Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 197
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 260
  • София
  • Мнения: 13 151
Много благодаря!  Hug  bouquet

# 1 261
  • Мнения: 6 529
Нова игра на Ейвън: https://avon.womansday.bg/open//home
Аз нямах проблем с новогодишната, така че участвам Simple Smile

Не се разбира веднага дали печелиш, а според броя участия за деня ли е?

# 1 262
  • Мнения: 36 492
50 козметични награди, подобни на тези от календара и 3 големи награди - комплект с парфюм.

# 1 263
  • Мнения: 9 483
Спечелих милка възглавница  Party, ама май ще пробвам пак за одеало Mr. Green

# 1 264
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Играта на Белвита да не е приключила?Тамън реших да се включа и видях,че пише до 31.01😣

# 1 265
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Играта на Белвита да не е приключила?Тамън реших да се включа и видях,че пише до 31.01😣
Да, свърши вече. Сега доставят шейните.

# 1 266
# 1 267
  • Мнения: X
Малко е досадна играта на Ейвън, картите се обръщат бавно, а трябва да се справиш до 30 секунди. После брояча продължава, никъде не ти изписва дали е успешен опита...

# 1 268
  • София
  • Мнения: 13 151
Малко е досадна играта на Ейвън, картите се обръщат бавно, а трябва да се справиш до 30 секунди. После брояча продължава, никъде не ти изписва дали е успешен опита...
При теб има някакъв проблем. При мен се обръщат бързо, броячът спира (в 90% от случаите съм под 30 секунди, а по принцип съм бавна в игрите) и накрая излиза надпис, подобен на цитатите от предната игра, но сега е един и същ. Настина, никъде не изписва, че съм се регистрирала за голяма награда, но и миналия път не го правеше. Пробвай от някое друго устройство как ще върви!

# 1 269
  • Мнения: X
И с друго устройство, ако пресроча 30 сек. и не съм отворила всички карти броячът продължава, а спира и излиза надписа, след като всички са отворени та дори и да е станало на 45- тата секунда например. Успявам или не, независимо от времето финалния надпис Благодаря ...и т.н. е един и същ. А, бе бели кахъри Blush Joy сигурно при тях имат начин да си засичат, кой е успял да отвори в указаното време.

# 1 270
  • София
  • Мнения: 13 151
И с друго устройство, ако пресроча 30 сек. и не съм отворила всички карти броячът продължава, а спира и излиза надписа, след като всички са отворени та дори и да е станало на 45- тата секунда например. Успявам или не, независимо от времето финалния надпис Благодаря ...и т.н. е един и същ. А, бе бели кахъри Blush Joy сигурно при тях имат начин да си засичат, кой е успял да отвори в указаното време.

Да, ако стигне 30 секунди наистина не спира и не се разбира дали си се вместил във времето. А дали си имат начин да засичат или всички се регистрират, само можем да гадаем.  Laughing

Около Коледа имаше някаква игра (май беше на Jysk), където при нареждане на картинката изобщо не ми спираше броячът и така и не успях да получа каквито и да било точки. Няколко пъти питах тук, но другите нямаха такъв проблем. Реших, че и при теб се е получило същото с тази игра. 

# 1 271
  • Мнения: 9 483
Играете ли на лидълската игра(да си направиш супермаркет)? Simple Smile

# 1 272
  • Мнения: 855
Здравейте, В Лекси на Пещерско Пловдив са пуснали промоционалните опаковки на София Мел (само на Класик), но пък може да се включите и другата игра с кутията - аз най-нахално си отворих един стек и си взех два пакета със стикери и след това си пуснах бележката в кутията Simple Smile Не че има голям шанс с кутията, но все пак. Стикерите се свалят лесно от пакета, така че не се притеснявайте, може да си ги свалите и да ги пазите до 01.03.18
Ходих в един от Била супермаркетите и нямаше Туикс, ама никакъв Simple Smile Намерих в една бензиностанция на Шел, но пък 1,89 лв/ бр (за малък Туикс) ми се сториха много и не взех.
Така че тук съм в процес на търсене.
Благодаря за споделената игра на Ейвън - включих се, макар че не разбрах дали съм записана. Отворих ги за 17 сек квадратчетата.
В Кауфланд на всички каси им бяха свършили талоните за играта. Хората си искаха, каките казваха, че са свършили - голяма организация. Аз нали съм си нахална с касовата на информация и си искам талони. Мацката казва нямам - аз пък попитайте си менъджера. Чакам, тя звъни и след малко съм с 10 талона в ръка Simple Smile Пуснах си ги. ММ сумтя с количката около мен Simple Smile докато писах. При пускането в кутията една жена ме пита от къде съм взела талони. Казах й, че съм си поискала от информация и тя се нареди. Ами така де, защо не ги пускат тези талони, при положение, че ги имат. Не може всяка седмица по 100-120 лв. сметка пък и ще се молим за талони.

# 1 273
  • Мнения: 14 081
Току що спечелих още една възглавничка от Милка. До края на играта ще се пробвам и за одеалце. Искам да регистрирам още една касова бележка за играта на Захарни заводи, но не откривам халвата им. А за брашното все забравям да погледна има ли вече с кодове.

# 1 274
  • Мнения: 220
Днес ми писаха от Лукчета, казаха, че ЕГН не е необходимо за малките награди.

Общи условия

Активация на акаунт