Паническо разстройство - 31

  • 78 042
  • 731
  •   1
Отговори
# 105
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Може ли някой да ми обясни защо изписват принципно комбинация от АД и усрокоитни, а не само едното? Според вас 3х1/2 ксанакс от 25 много ли ? Факт е че ме поотпуска, но не ми е минало в викакъв случай. Пак получавам ПА прилошаване и страх да не се повтори нервната криза от оная вечер.

# 106
  • Мнения: 1 488
Neji, ад лекуват в дългосрочен план. Работят с натрупване. Но пък в началото, докато подействат, симптомите се изострят повече за 1-2седмици.за това се изписват и успокоителни, за да тушират, неприятните ефекти. Най много до месец се пият.  после си оставаш само на ад.

# 107
  • Мнения: 2 165
Как сте момичета?
Аз от два дни започнах работа, направо ми е ад, трудно издържам, на моменти страшно лошо ми става. Днес почивам, отпочинах си, наспах се, не мога да стана  Shocked Главата ми тежи и ми е като изтръпнала, иглички по ръцете, гърлото ме е стегнало, ходя и ще падна, треперя и само ям да не ми стане по лошо. Аман, да почне да действа това нещо, че съм като парцал.  Whistling

# 108
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Аз с ксанакса съм по-добре, но на моменти/рядко пак ме хваща страх и паника и ми прилошава, но не колкото преди/. В сряда имам час за психиатър, дано да ми помогне, а да не ме надруса , че имам дете да гледам...

# 109
  • Мнения: 4 406
О, ривотрилът се спира бавно, много бавно. Леар ще ти изпише колко време е пито и по колко и как се спира, той ще направи схемата. Не се спира от веднъж, получават се припадъци със загуба на съзнание, били лоши и нали знаеш... Зашо пък АД ще замества успокоително?! Аз го пия от много години, е 4, малко ли са. И около 6 месеца ще го спирам. Ама не сега, както съм полудяла.
Ебати невървежа, болен баша, безработна, като момиче всичко дадено на брат ми в Благоевград, аз живея в едно близко село, добре че преди две години си оправих стайчката на етажа. Ей, ше се гръмна. Не свикнала да се калям, да слагам памперси за тоя щето духа. Щом са си дали всичко да си го гледат, пък и в старчески дом да го бутнат. То пари   му набутват на брат му, и какво ли не, на мен пак нищо. Той не идва (а на пенсията и заплатата на баща ми).
Само да ме приемат в Троян, бягам и няма да се сетя за тук. И от тук само една чантичка си взимам и се махам .

# 110
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Да ви попитам, със сигурност сте по-запознати от мен. Нормално ли е да пия ксанакс и пак да получавам от време на време ПА и прилошавания? Нали уж подтиска тези симптоми? Писна ми да ми става зле, егати скапания живот. Няма ден в който да съм ок... чувствам си главата като изтръпнала някак, като изпия хапчето съм уж ок и след врмеме пок почва

# 111
  • Мнения: 10
Здравйте , да се се включа и аз , на 38 г живея е Англия от доста години , имам Пр от може би 6-7 год. Но последната година нещата се влошиха , все ми е зле , гадене , виене на свят . Радвам се, че има такива форуми за споделяне и взаимопомощ, че повечето хора ме мислят за луда и търсеща внимание. Имам дете , не мога да му обърна внимание някои дни съм толкова зле , добре че е майка ми да ми помага. Мъж ми не ме разбира все казва нищо ти няма стига си се правила на болна , абе с една дума Пр ми разби живота . Аз бях много контактен , весел човек а сега не обичам да излизам и да съм сред хора , едвам ходя до работата и бързам да се прибирам.

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 14:11 от Pritty

# 112
  • София
  • Мнения: 1 549
Нежи, нормално е , на ксанакса действието му е няколко часа , той е временен спасителен пояс и аз съм така за съжаление.

# 113
  • София
  • Мнения: 1 549
На мен ми сменят АД от Стимулотон на Велаксин - някой пил ли го е ? Пси ми каза директно да ги заменя без намаляване или покачване на дози на новия.При тези от вас, които са сменяли  така ли е било?
Ако знаете какво шубе ме гони сега, че трябва да го сменям.... дали пак ще имам гадните странични ефекти Thinking

# 114
  • Мнения: 10
Как сте момичета?
Аз от два дни започнах работа, направо ми е ад, трудно издържам, на моменти страшно лошо ми става. Днес почивам, отпочинах си, наспах се, не мога да стана  Shocked Главата ми тежи и ми е като изтръпнала, иглички по ръцете, гърлото ме е стегнало, ходя и ще падна, треперя и само ям да не ми стане по лошо. Аман, да почне да действа това нещо, че съм като парцал.  Whistling




Аз съм по същата , ходя като парцал и без апетит , все си мисля че умирам .

# 115
  • Мнения: 229
На мен ми сменят АД от Стимулотон на Велаксин - някой пил ли го е ? Пси ми каза директно да ги заменя без намаляване или покачване на дози на новия.При тези от вас, които са сменяли  така ли е било?
Ако знаете какво шубе ме гони сега, че трябва да го сменям.... дали пак ще имам гадните странични ефекти Thinking
Ами и при мен стария Пси така ми го смени от раз от единия че на другия и от Ципралекс на Велаксин почуствах се мн зле и отидох на друг Пси и му обясних и си ме върна на Ципралекс и повече не сменям нищо.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 549
Дончев, а защо ти го смени първоначално ?
На мен пак ми е зле като преди и затова ще се пробва смяна, увеличаваме на дозата на стария не ми повлия състоянието.

# 117
  • Мнения: 415
Да ви попитам, със сигурност сте по-запознати от мен. Нормално ли е да пия ксанакс и пак да получавам от време на време ПА и прилошавания? Нали уж подтиска тези симптоми? Писна ми да ми става зле, егати скапания живот. Няма ден в който да съм ок... чувствам си главата като изтръпнала някак, като изпия хапчето съм уж ок и след врмеме пок почва

Аз като пих ксанакс с АД изобщо не ми действаше. Беше ми изписан 3 пъти по 1/2( не помня от колко мг), но като излизах на улицата и получавах ПА и ми се учестяваше дишането и получавах сърцебиене, имах чувството че ще припадна и няма да мога да стигна до нас. Не можех и да спя тогава и ходих на друг пси и ми изписа тритико, та от него се оправих. Не зная какво трябва да е действието на ксанакс, така и не го усетих. Успокоих мислите и тогава се оправиха нещата:)

# 118
  • Мнения: 5 459
Аз уж се подобрявам в болницата, но днес се прибрах домашен отпуск и пак ми прилоша.

# 119
  • Мнения: 986
И на мен ми е лошо. Бях окей един ден и днес орез деня, сега изведнъж паника, избива ме на рев, а съм на работа. Аман, писна ми. Много, много! Ислам да съм спокойна! 

Общи условия

Активация на акаунт