ви и дали са правени в специализирана клиника по инвитро, защото това е важно за истинността на резултатите. Това той ще си го каже на консултацията. Вземете си всичко, което имате и той ще каже ако трябва да се изследва нещо допълнително.

# 694
  • Мнения: 5 059
Vervam, добре дошла.  Hug
По принцип приема, д-р Калчев сигурно е най-щадящият от към финанси доктор, когото съм срещала. Друг е въпросът колко са актуални изследванията ви и дали са правени в специализирана клиника по инвитро, защото това е важно за истинността на резултатите. Това той ще си го каже на консултацията. Вземете си всичко, което имате и той ще каже ако трябва да се изследва нещо допълнително.


Благодаря! Simple Smile
Изследванията са от преди доста време правени,сигурно има година.
Ще направим нови,задължително,но това се чудех,дали да ги носим.Те всички са "перфектни",поне според написаното.
Много се притеснявам,от хората,дето с 300 зора ходят по лекари съм и не знам какво да очаквам.
За този доктор чух чудесни неща ,за вниманието с което подхожда и грижата към всяка една двойка.Това е много важно за мен,защото и без това ми е толкова напрегнато,не искам да се чувствам като на конвейер.Всяка една от вас знае колко специални са тези моменти на надежда и очакване. Simple Smile

# 695
  • Мнения: 6 039
Очаквай най-доброто отношение, което си виждала от лекар. Въобще не се притеснявай, д-р Калчев е супер. При него никога не се чувстваш на конвейр. Ще чакаме после да разкажеш какви са ти впечатленията.  Wink

# 696
  • Мнения: 427
Vervam, добре дошла.  Hug
По принцип приема, д-р Калчев сигурно е най-щадящият от към финанси доктор, когото съм срещала. Друг е въпросът колко са актуални изследванията ви и дали са правени в специализирана клиника по инвитро, защото това е важно за истинността на резултатите. Това той ще си го каже на консултацията. Вземете си всичко, което имате и той ще каже ако трябва да се изследва нещо допълнително.


Благодаря! Simple Smile
Изследванията са от преди доста време правени,сигурно има година.
Ще направим нови,задължително,но това се чудех,дали да ги носим.Те всички са "перфектни",поне според написаното.
Много се притеснявам,от хората,дето с 300 зора ходят по лекари съм и не знам какво да очаквам.
За този доктор чух чудесни неща ,за вниманието с което подхожда и грижата към всяка една двойка.Това е много важно за мен,защото и без това ми е толкова напрегнато,не искам да се чувствам като на конвейер.Всяка една от вас знае колко специални са тези моменти на надежда и очакване. Simple Smile
Ако са стари изследванията по-добре пусни основните като за начало за прегледа. Ако е нужно той ще ти назначи допълнителни изследванията. Ние така отидохме с предварително готови, правени в обикновена лаборатория в провинциален град, само спермограмата беше от инвитро клиника. Прие всички изследвания и по негова преценка направихме допълнителни. Така, че прецени сама . Аз съм от другия край на България и няма как постоянно да пътувам с резултатите.

# 697
  • Мнения: 5 059
Скрит текст:
Очаквай най-доброто отношение, което си виждала от лекар. Въобще не се притеснявай, д-р Калчев е супер. При него никога не се чувстваш на конвейр. Ще чакаме после да разкажеш какви са ти впечатленията.  Wink

Много ме успокои,наистина.Благодаря за хубавите думи,обнадеждавам се ,че нещата най-сетне ще се получат !
:*


Vervam, добре дошла.  Hug
По принцип приема, д-р Калчев сигурно е най-щадящият от към финанси доктор, когото съм срещала. Друг е въпросът колко са актуални изследванията ви и дали са правени в специализирана клиника по инвитро, защото това е важно за истинността на резултатите. Това той ще си го каже на консултацията. Вземете си всичко, което имате и той ще каже ако трябва да се изследва нещо допълнително.


Благодаря! Simple Smile
Изследванията са от преди доста време правени,сигурно има година.
Ще направим нови,задължително,но това се чудех,дали да ги носим.Те всички са "перфектни",поне според написаното.
Много се притеснявам,от хората,дето с 300 зора ходят по лекари съм и не знам какво да очаквам.
За този доктор чух чудесни неща ,за вниманието с което подхожда и грижата към всяка една двойка.Това е много важно за мен,защото и без това ми е толкова напрегнато,не искам да се чувствам като на конвейер.Всяка една от вас знае колко специални са тези моменти на надежда и очакване. Simple Smile
Ако са стари изследванията по-добре пусни основните като за начало за прегледа. Ако е нужно той ще ти назначи допълнителни изследванията. Ние така отидохме с предварително готови, правени в обикновена лаборатория в провинциален град, само спермограмата беше от инвитро клиника. Прие всички изследвания и по негова преценка направихме допълнителни. Така, че прецени сама . Аз съм от другия край на България и няма как постоянно да пътувам с резултатите.

И идваш чак до София?
Аз съм голяма лигла значи,че се чудя как да съчетая работата с ходенето там,а съм си от тук.
Стягам се и без никакво мрънкане вече!
Радвам се,че ви има,да може с някой да споделя притесненията и очакванията си ,само човек бил в това положение знае колко трудно може да бъде.

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 17:18 от AnMary

# 698
  • Мнения: 427
Скрит текст:
Очаквай най-доброто отношение, което си виждала от лекар. Въобще не се притеснявай, д-р Калчев е супер. При него никога не се чувстваш на конвейр. Ще чакаме после да разкажеш какви са ти впечатленията.  Wink

Много ме успокои,наистина.Благодаря за хубавите думи,обнадеждавам се ,че нещата най-сетне ще се получат !
:*


Vervam, добре дошла.  Hug
По принцип приема, д-р Калчев сигурно е най-щадящият от към финанси доктор, когото съм срещала. Друг е въпросът колко са актуални изследванията ви и дали са правени в специализирана клиника по инвитро, защото това е важно за истинността на резултатите. Това той ще си го каже на консултацията. Вземете си всичко, което имате и той ще каже ако трябва да се изследва нещо допълнително.


Благодаря! Simple Smile
Изследванията са от преди доста време правени,сигурно има година.
Ще направим нови,задължително,но това се чудех,дали да ги носим.Те всички са "перфектни",поне според написаното.
Много се притеснявам,от хората,дето с 300 зора ходят по лекари съм и не знам какво да очаквам.
За този доктор чух чудесни неща ,за вниманието с което подхожда и грижата към всяка една двойка.Това е много важно за мен,защото и без това ми е толкова напрегнато,не искам да се чувствам като на конвейер.Всяка една от вас знае колко специални са тези моменти на надежда и очакване. Simple Smile
Ако са стари изследванията по-добре пусни основните като за начало за прегледа. Ако е нужно той ще ти назначи допълнителни изследванията. Ние така отидохме с предварително готови, правени в обикновена лаборатория в провинциален град, само спермограмата беше от инвитро клиника. Прие всички изследвания и по негова преценка направихме допълнителни. Така, че прецени сама . Аз съм от другия край на България и няма как постоянно да пътувам с резултатите.

И идваш чак до София?
Аз съм голяма лигла значи,че се чудя как да съчетая работата с ходенето там,а съм си от тук.
Стягам се и без никакво мрънкане вече!
Радвам се,че ви има,да може с някой да споделя притесненията и очакванията си ,само човек бил в това положение знае колко трудно може да бъде.
Идвам  няма как ... искам бебе Simple Smile А и съм като магаре на баир като се заинатя, че нещо трябва да стане. Нямам много голям избор, не искам някои си доктор да ме ползва за екперименти и ако стане работата. Видях се и други доктори, но нещо хич не ми вдъхнаха доверие. Единия взе да ми обяснява колко ще струва, другата само видя изследванията, без преглед , без нищо и каза "Оооо  много лошо, за инвитро сте, ама не се знае дали ще стане от първия път " Astonished Как така го реши не знам ... А като се видях с Калчев, той каза " Да може да се наложи инвритро, ама дай да пробваме нормално" .. Има разлика, нали?

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 17:18 от AnMary

# 699
  • Мнения: 78
Здравейте,искам да попитам дали мога да си преместя замразените ембриони (от Пловдив) от друга клиника в Репробиомед или в Адела (по-нататък,ще заминавам за чужбина)?Записала съм си час при д-р Калчев и нямам търпение да го посетя.

# 700
  • София
  • Мнения: 421
Аз чаках 10 дни за първи преглед, за консултация с друг в друга клиника 6 месеца. Носих изследвания правени преди 2 седмици, но ако имаш правени преди това занеси и тях (най-вече хормони).

Аз съм малко в шок, момичета, още ... Калчев не потвърди нищо, но каза, че май няма да стане с инсеминация, защото имам проблем с яйчниците. Което ми дойде като гръм .. Хора, ходя 2 пъти годишно на профилактичи прегледи ... всички ми казваха (за последните 3 години са ме гледали 5ма лекари, един в известната клиника след половин година чакане, уж специалист по репродуктивна медицина), че всичко е наред, че съм била като глобус, перфектни яйчници и матка ... И в понеделник баааам. Не мога да си намеря място от тогава.  Предстои ми още един преглед следващия месец и най-вероятно ще направим и снимка. Направи ми снимка на матката и тя е ок, ама яйчниците Sad Не очаквах след толкова прегледи и "всичко е наред"

И да, доктора е много мил и внимателен.

Vervam, ще те преглежда така, че се подготви Wink

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 11:38 от daredevil

# 701
  • Мнения: 427
Скрит текст:
Очаквай най-доброто отношение, което си виждала от лекар. Въобще не се притеснявай, д-р Калчев е супер. При него никога не се чувстваш на конвейр. Ще чакаме после да разкажеш какви са ти впечатленията.  Wink

Много ме успокои,наистина.Благодаря за хубавите думи,обнадеждавам се ,че нещата най-сетне ще се получат !
:*


Vervam, добре дошла.  Hug

По принцип приема, д-р Калчев сигурно е най-щадящият от към финанси доктор, когото съм срещала. Друг е въпросът колко са актуални изследванията ви и дали са правени в специализирана клиника по инвитро, защото това е важно за истинността на резултатите. Това той ще си го каже на консултацията. Вземете си всичко, което имате и той ще каже ако трябва да се изследва нещо допълнително.


Благодаря! Simple Smile
Изследванията са от преди доста време правени,сигурно има година.
Ще направим нови,задължително,но това се чудех,дали да ги носим.Те всички са "перфектни",поне според написаното.
Много се притеснявам,от хората,дето с 300 зора ходят по лекари съм и не знам какво да очаквам.
За този доктор чух чудесни неща ,за вниманието с което подхожда и грижата към всяка една двойка.Това е много важно за мен,защото и без това ми е толкова напрегнато,не искам да се чувствам като на конвейер.Всяка една от вас знае колко специални са тези моменти на надежда и очакване. Simple Smile
Ако са стари изследванията по-добре пусни основните като за начало за прегледа. Ако е нужно той ще ти назначи допълнителни изследванията. Ние така отидохме с предварително готови, правени в обикновена лаборатория в провинциален град, само спермограмата беше от инвитро клиника. Прие всички изследвания и по негова преценка направихме допълнителни. Така, че прецени сама . Аз съм от другия край на България и няма как постоянно да пътувам с резултатите.

И идваш чак до София?
Аз съм голяма лигла значи,че се чудя как да съчетая работата с ходенето там,а съм си от тук.
Стягам се и без никакво мрънкане вече!
Радвам се,че ви има,да може с някой да споделя притесненията и очакванията си ,само човек бил в това положение знае колко трудно може да бъде.
Идвам  няма как ... искам бебе Simple Smile А и съм като магаре на баир като се заинатя, че нещо трябва да стане. Нямам много голям избор, не искам някои си доктор да ме ползва за екперименти и ако стане работата. Видях се и други доктори, но нещо хич не ми вдъхнаха доверие. Единия взе да ми обяснява колко ще струва, другата само видя изследванията, без преглед , без нищо и каза "Оооо  много лошо, за инвитро сте, ама не се знае дали ще стане от първия път " Astonished Как така го реши не знам ... А като се видях с Калчев, той каза " Да може да се наложи инвритро, ама дай да пробваме нормално" .. Има разлика, нали?

Аз чаках 10 дни за първи преглед, за консултация с друг в друга клиника 6 месеца. Носих изследвания правени преди 2 седмици, но ако имаш правени преди това занеси и тях (най-вече хормони).

Аз съм малко в шок, момичета, още ... Калчев не потвърди нищо, но каза, че май няма да стане с инсеминация, защото имам проблем с яйчниците. Което ми дойде като гръм .. Хора, ходя 2 пъти годишно на профилактичи прегледи ... всички ми казваха (за последните 3 години са ме гледали 5ма лекари, един в известната клиника след половин година чакане, уж специалист по репродуктивна медицина), че всичко е наред, че съм била като глобус, перфектни яйчници и матка ... И в понеделник баааам. Не мога да си намеря място от тогава.  Предстои ми още един преглед следващия месец и най-вероятно ще направим и снимка. Направи ми снимка на матката и тя е ок, ама яйчниците Sad Не очаквах след толкова прегледи и "всичко е наред"

И да, доктора е много мил и внимателен.

Vervam, ще те преглежда така, че се подготви Wink
Какви проблеми с яйчниците? И на мен уж всичко ми е перфектно, ама ето намален яйчников резерв Sad

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 17:18 от AnMary

# 702
  • Мнения: 3 902
Момичета, моля ви не цитирайте всички предишни постове, обръщайте се по име, съкращавайте публикациите или слагайте цитатите в скрит текст. Така темата става изключително неприятна за четене и вероятно хората, ще пропуднат много от въпросите ви.

# 703
  • Мнения: 6 039
Видях се и други доктори, но нещо хич не ми вдъхнаха доверие. Единия взе да ми обяснява колко ще струва, другата само видя изследванията, без преглед , без нищо и каза "Оооо  много лошо, за инвитро сте, ама не се знае дали ще стане от първия път " Astonished Как така го реши не знам ... А като се видях с Калчев, той каза " Да може да се наложи инвритро, ама дай да пробваме нормално" .. Има разлика, нали?
Това е много ценно качество. Аз сама си се депресирам за положението ми и остана и доктора да ми набива в главата колко съм зле. Не ми трябва доктор, който да ми обяснява как няма да стане, а такъв който ми вдъхва надежда и продължава да се бори въпреки неуспехите.
Daredevil, не се стряскай или отчайвай отсега. По-хубаво ли ще е да губиш още години в напразни опити, ако наистина има проблем? То и аз не очаквах при първата ми среща с док  да ми каже от раз че съм за инвитро, ама ей го на … оказа се, че въпреки редовността на МЦ и липсата на някакви кой знае какви проблеми съм с ИЯР и нямам време за губене.

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 11:33 от Boby_pl

# 704
  • Мнения: 5 059
daredevil  още на първата консултация ли?
Нямам проблем с това,но се учудвам.

Общи условия

Активация на акаунт