Парфюмни размисли и страсти - 215

  • 116 456
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 31 392
So iris е с много хубав състав, но във фрагрантика пишат, че е срамно краткотраен.
Краткотраен Монтал?! Нонсенс!  Shocked
А има, има. 5 часа примерно, при 15-20 нормално за марката си е нетрайност отвсякъде.

# 256
  • София
  • Мнения: 2 512
So iris е с много хубав състав, но във фрагрантика пишат, че е срамно краткотраен.
Краткотраен Монтал?! Нонсенс!  Shocked
А има, има. 5 часа примерно, при 15-20 нормално за марката си е нетрайност отвсякъде.
Брей, никога не бих го помислила за парфюмите на този бранд  newsm78

# 257
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Аурата и на мен ми мирише на зелено и преди време бях споменала, че ми напомня на един препарат за тоалетна, който миришеше на бор. Иначе съм съгласна, че и без да знаеш ще познаеш, че е на Мюглер но изобщо не ми напомня на Елиън или пък Ангел.

От Аурата получавам позиви за повръщане (с извинение). Върху кожата ми стои отвратително. Нещо землисто, като загниващи листа или нещо подобно.  Sick Обожавам Ейлиън  Heart Eyes и Ейнджъл  Heart Eyes - според мен нямат нищо общо с Аурата. Peace

Не знам каква е трагедията, за да ги продават за по 50 лв, и да падне цялата линия, но ми намирисва, че въпросният бранд ги е погнал за нещо. Какво ли  Joy

Надали има някакво погване - и друг път се е случвало и в Парфимо, и в Ензо, когато всичко се изкупи от дадена марка - просто я махат от асортимента на сайта. След време пак ще се появи. Wink

# 258
  • София
  • Мнения: 4 364
Обилно се облях с Аура и нищо. Малко захар и толкова. Базата ми се видя разкошна - чист пчелен восък! Приказно! И се усетих, че е от лосиона за ръце и тяло, а не от парфюма. Един дерт спестен.

# 259
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
Този бонбон е вече мой  Heart Eyes


Ще пиша повече за него като го понося. За щастие са ми пратили три пробички, различни от предишните - Sedbury, Nisean и Meliora. Носът ми обаче още не е съвсем наред, ще ме почакат още няколко дни.
Междувременно ми прозвуча много притегателно и пролетно парфюма с аромат на дюли Mr. Green Не познавам ароматите на Penhaligon`s и набързо реших да се запозная, така че вече очаквам Vaara и Iris Prima. Ако ги познавате, ще се радвам да чуя нещо за тях Hug

# 260
  • Мнения: 528
Искам да си купя свеж и лек парфюм, който да не е обикновен, а  зашеметяващ. Не обичам тежки и сладникави. Моля за идеи.

# 261
  • София
  • Мнения: 151
Здравейте! Искам да попитам някой, ако има впечатления за Coco figuer на Comptoir sud pasifique. Усеща ли се смокинята или основно кокоса, също от зелените смокини ли е или узряла? Като трайност и сияж как се представя?

# 262
  • Мнения: 17 546
Искам да си купя.....парфюм, който да не е обикновен, а зашеметяващ.
Това ми е любимо! Joy
Кой ли ще да е този парфюм?! За едни един парфюм е необикновен и зашеметяващ, за други - друг. Вървиш и тестваш наред, и си избираш.
Не казваш предпочитания - цветен, акватичен, спортен свежак, какъв да е? Зашеметяващ... трудно някой ще определи ефирен парфюм като такъв, аз не се наемам за предлагам. Зашеметяващ ефирен аромат не съм открила до сега. Има страхотни, които аз намирам за свежи и леки, но едва ли за теб ще са такива, след като в Дъглас една консултантка се опули като и казах, че намирам Bois d`Iris Van Cleef & Arpels за лек и ефирен. Crazy

# 263
  • София
  • Мнения: 99
Искам да си купя.....парфюм, който да не е обикновен, а зашеметяващ.
Това ми е любимо! Joy
Кой ли ще да е този парфюм?! За едни един парфюм е необикновен и зашеметяващ, за други - друг. Вървиш и тестваш наред, и си избираш.
Не казваш предпочитания - цветен, акватичен, спортен свежак, какъв да е? Зашеметяващ... трудно някой ще определи ефирен парфюм като такъв, аз не се наемам за предлагам. Зашеметяващ ефирен аромат не съм открила до сега. Има страхотни, които аз намирам за свежи и леки, но едва ли за теб ще са такива, след като в Дъглас една консултантка се опули като и казах, че намирам Bois d`Iris Van Cleef & Arpels за лек и ефирен. Crazy

За мен такъв, в момента, е Aura Mugler  Peace

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Искам да си купя свеж и лек парфюм, който да не е обикновен, а  зашеметяващ. Не обичам тежки и сладникави. Моля за идеи.
Нилските градини е за мен този парфюм,но първо го тествай много добре на кожа с хубаво напръскване.

# 265
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Здравейте! Искам да попитам някой, ако има впечатления за Coco figuer на Comptoir sud pasifique. Усеща ли се смокинята или основно кокоса, също от зелените смокини ли е или узряла? Като трайност и сияж как се представя?

Тук можеш да питаш Lunen_sun, аз го възприемам като нейният летен подпис...
 
Скрит текст:
...пасва й като коктейл, поднесен,  докато се излежава на плажа под сянката на палмови листа .... Grinning

# 266
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
Предателка Stuck Out Tongue Winking Eye
За мен е свеж млечен кокос, не бонбонен и сочна зряла смокиня. Много слънчев, позитивен и жизнерадостен. Навярно е и вкусен, щото колегите огладняват, когато съм с него Smiley Определено летен.

# 267
  • Мнения: 10 030
Искам да си купя свеж и лек парфюм, който да не е обикновен, а  зашеметяващ. Не обичам тежки и сладникави. Моля за идеи.

Горещо ти препоръчвам за проба Aqva Divina:
https://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Aqva-Divina-29442.html

Средиземноморските градини:
https://www.fragrantica.com/perfume/Herm-s/Un-Jardin-En-Mediterranee-19.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Est-e-Lauder/Sensuous-Nude-12219.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Herm-s/Jour-d-Hermes-Absolu-23907.html

Това са моите любимци, но подчертавам, става дума за лично предпочитание. За мен са "леки", но нося и ориенталци. Пробвай ги на кожа хубавичко.  Peace

# 268
  • София
  • Мнения: 13 745
Да предупредя само, че за обичащите свежи аромати, често Дивината идва прекалено солена или дори люта. Аз обаче също нося ориенталци и за мен е като морски бриз. Много я обичам о я дебна за намаление вече 2 месеца, защото на Коледното намаление не успях да я взема.

# 269
  • Мнения: 13 302
Искам да си купя свеж и лек парфюм, който да не е обикновен, а  зашеметяващ. Не обичам тежки и сладникави. Моля за идеи.

Le Jardin de Monsieur Li Hermès.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт