Януарски бебета 2018

  • 81 829
  • 552
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 40
Присъединявам се към смесеното хранене...причината е същата -малко кърма. Още от болницата бяхме на  Хип, а след това ми го и изписаха. Вече месец и половина сме на него.

# 76
  • Мнения: 715
И ние сме на Хип комбиотик, но педиатърката днес ни каза да минем на Лактана ХА 1, тъй като бебка малко трудно се изхожда и по цял ден пъшка. Още се чудя дали да сменям, за момента ще изчакам нялколко дни да видя как ще потръгне. Иначе давам и био гая и инфакол за колики. Вашите бебчета запичат ли се от АМ?

# 77
  • Мнения: 14
И ние даваме Био гая и Инфакол, но от 2 седмици се засилиха коликите, много силни спазми има след хранене, много реве и пръцка, до преди няколко дни си ходеше редовно по голяма нужда, имахме 2-3 дни без да е ходил и правихме масажи и карахме колело с крачетата и се изходи, дано да се оправи. Ние нощем почти не спим, много активен стана през ноща. При вас как е?

# 78
  • Мнения: 14
Ние от родилния дом сме на Хип Комбиотик,имах много малко кърма,която спря и дори цикълът ми дойде точно на 40-я ден.Тъкмо се пречистих с молитва и пак станах нечиста Simple Smile.Давам Био Гая и капки Cоlinox / след Колийф/,но не на всяко хапване,защото капките със симетикон запичат и не искам да се боря и със запек.Хип поръчваме от Англия,дори и памперси и ни излизат доста по-евтино от тук.

# 79
  • Мнения: 71
Здрaвейте,дa попитaм някой ползвaл ли е коликинд нa мaмaнaтурa и тези ,които ползвaт aптaмил и кърмa кaк се изхождaт бебчетaтa имa ли ефект от биогaя и инфлaкол който ги ползвa

# 80
  • Мнения: 715
Био гая давам за запека, иначе за колики не ни помага, давах я 1-2 пъти само нея и беше ужасен плач. Инфакол не знам дали помага, но без него е някакъв ад, но не маха коликите напълно.

Да се оплача днес е някакъв ад унас, бебка плаче и не мога да я утеша и не иска да яде, около 60 и то с триста зора. през останалото време само пръцка и като сложа ръка на коремчето усещам как и къркори и ... много ми е тежко, тя си е грамогласничка  и усещам как главата ми ще се пръсне. Мисля да си купя тапи. Иначе вашите бебчета успокояват ли се като ги гушкате, при нас не особено, даже нерввничи повече и се бута ужас е помага малко звука на сешоара, но не винаги.

# 81
  • Мнения: 6 939
Grinning и на мен от два дни ми трябват тапи. Иска да яде през два часа, пръцка непрекъснато, плаче. Вчера през деня не беше спала повече от 15мин. Аз не давам никакви капки-само на чай е.
Вчера й биха ваксината-хеп. Б и може и от това да е неспокойна, знам ли.
Успокоява се като я гушна, а това бутане, за което говориш, го прави като се опитва да пръцка. Нас много ни спасява възглавничката с гроздови семки.

# 82
  • Мнения: 71
Здрaвейте,дa попитaм тези които дaвaт Биогaя зa зaпек след колко време се виждa ефектa доколкото четох зa колики не помaгaлa,но поне зaпекa дa опрaвим сменихме няколко млекa сегa сме нa Лaктaнa био от четвъртък вечертa,но още не се е изходилa a уш от него добре се изхождaли

# 83
  • Мнения: 1 786
beyonce, за Биогайата не знам, но ако искате пробвайте с масаж на коремчето и сгъване на крачетата към корема, на нас много ни помогна! Hands Plus1

# 84
  • Мнения: 71
Блaгодaря,прaвим и товa днес дaже от сутринтa зaщото видях,че се нaпъвa и чaк преди мaлко пупa,но е достa гъсто и нaй вероятно не изпупa всичко зaщото после понaпънa още мaлко но явно се откaзa пaк я мaсaжирaх и и свивaх крaчетaтa ,но зaспa но все е неспокойнa и трябвa дa е в мен aмa буквaлно постоянно и дaже и в мен плaче понякогa

# 85
  • Мнения: 311
Ние ползваме клизмички Мелилакс. Препоръчвам ги горещи! Изключително сме доволни с бебетата и са безвредни Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 786
А по колко дни чакате? Нашата педиатърка казва 3 дни...

# 87
  • Мнения: 56
Здравейте, мами.
Аз все още кърмя бебка ще стане на 2 месеца тази седмица. Няколко пъти и давахме само вечер АМ ,защото се будеше на 2 часа ,но се отказахме тъй като си имам кърма ,а АМ я запече много.
Нашите колики сякаш отшумяха доста по-спокойна е,вече и давам капки само вечер и то не всеки ден.

# 88
  • Мнения: 56
За запека и нашия педиатър казва до 3 дни.

# 89
  • Мнения: 462
Здравейте момичета.Аз съм от декемврийките но ви чета и вас.Включвам се по темата за коликите и да ви кажа на нас много ни помага Колик Стоп.Още 10мин.след като и ги дам се успокоява.Много помагат и при запек.Водят ги,че са за нормално функциониране на храносмилателната система.Надявам се да ви помогна и да са спокойни бебчетата и съответно щастливи майчетата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт