Януарски бебета 2018

  • 81 778
  • 552
  •   1
Отговори
# 135
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
    мами на вас дойде ли ви цикъла???

    # 136
    • Мнения: 6 939
    На мен още не, ама защо бързате, липсва ли ви Grinning

    # 137
    • Мнения: 108
    Аз имах само 3 дни по много малко, не беше обилно както нормалният ми цикъл. Акушерката която ми помага дойде да ме види и каза, че било цикъл.
    При кърмачките идвал по рано🤔. Момичета имате ли опит със стреса при бебчетата миналия ден бяхме в много шумно кафене и бебка се изплаши видимо, на обяд отказа да яде, вчера бяхме на рожден ден в рестурант пак същия проблем и днес пак се дърпа от гърдата и плаче по същото време. Днес я закарах на доктор, от страх да не се е разболяла,отказа от ядене се е отразил в килограмите. Доктора каза, че не е болна при прегледа. Възможно ли е да е от стреса? 🤔

    # 138
    • Мнения: 6 939
    Ами възможно е. И при нас го имаше този момент, натоварват се от много нови неща наведнъж. Ще се успокои Wink

    # 139
    • Мнения: 6 221
    Лохиите ми свършиха на 20 ден,седмица по късно ми дойде за 11 дена,като половината си бяха само зацапване и с ежедневни.Не бих казала че беше много зле,поносим и болките нормални.Сега чакам следващ и се надявам да се нормализира.И моят мъник се стряска понякога от силен шум,но не съм забеляза нощно време проблеми със съня от това,по скоро от коремчето и глад се буди само.

    # 140
    • Мнения: 1 786
    Момичета, на мен с първото бебе цикъла ми дойде след 10 месеца, сега с това ще видим, още го няма. Аз четох, че през нощта между 1 и 6 часа се образува най-много пролактин, хормона, който отговаря за поддържане на лактацията и подтискане на овулацията. Така че ако има много нощно кърмене цикъл не чакайте Wink

    # 141
    • Мнения: 35
    При мен дойде на 53тия ден - продължи 7 дни (както и преди раждането), течеше обилно първите 2-3 дни. Разликата беше, че за разлика от преди, сега липсваха онези болезнени мендтруални болки и спазми.

    # 142
    • Плевен
    • Мнения: 1 222
    И моят бебчо преживява много емоционално разходките сред много хора или ако вкъщи има повече от един посетител след като се приберем или си отидат гостите става доста неспокоен трудно заспива плаче ама е нормално всичко е ново за него ще премине

    # 143
    • Мнения: 1 418
    Момичета слагате ли бебетата по корем и от кога ? За по колко ереме?

    # 144
    • Мнения: 108
    Момичета слагате ли бебетата по корем и от кога ? За по колко ереме?
    Акушерката ме посъветва още първия месец да я слагам по корем, но бебка плачеше, сега вече свикна защото я залисвам с пеещи играчки пред нея.

    # 145
    • Мнения: 6 939
    Отдавна я слагам, но хич не й се нрави и като заплаче, ми става мъчно и я вдигам. Сега започнах да я нося върху ръката си(нещо такова http://www.moetodete.bg/uploads/otherImage/file13297.jpg?1336679555120) и издържа повече.

    # 146
    • Мнения: 201
    Аз отскоро я слагам по коремче, но повече от 3 мин. не ще да седи, започва да мрънка и плаче и аз я вдигам. След известно време пак я слагам, пак 3 мин. и така 3- 4 пъти дневно, докато свикне и увеличим времето.

    # 147
    • Мнения: 715
    И ние плачехме по корем, но аз си я държах по минута две, сега взе да подвиква и се вдига сама и оглежда. Като се измори пак започва да плаче.
    Ние започваме да имаме проблем с къпането. Като я хване баща и и я обърне по корем за да измия гръбчето тя започва да се мята да рита коритото и да хваща и мята стойката. Абе голям бандит, но баща и единия път щеше да я изпусне, толкова се мяташе и се смееше. А само да я сложа по гръб да кисне в коритото не ми е много измита. Нямаме чешма под която да я сложа, така че не знам какво ще правим.

    # 148
    • Мнения: X
    Можете да вземете от възглавничките за вана, които се закачат за ваничката. Пак се иска известна сръчност, но бебето си е над водата и придържайки бебето може да обърнете настрани и така да измиете гръбчето.

    # 149
    • Мнения: 414
    Дойде ми и втори път дори.. Още кърмя Sad
    По корем я слагам откакто сме вкъщи, но не е някакво строго, преди не всеки ден и не определено време.

    Общи условия

    Активация на акаунт