Паническо разстройство - 31

  • 78 035
  • 731
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 549
Хора, айде да спрем да коментираме темата, че става безумна дискусия и както сме чувствителни, някой наистина ще се засегне, нека си помагаме и да се дърпаме нагоре Simple Smile всеки организъм е различен, на един действа едно, на друг друго. Помня, че самата Али като психолог е пробвала какво ли не и не й беше подействало, опитваме и това е, даваме си съвети, всеки сам преценява. Но има и нещо друго - едно е да сме на дъното и да опитваме дишане, медитация, йога и т.н и да не ни действа, друго е да сме се закрепили с АД и да опитаме с това, във втория случай може и да подейства и при спиране на АД да се крепим с алтернативни методи и позитивно мислене. Надявам се ме разбирате правилно Simple Smile много хора като че ли така са се справили, поне по мои наблюдения - едното помага на другото.

# 451
  • София
  • Мнения: 1 549
И да добавя едно наблюдение от сутринта , поне на мен колко ми влияе негативната енергия на хората - срещнах роднина на ММ, която по принцип е кофти човек и знам, че не ме харесва особено, но си лицемерничим от възпитание Wink , прекарах 5 мин с нея и с кривата й муцуна и "благ" характер и сега така ме боли глава, че чак ми се повръща.

# 452
  • Мнения: 5 459
Оффф, откъде намирате толкова енергия да спорите. Аз вече осъзнавам как ровя под дъното. Смятам да изчакам още малко и да търся нов психиатър. Ако трябва ще обиколя всички психиатри в града, но в това състояние не се живее. На мен ми е писнало безкрайно и ако не бяха любимите ми хора, заради които се боря, отдавна бих сложила край. Едва ми стигат силите вече. А си мислех, че трудно се отчайвам.  Cry И като чета Дончев направо настръхвам от страх. Ако и аз съм се пристрастила към ксанакса и трябва да мина през всичко през, което той е минал, определено няма да имам сили.

# 453
  • Мнения: 415
Аз постовете на Drako отдавна не ги чета, защото разбрах, че е безсмислено. Желая да виждам и чета хора, които имат желание да си помогнат. Затова е форума. Като не искаш да ти дават съвети, не пиши по такива места. Все пак желая доброто на всички. Аз пия сега само Деанксит при нужда. Сутринта водих кучето на лекар и трябваше да го държа докато лекаря му взима урина с инжекция, ей премаля ми пак и изпуках един деанксит ...Явно имам страх от доктори и лекарски кабинети 😀 Някой друг има ли подобни фобии?9

# 454
  • Мнения: 229
Darcey : хахаха с тоя коментар направо ме расмя от всякъде, има много хора които се присъединяват във форума и почват да говорят за положителната нагласа против хапчетата и лекарите и бла бла бла, съгласен съм с тях но това можем да го говорим когато нещата са под контрол и може човек да ги овладява, а когато излезнат извън контрол и някои се изкаже така и мен ме хващат лудите.
 
А друго някои тук има ли мускулни оплаквания да е схванат скован мускулни спазми или изтръпвания на крайниците и главата? На мен засега това ми остана като симптоми, изпих и пия магнезии и то един вносен дето е 4 5 по силен от българските тоест направо конски дози, гимнастика правя, после мисля към стадиона да ида да потичам, не ми пречат тия симптоми ама е некомфортно и понякога направо ме влудяват чак и от сън ме будят, ту се разпуснат ту се сковат и така по 8-10 пъти на ден, естествено това е че дълго са били упоявани от ривотрила и сега най малкото натоварване ги вади от строя, някаква идея с още какво мога да си помогна освен изброеното от мен, без хапчета с тях знам че става ама не е това целта? Поздрави

# 455
  • Мнения: 781
Аз нещо не разбирам за този Деанксит...как така при нужда...той е АД, не е успокоително като ксанаска и ривотрила..да действа на момента.
Днес в темата е ужасно просто..Постоянно някой дъвчи някой...дават се малоумни съвети....Защо не се радвате на хубавото Слънце, на птичките, пчеличките Simple Smile

# 456
  • Мнения: 10
Darcey : хахаха с тоя коментар направо ме расмя от всякъде, има много хора които се присъединяват във форума и почват да говорят за положителната нагласа против хапчетата и лекарите и бла бла бла, съгласен съм с тях но това можем да го говорим когато нещата са под контрол и може човек да ги овладява, а когато излезнат извън контрол и някои се изкаже така и мен ме хващат лудите.
 
А друго някои тук има ли мускулни оплаквания да е схванат скован мускулни спазми или изтръпвания на крайниците и главата? На мен засега това ми остана като симптоми, изпих и пия магнезии и то един вносен дето е 4 5 по силен от българските тоест направо конски дози, гимнастика правя, после мисля към стадиона да ида да потичам, не ми пречат тия симптоми ама е некомфортно и понякога направо ме влудяват чак и от сън ме будят, ту се разпуснат ту се сковат и така по 8-10 пъти на ден, естествено това е че дълго са били упоявани от ривотрила и сега най малкото натоварване ги вади от строя, някаква идея с още какво мога да си помогна освен изброеното от мен, без хапчета с тях знам че става ама не е това целта? Поздрави



Аз имам мускулни болки, в гръдната кост и раменете, схващат ми се краката. Пия магнезий ама лл каза , че маг ми е завишен в кръвта и да спирам. Та не знам вече.

# 457
  • Мнения: 2 053

Еее, недейте така де. Четете каквото искате, но чак да гоним някой от темата, защото не слушал съвети. Не съм съгласна. И аз имам такива черни дни, в които само искам да си изкрещя болката. Нормално е. Аз съм свикнала и с това хората просто да си се оплакват от темата ни за Алцхаймера. Понякога е толкова безнадеждно, че искаш само да отчетеш до къде си затънал.

Аз имам мускулни болки. В гърба. По въпроса на Дончев.

# 458
  • Мнения: 5 459
Аз имам мускулни болки и схващания, дори ченето ми се сковава, но това го имам още преди да започна да пия бензодиазепини. Беше си свързано с ПА.
Оле като гледам половинчото ми, милият, как се старае да ме разсее, още по-мъчно ми става. Днес ме влачи по горички, да се радвам на минзухарчетата, по Горски кътове......Нищо не може да ме измъкне от ужасната тревожност. Така като гледам, май и аз ще се окажа една от тези, дето не им действа АД.

# 459
  • Мнения: 229
Alinnna  на мен челюстта редовно ми се схваща и изпуква  е затова спирам всички хапчета щото незнам кое от кое е а и доста неща разбрах за себе си за състоянието си и е време да поема нещата в свой ръце с някои драстични промени, за 10г лекарства и доктори нищо, все пак да не казвам голяма дума но отвращавам се вече от психиатри и 10г. Не се излекувах  и се забатачих. А винаги мислех че се лекувам и ще се излекувам с хапчета.
Alinnna ти какво пиеш колко и откога че си толкова зле?

Последна редакция: пт, 09 мар 2018, 17:00 от Donchev12

# 460
  • Мнения: 5 459
Ами аз от около 15 години пиех стимулотон/болна съм от 22 години, но преди не предприемах лечение/, като по време на ремисиите за по няколко години го спирах. Сега, обаче преди месец като ме съкратиха от любимата ми работа, явно стимулотонът вече беше доста слаб и не ми помогна. Сега в момента пия тифаксин, анафранил, ремирта от месец и половина без никакъв ефект

# 461
  • Мнения: 229
Ами аз от около 15 години пиех стимулотон/болна съм от 22 години, но преди не предприемах лечение/, като по време на ремисиите за по няколко години го спирах. Сега, обаче преди месец като ме съкратиха от любимата ми работа, явно стимулотонът вече беше доста слаб и не ми помогна. Сега в момента пия тифаксин, анафранил, ремирта от месец и половина без никакъв ефект
Alinnna А не мислиш ли че като не чувстваш подобрение или не действат или страничните им ефекти са повече и може да влошават или да не са за теб тези АД. И Анафранила е трицикличен АД  и те са стара генерация АД и от тях страничните ефекти са много аз съм пил амитриптилин и беше ужасно, и ти колко АД пиеш това звучи като шейк?

# 462
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Моята псих чак се разсърди че и оспорвам лечението. Вс ми било от състоянието, не от лекарството. Ходи спори, била съм предубедена към него и за това. Били си симптоми на състоянието ми. Обясних, че преди това не съм била така не та не. Остави ме само на ксанакс при нужда и на 14 пак  да ходя. Ако се стабилизирам ок, ако не трябвало да пия нещо искам не искам. Ще отида на 14 и ако се държи по подобен начин ще я сменя. Аз не съм отишла да споря или да я уча как да лекува. Отидох да кажа че не ми е ок от золофта и че съм го спряла.

# 463
  • Мнения: 5 459
Знам, че анафранилът е от старата генерация, но има и доволни от него. Ами да, много са АД, които са ми изписани, та , именно , по този повод, за пореден път ще сменя психиатъра си.

# 464
  • Мнения: 229
Моята псих чак се разсърди че и оспорвам лечението. Вс ми било от състоянието, не от лекарството. Ходи спори, била съм предубедена към него и за това. Били си симптоми на състоянието ми. Обясних, че преди това не съм била така не та не. Остави ме само на ксанакс при нужда и на 14 пак  да ходя. Ако се стабилизирам ок, ако не трябвало да пия нещо искам не искам. Ще отида на 14 и ако се държи по подобен начин ще я сменя. Аз не съм отишла да споря или да я уча как да лекува. Отидох да кажа че не ми е ок от золофта и че съм го спряла.
Хаха Neji_s всеки един преглед при псита е както го описа а съм посетил 1000 те си знаят тяхното!
Alinnna Кво ще рече някои са много доволни от него при всеки всичко е строго индивидуално, и друго те новите уж по пречистени Бла Бла че имат странични ефекти пък за него нз, друг тежък от Новите е Золофта, от трициклиците и Золофта най много странични ефекти съм имал аз! И ти 3 вида е тва е егати шейка.

Последна редакция: пт, 09 мар 2018, 17:27 от Donchev12

Общи условия

Активация на акаунт