Парфюмни размисли и страсти - 215

  • 116 193
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 31 206
Кой беше парфюмът? Нищо на Гутал нямам в уиш листа, но пусто любопитство.  Blush
Nuit Etoilee Annick Goutal ЕДТ. Много труден за харесване и носене парфюм с убийствена мента и борови гори. Студено - топъл и странен.

# 571
  • Мнения: 163
Мдаа, свърши точно за три минути...ти писа в 15.53...имаше три броя...в 15.57 вече нямаше Scream
Направо сте светкавични Grin

# 572
  • Мнения: 5 018
Мда, пробвала съм го - с извинение към почитателите му, върху мен мирише на неособено успешен освежител за въздух. Но пък си има заклети фенове, така че честито на който си го е купил и да си го носи със здраве. Hug Гледам много хора във Фрагрантика го споменават като идеален коледен парфюм, така че тамън сега му е времето.

# 573
  • Мнения: 31 206
Абсолютно хахахаха.

# 574
  • София
  • Мнения: 13 181
Днес съм официално на работа с Charlie Blue и никой не ме линчувал все още. Може би колежките са ми по-младички и техните майки не са носили Charlie, напълно непознат им е сигурно и не им лъха на късен соц.

Simple Smile
Аз пък от 2 дни съм с Кобако. Нямам колежки и никой не разпознава засега, но съпругът ми го определи като "много женствен" и го хареса. В студа се разкрива много приятно върху мен, но аз от опит знам, че моята кожа обича алдехидите. Време му беше, защото го купувах отдавна и все не смеех да го нося.

Днес четох за новата Олимпеа Аква и ми стана много интересна. Смятам през почивните дни да я придобия (видях реклама, че я има в Дъглас).

# 575
  • Мнения: 31 206
Днес четох за новата Олимпеа Аква и ми стана много интересна. Смятам през почивните дни да я придобия (видях реклама, че я има в Дъглас).
Аз го пробвах и за моя огромна изненада, както ме предупредиха при представянето той е по-силен от Олимпея. Не е точно мой, но ще се купува много.

# 576
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Тя май тази версия на Олимпея не е много нова,отдавна я има из сайтовете.Тази е най-новата-https://www.fragrantica.com/perfume/Paco-Rabanne/Olymp-a-Intense-42890.html Пробвах я тези дни,хубав е парфюма,носи днк на Олимпея и за мен няма драстични разлики.Поне в моят град има ужасно много почитатели на този парфюм и мъжете го отбелязват доста положително.Долавям го от доста жени.

# 577
  • Мнения: 338
Благодаря ви за отзивите и  препоръките по въпроса ми! :-* Heart

# 578
  • София
  • Мнения: 6 264
Денси все пак ме провокира да отворя Парфимо и да се възползвам от безплатната доставка. Дано всичко е читаво.
Последните дни нося Noir Exquis, благодарение на една мила съфорумка. На първото носене хич не ми допадна, но с всяко следващо ме привлича все повече и повече. Имам още за 2 пъти и приключвам отливката и май ще се купува бутилка. Върху мен е много траен, чак ме учудва за L' Artisan.

# 579
  • Козлодуй
  • Мнения: 758
Имах Nuit Etoilee. Зимата ми ухаеше на нещо, дето трябва да се носи лятото. Мента усещах, свежо едно такова, тревисто... Лятото обаче ми избиваше на чубрица и шарена сол Crazy Подарих го.
Тествах Mon Guerlain Florale от виал, два пъти. Не си падам изобщо по лавандула, но ми го донесоха и реших да се запозная. Силно химично начало, което изкара доста време. След часове стана доста приятен и женствен аромат, но не бих издържала началото. Както и очаквах, не е мой.
Пристигнаха пробичките на австралийските сърца. Изненадана съм, съвсем по друг начин си ги представях. Отдавам го на климата, защото не мога да си представя Ковачева да харесва тези силно химични аромати, напомнящи за болница и медикаменти, както се разкриха пред мен. За капак ми бяха супер нетрайни. Не смятам да им давам други шансове, разочароваха ме, а има толкова неизследвани още красоти. Чакам насляпо 30-тичка Fatale Intense Agent Provocateur и пробичка от Into The Void Juliette Has A Gun, може там да открия своята лакрица Heart Eyes
И за да не е поста ми изцяло негативен, да споделя за едно бюджетно съкровище, което открих случайно.
Insurrection II Wild Reyane Tradition
Все още не познавам A*Men Pure Havane, с който го сравняват. Но това е много добро смесване на тютюн, ванилия, мед и какао, с много добра трайност за символичната цена ок.30лв за 90мл(от fragrancex). Върху мъжка кожа ухае фантастично!

# 580
  • Мнения: 979
Мдаа, свърши точно за три минути...ти писа в 15.53...имаше три броя...в 15.57 вече нямаше Scream
Направо сте светкавични Grin

Поредно доказателство колко сме фРъст  Mr. Green Не бих поръчала нито от парфумо, нито от енцо, нещо неактуално. Отикват си застоялите боклуци при нас, що не ги пуснат в немско.

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 88
Имам един единствен въпрос:
Да отстрелям ли насляпо Mon Guerlain?...
Няма мостри, не мога да отида да тествам... А видях, че много се харесва...

# 582
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
Като гледам какво разменяш май харесваш по-свежи плодово-цветни аромати, Мон е ванилен и плътен, от други жени го усещам тежък и нагарчащ.
Поне лесно можеш да го размениш после! Grinning

# 583
  • Мнения: 5 018
Дами, Инсоленсите в новите бутилки реформулирани ли са?

# 584
  • Враца
  • Мнения: 2 667
Влизам само да ви кажа, че се влюбих силно и безрезервно в Mancera Gold Aoud.. ❤❤❤

https://www.fragrantica.com/perfume/Mancera/Gold-Aoud-46659.html

Няма мнения за него или поне аз не можах да намеря, някой познава ли го? Коментиран ли е ?

Последна редакция: ср, 28 фев 2018, 11:56 от vmarinska

Общи условия

Активация на акаунт