Целувки само по устата - нормално ли е?

  • 3 432
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 922
Нашият син не е от най-гальовните. не дава много, много да го прегръщаме и целуваме.
Но пък си има два ритуала - сутрин като тръгва за градина и вечер за лека нощ ни целува по устата (макар и много на бързо) и ни прегръща.
Не се приснявам, че би целувал други, защото като цяло не дава много, много хората да го доближават Wink
Възползвам се сега от кратките моменти на физическа близост, защото скоро-скоро ще отлетя Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня също обича да ме целува по устата - много и се радвам  Heart Eyes

# 17
  • на североизток
  • Мнения: 285
При нас е същото и то от доста време.В началото се чудех и му се радвах, после бях притеснена, но сега след разговори с другите майки ми е ясно, че е нещо присъщо на възрастта. Ще отмине Laughing
Пък и какво - от малки знаят как да се справят с целувките Joy

# 18
  • Мнения: 8 917
че имаш мръсно подсъзнание!  Wink
децата го правят невинно, без сексуален подтекст.
Mr. Green Peace

# 19
  • Мнения: 544
Спокойно, и моят така прави, че и баща си целува по устата.
Не мисля, че е ненормално, на нас ни е много сладко и се целуваме много.

# 20
  • Мнения: 2 274
И Дани ме целува по устата - какво толкова? Е, малко е лигаво, но мнооого сладко!  Laughing

# 21
  • Мнения: 798
Моят син го нау4ихме така и сега само по устата целува. Но само нас и най-много приятелката на брат ми, 4е му е любимка. Ина4е или хората си предлагат бузата или той не иска да ги целува. Той дълго време като се прибереше баща му идваше при нас и ни доближаваше главите да се целунем. И после раздаваше и той едни сладки целувки Grinning Heart Eyes Grinning .Много ми е хубаво, изобщо не съм се притеснявала от това. Сигурна съм ,4е в един момент ще откаже да го прави, защото е Мъж  и тогава само ще си спомням...  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 475
И моята като по малка само по устата целуваше и мене и баща си. Беше ми едно такова много миличко. ..
Сега обаче не ще никакви целувки по устата и ми казва, че така само с мъжът си щяла да се целува и ми подлага бузата си...
Така, че не се тревожи. Най-вероятно съвсем скоро, твоето детенце самичко ще почне да търси и дава само целувки по бузите.

 И моята беше така,а сега вече сме големи (на 16 год.)и даже не се и сеща за целувки!Само по празници!  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
И Дариа целува по устата понякога. Мен също ме притеснява, но от друга гледна точка - хигиенична. Някак си не ми се вижда много хигиенично да целува по устата  Sick Макар че тя само баща си и мен целува.

Другите роднини все още могат да я целуват само и единствено по ръцете или по краката...  доста съм глнуслива, а за детето си още повече.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 535
И мен щерката ме целува по устата. Баща и обаче се дръпва и си дава бузата.
Сега с малкия, аз го целувам по устата и все поради мръсно подсъзнание ме е страх да не объркам нещо детето  newsm78 Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 90
 Мен също ме притеснява, но от друга гледна точка - хигиенична.

И мен така! Дори когато й кажем да даде въздушна целувка за чао,тя подлага муцунка! Не знам как да я отуча,но от друга страна е много емоционална и това ми харесва,като гледам мнозинсвото от въздържани деца.

# 26
  • Мнения: 356
         
Мен също ме притеснява, но от друга гледна точка - хигиенична.
     
         Въобще не ме притеснява, подава ли си муцунката - целувам си го. По устата, по бузката, по ръчичката - където ми позволи. Heart Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 478
И ние се целуваме само по устата-даже ми е много хубаво и приятно,малко ми е гнусно като го прави с други роднини но се надявам скоро да почне да разбира кои хора са и по близки и с кои как трябва да се целува.

# 28
  • Мнения: 1 370
И моят син ме целува по устата, но никога не са ми минавали такива мисли през главата дали е нормално. Мисля, че го прави, където му попадне. Ами, какво да кажа като стоя и мия чинийте и той дойде и ми сваля панталоните #Crazy

# 29
  • Мнения: 35 971
по устата целувам само мъжО!

Общи условия

Активация на акаунт