Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 322
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Относно настолните игри- и при мен нищо. Явно не са започнали да ги разнасят още по някаква причина

# 1 366
  • София
  • Мнения: 1 522
Спечелих мини хладилник от Каменица! Heart Eyes Безкрайно щастлива съм!!!
Скрит текст:
Регистрирала съм 4 или 5 кода.

Честито, Лаленце Heart

# 1 367
  • Мнения: 10 874
Много ви благодаря, много сте мили! Hug

Отговорили са вече за кодовете, че си важат за цялата игра.

Не пиша, защото си имам разни ядове на главата, а и кажи-речи никъде не играя и просто нямам какво да кажа по темата. Но си ви чета и ви се радвам. Hug

Пете, в последно време пазарувам само от Фантазия в Панорама мол, та там има промоционални бутилки Каменица. Hug

# 1 368
  • Мнения: 1 354
Здравейте,
Някой да си е запазвал постовете с обяснението на ма ко за дан. декларация? Дали може да се копират на 1ва страница......или на съобщение?:Ю)

# 1 369
  • София
  • Мнения: 23 118
В нова тема ще може евентуално от март, тази не може да се редактира.

# 1 370
  • Мнения: 2 518
Включих се в играта на Калиакра. Дано да "ударя" нещо Simple Smile
За малко да не успея, обаче. В магазина съм взела друга касова бележка, не моята. Добре, че веднага видях, като се прибрах, и се върнах. Намериха ми я... В кошчето за боклук Grinning

# 1 371
  • София
  • Мнения: 1 375
Печеливши от играта на kinonova - https://kino.nova.bg/film/winners

# 1 372
  • Мнения: 14 833
И моята бележка от Престиж за кафето е такава и аз не съм подавала нищо.
Сега много искам хладилниче,но никой около мен не пие бира. Освен аз да се правя ,че ми се пие. 😂
Регнах един код на Туикс,ми от къде ще търся още 9 не знам. Този го купих от Плевен,че бяхме на гости,но тук няма.

# 1 373
  • Мнения: 2 837
Спечелих мини хладилник от Каменица! Heart Eyes Безкрайно щастлива съм!!!
Скрит текст:
Регистрирала съм 4 или 5 кода.

Честито, Лаленце Heart
Честитооо : )
Да попитам печелившите от Каменицата само със смс ли регистрирахте, за печалба и от кои магазини взехте бутилки

# 1 374
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
На някой да са изплатили втората печалба от Тесерум?

Как ги ловите тези печалби в Тесерум? Колко бележки регистрирах и нищо! Някой по напред в темата беше писал, че е спечелил 5лв и ги изплащали в Еконт. Дано и друг се похвали с по голяма печалба!
Първият ден регистрирах до дневния лимит бележки и спечелих 1 лв.
Третият ден регистрирах 5 бележки и спечелих с едната 2 лв.
До април месец трябва да си ги взема и смятам да регистрирам поне до 5 лв да се стигне Grinning

# 1 375
  • Мнения: 10 874
...
Регистрирала съм 4 или 5 кода.
Всъщност са 6, прибрах се и преброих етикетите, докато търсех печелившия. Не, че е кой знае колко важно, но да уточня за протокола. Grinning

J_M_L, какво точно те интересува? Аз имам отбелязани като полезни няколко поста на ма ко, но не знам какво ти трябва. Отделно тя беше писала, че е получавала въпроси и на лични съобщения, така че вероятно някои имат и персонални отговори от нея.

_Bella_Mi_, благодаря ти! Hug Едва ли има значение по какъв начин се регистрират кодовете. Аз регистрирах чрез SMS, че ми беше по-бързо и удобно. Бутилките ги купих от супермаркет от веригата ЦБА в Плевен.

# 1 376
  • при късмета
  • Мнения: 24 127
Лаленце, честито!
J_M_L, нещо конкретно ли искаш да питаш? Иначе общия ред е ясен, ако си на трудов договор прилагаш и бележка от работодател, попълваш приложение 1. С бележките за наградите попълваш приложение 6. Някои организатори са внесли данъка и тези пари не се смятат към дължимите. Срока с намалението мина, така, че остава стандартния 30.04

Днес нямах време да ходя на пазар и пак се възползвах от ебаг. Поръчах 2 пакета брашно на София мел и дойде със стикери за играта

# 1 377
  • Мнения: 1 932

Няма печеливши за билетите за филма. 30 двойни билета.

Ох много съм зле. Grinning
Сега видях условията. Тези които печелят предметни награди печелят и билети.

# 1 378
# 1 379
  • Мнения: 68
На някой да са изплатили втората печалба от Тесерум?

Как ги ловите тези печалби в Тесерум? Колко бележки регистрирах и нищо! Някой по напред в темата беше писал, че е спечелил 5лв и ги изплащали в Еконт. Дано и друг се похвали с по голяма печалба!
Първият ден регистрирах до дневния лимит бележки и спечелих 1 лв.
Третият ден регистрирах 5 бележки и спечелих с едната 2 лв.
До април месец трябва да си ги взема и смятам да регистрирам поне до 5 лв да се стигне Grinning
Аз съм с 5 лв до момента - 3х1лв и 1х2лв. И аз ще чакам да се натрупат повече и чак тогава ще си ги дръпна.. 😜

Общи условия

Активация на акаунт