Искам да кажа ... (143) през февруари 2018

  • 296 013
  • 5 749
  •   1
Отговори
# 3 705
  • Мнения: 986
Ааа,отразих аз и трите творения-прекрасни и трите!
Сесили,чудесни са твоите деца,много красиви!Виждала съм Калина наживо-като порцеланова кукла е!

# 3 706
  • Мнения: 39 380
Права си за снежния човек! Взимам си забележка!

# 3 707
  • Мнения: 10 505
Ние си печем баница, нали така трябва. На мен обаче ми се ядат и картофи, та ще опека, че не обичам много много баница и не разбирам прехласването по нея. Вече пихме по една бира обаче. Така да предпочитах Нуга, но нямаше и взехме слънчогледова халва, твърдата бяла халва никой не я яде, яйца няма да варим.

Сесили, красиви са много децата ти  Simple Smile

# 3 708
  • Мнения: 39 380
Mr. Green утре за закуска ще ги имаш!

# 3 709
  • Мнения: 2 254
Прекрасни деца на Сесил и Рире Simple Smile, красива Контеса също видях. Аз правя една пилешка картофена яхния- да има за утре, че след 21 часа ще се приберем.
Иначе за вечеря - патешко магре с портокалов сос, за пийване - вино.
Не ми харесва филма на Нова, намерих си друг, яд ме е, че не мога да гледам Гласът на България, btv не се излъчва онлайн за чужбина.

# 3 710
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Чудни дечица видях , ех кога и мойто беше малко , в петък става на цели 11 😱
Обичам да гледам зимните олимпиади ама нищо още не съм видяла с тези часови разлики и много не в яд . Повторенията не е същото 🤔
Пак на работа утре , но поне ще е по-кратка  4 дневна седмица . Купих едни сандали за приятелка, но се оказва че са грешен номер и ще ги връщам . Кадифето се връща на мода .

# 3 711
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Имаме булсат, та можем да гледаме бг телевизии. Гледаме "Гласът на България". Почват риалити форматите по различните телевизии и ме дразни, че са все по едно и също време. Ще трябва да пускам всички налични устройства Simple Smile.

# 3 712
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
Много красиви деца, много!

Това с прошката от малка ми е много измислено. От няколко години дори се правя, че не знам какъв ден е.

Днес водих децата на куклен театър. Марти беше като хипнотизиран, гък не каза. Като започнат да пеят и той маха с ръце.
После в свекърва ми си хапнахме доволно, а след това се прехвърлихме и в нашите. Въртяхме на Вики халва, че да се посмеем малко. За кутийките няма да казвам Simple Smile Наложи се да похапнем вкъщи, че нямаше място за всичко в хладилника.

Яна, чийзкейкът ти се хареса. Явно обаче ми е голяма формата и стана по-тънък.

# 3 713
  • София
  • Мнения: 11 711
Аз днеска се чудя що Джена е толкова критична,а то защото била Нешка.Ама отдавна не беше размахвала показалката и бях забравила за ролята и.
Да се похваля бях поканена на кафе и при всички изкушения пих само кафе.Значи можело,ама колко ли време ще издържа?!?
Чудесни снимки видях и девойките на тях чудесни и децата.Уж съм физиономист,да видим,ако ми излязат във фейса дали ще ги позная.

# 3 714
  • Мнения: 22 437
Анжелика, мисля си че не се познаваме лично...но ти може да си виждала и само Калина. Simple Smile

Али...мои няма как да ти излязат, аз и на прафила не съм с моя лична снимка. 

# 3 715
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
Коч компанията ми играе шах.
Аз цъкам Тривиадора.

# 3 716
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Завършихме ремонта на кухнята. Остана да измием прозорците, но ще го свършим утре.
Сега всички са уморени и спят, а аз гледам ТВ.

# 3 717
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Отворих учебника по Литература на младежа. Учат "Представлението" от "Под игото". Повече от 40 непознати думи, в български текст  Rolling Eyes. Смятам го за неприемливо.  Naughty.А някои от думите и на мен са ми непознати.
Много далеч от действителността и днешните деца са тези класически произведения. Необясними и безинтересни.  Thinking

# 3 718
  • Мнения: 986
Не,Сесили,не се познаваме лично,но градът ни не е голям!Виждала съм Калина,виждала съм и теб.

# 3 719
  • София
  • Мнения: 18 679
След вчерашното фиаско с нилския костур / не помня дали ви споделих - супер гадна риба, не си взимайте никога:stuck_out_tongue_closed_eyes:/ и понеже така и не се бях наяла на рибка /понеже целият костур замина в кофата/, днес пекох превъзходна сьомга! Ама значиииии, като казвам превъзходна - уникална!  И салатката ми се получи, и въобще - харесвам си диетата, ама много Joy

Как правите ремонти посред зима? И аз съм замислила един у дома, ама мислех лятото да чакам. Не знам как да се справя с боята в студеното време, нали трябва да съхне, да се проветрява...

Джен, стига бе, и ти ли си от родителите, които смятат, че децата трябва да изучават само произведения, написани в последните пет години? Колко лошо да е да понаучат някоя стара българска дума? Класиките за боклука ли са вече? Ммм, не знам Rolling Eyes Аз мисля друго, но като гледам колко хора роптаят срещу това, започвам да се чудя дали пък аз нещо не съм в грешка?

Общи условия

Активация на акаунт