Жената и любовницата или какво ще направите,ако хванете мъжа ви с друга жена?

  • 194 444
  • 2 889
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 204
Много ясно, че жените са виновни. Ако нямаше жени, които толкова лесно да си отварят краката, нямаше да има и изневеряващи мъже. Всички знаем, че жената е водеща в една връзка - ако тя не се съгласи, няма секс, няма и изневяра.
Мдам, излизам от темата, на подобни аргументи кво да кажеш.
Нищо не можеш да кажеш, защото аргументите са железни.
Мъжа може само да си поиска, но жената е тази която има последната дума. Тя и само тя решава дали да позволи нещо повече на този мъж. Само тя решава да има или да няма връзка, тя решава да има или да няма секс. От мъжа нищо не зависи. Ако жената каже "Не", мъжа остава на сухо и толкова. Няма връзка, няма секс, няма изневяра. Жената е в основата на всяка една изневяра, само от нея зависи, какво и как ще се случи. От мъжа нищо не зависи.

# 16
  • Мнения: 2 718
Това с казването на детето ѝ е тъпотия, но да каже на съпруга на любовницата, че му изневеряват е ОК. Не  защото любовницата е била длъжна да ѝ пази семейството и трябва да бъде реципрочно наказана с унищожаване на семейството ѝ също, а защото там някъде има един съпруг на когото е изневерено и който има право да го знае.

# 17
  • Мнения: 24 351
А това да занимава детето й със сексуалните подвизи на майка му е адски жалко и подло....
А кой трябва да мисли за детето? Майка му или наранената жена?
Нали е ясно, че след като имаме деца, някои действия ги съобразяваме с тях....

# 18
  • София
  • Мнения: 23 097
Не мога да съдя жената, че е разказала на мъжа на любовницата. Каквото си е надробила, това ще си сърба. Като е поела риска да изневерява, ще носи отговорност за последствията.

# 19
  • Мнения: 9 052
правилна е постъпката

# 20
  • Мнения: 54 448
Имам познати, които бяха в подобна ситуация.
Жената го хвана с друга, обади се на мъжа ѝ, даже и доста срещи имаха след това.
Към днешна дата изкусителката е с мъжа си в Канада, живеят си щастливо, а другите се разведоха.

И въобще не е вярно, че жените са виновни.
Има и железни мъже.
Ама са малко.
Другите са еднакво отговорни, защото не са били изнасилени, все пак.

# 21
  • Мнения: X
Това с хващането "на калъп" винаги съм мислела, че може да стане само на филм. Не разбирам как реално някой би бил толкова глупав и несъобразителен, че да го хванат така.
А да тръгнеш да занимаваш дете със сексуалните подвизи на майка му, е по-гнусно и от постъпката на въпросната майка.

Като гледам как разсъждават някои жени, че другите жени са им виновни за изневерите на благоверния... Еми тези мъже са си построили комунизма. Ще си кръшкат на воля, а съпругата все ще обвинява лошите изкусителки.

# 22
  • Мнения: 9 052
Много ясно, че жените са виновни. Ако нямаше жени, които толкова лесно да си отварят краката, нямаше да има и изневеряващи мъже. Всички знаем, че жената е водеща в една връзка - ако тя не се съгласи, няма секс, няма и изневяра.

Хах намират си начин за разнообразие. Не се съмнявай. При платено отварящи се крака. Ако има е хрумнало, че така си вдигат самочувствието и имиджа, ако средата им е такава ... ако им е скучно и са си наумили ... няма избиване от главата. Намират крака . 

# 23
  • Мнения: 5 059
За този мъж мога да си заложа главата, че никога няма да спре да изневерява на жена си, след като тя е прехвърлила вината върху другата жена. Просто ще е по-предпазлив. Както и съм сигурна, че никой не води чужд мъж/жена у дома на семейната спална за секс  от първия път. Това е още по-подло и нагло. Жал ми е за заблудената му жена.
Някои жени сами си съсипват живота с глупостта си.
А ако съм на мястото на Ж или мъжа й за това казването на детето й ще откача. Как може умишлено да кажеш нещо на дете, което знаеш че ще го нарани и разстрои? Нещо, за което то няма никаква вина?
 Голямо успокоение, че чуждото дете ще страда. Като "милите"лелки, които информират децата, че са осиновени и след това настъпват неприятни обрати в живота им.

Да,той си е такъв и тя го знае.И понеже доста пъти му е хващала чатове с жени и той вечно се оправдава ,че е само говорене и до там,тя реши да не му даде възможност да каже:"не е това,което си мислиш" Wink
Няма за какво да ти е жал за нея.И тя не е светица Simple Smile Може би заради това пак се събраха и нещата са потулени.

Това с хващането "на калъп" винаги съм мислела, че може да стане само на филм. Не разбирам как реално някой би бил толкова глупав и несъобразителен, че да го хванат така.
А да тръгнеш да занимаваш дете със сексуалните подвизи на майка му, е по-гнусно и от постъпката на въпросната майка.

Като гледам как разсъждават някои жени, че другите жени са им виновни за изневерите на благоверния... Еми тези мъже са си построили комунизма. Ще си кръшкат на воля, а съпругата все ще обвинява лошите изкусителки.


И аз бях шокирана като разбрах.
Когато човек изневерява и не е еднократно,той става небрежен по някое време и след малко проучвания лесно може да бъде хванат.



А какво ще кажете за това,че е бил в собственото им легло.О,забравих да спомена,че майка му живее с тях и е била там.
Как гледате на такива свекърви,дето си трайкат?Може би е редно да не се мешат в техния живот?Или е редно да кажат нещо?

# 24
  • Мнения: 29 390
А какво ще кажете за това,че е бил в собственото им легло.О,забравих да спомена,че майка му живее с тях и е била там.
Как гледате на такива свекърви,дето си трайкат?Може би е редно да не се мешат в техния живот?Или е редно да кажат нещо?

Неее, това по-невероятно от филм.... Shocked Shocked Shocked

И твоята приятелка го е прибрала отново след тази случка!?!?!?

# 25
  • Мнения: 7 848
А изневерил на Б, В изневерила на Г.... Всичко това е съвсем реално и се случва вече все по често. Но! Когато ти се ще да мръднеш в страни няма ли хотели, няма ли опция за изтриване на чат, или съобщения. Или всички, дето го сърби някъде между краката са безмозъчни. А има и друга възможност съвсем целенасочено да го правят така плоско за да ги хванат и после да се бият в гърдите Булгар, Булгар.
А как бих постъпила аз? И на двамата ще им направя живота тъмночерен като за начало. А после ще си помисля дали да продължа сама или човека. Зависи. От много фактори.

# 26
  • Мнения: 5 059
Ами,да,сега са заедно.А до кога ще продължи,ще видим.Всички си мислим,че те няма да изкарат ,много,но това го повтаряме от 2 години,а те са все така заедно.
Нямат брак,нямат деца.
Тя до някъде го е приела такъв,но и дойде малко повече всичката тази показност и липса на елементарна съобразителност ,поне скрито да го правиш.
На този мъж му е в повечко тестостерона и не вярвам тя някога да е очаквала да и е абсолютно верен,но чак пък толкова...
Между др,имам и неговата гледна точка,беше ми интересно да я чуя.Не защо го е направил,а как се е почувствал тогава.Всеки казва-горката жена,какво ли е почувствала,а никой не се замисля какви неща минават през главата на мъж "заклещен" в друга жена и собствената му на прага.
Бил е пиян,каза,че за секунди е изтрезнял и му е идело да потъне в земята.Даже не е намерил думи да каже каквото и да е.

# 27
  • Мнения: 18 530
Аз не го приемам само, че другата жена ти е виновна. Просто потърпевшата жена в този момент е била прекалено ядосана и наранена, действала е първосигнално. "Тя е в моя дом и ми разбива семейството, аз ще разбия нейното" - примерно така си го представям. И напълно разбирам, че човек може да изперка и да сътвори куп простотии в такъв момент. На мен не ми се е случило да сгафя така първо защото не съм отмъстителен тип, и второ бившият ми мъж се хвана със свободна жена. Отделно бях съсредоточена да спасявам себе си, а не да развалям на другите рахата. Но ако бях сварила мъжа си на калъп вкъщи, можело и е по-големи простотии да натворя, знам ли. Даже веднага ми хрумват няколко идеи... Simple Smile

Обаче ми е трудно да си представя, че има толкова глупави мъже да си водят гаджетата вкъщи??

# 28
  • Мнения: 2 127
Всеки казва-горката жена,какво ли е почувствала,а никой не се замисля какви неща минават през главата на мъж "заклещен" в друга жена и собствената му на прага.
Как ли пък няма да седна да го мисля той как се бил почувствал. Това не е пиянски гаф, случил се набързо в тоалетната на бара/дискотеката, това са разговори, уговорки, планиране на време, когато жената няма да е вкъщи и водене в семейното легло. Или може би си е бил пиян през цялото време, от планирането до забавлението им? Егати неизтрезняващия мъж, значи....

# 29
  • Мнения: 7 848
Vervam, съвсем не искам да хвърлям вина върху никой. И двамата са еднакво виновни.

А това бях пиян/а, или "не е това, което виждаш" е вече изтъркано. Значи когато се уговарял тя му се яви в семейното ложе пак е бил пиян? До толкова, че да е си изтрие чата?
Не съм пуритан, но ако жената е дошла у тях ненадейно, почерпила са се, и са  легнали после да се позабаляват, да, може да се срамува. Изхвърлям я. А за него не мога да бъда категорична дали ще го изхвърля.  Но те са се уговаряли, а да се уговориш предварително да изневеряваш в къщи... За мен е точно показвам ти "Колко съм търсен, велик, какъв голям го вадя.. и пр. пр."

Аз не четох много внимателно коментарите та кои са заедно М. И Г ли са заедно след случката?

Общи условия

Активация на акаунт