Може ли да се ползва епилатор при бременност?

  • 5 928
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 866
И двете бременности си ползвам епилатора усилено. Навсякъде минавам. Но мен не ме боли никак, свикнала съм с него. Само напоследък не мога да се стигна навсякъде от големия корем и едвам се сгъвам.

# 16
  • Мнения: 2 910
Ползвах епилатора през цялата бременност, накрая ми беше малко трудно, но не се отказах.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 761
Разбира се, че може. Явно си чула за козметични манипулации в/у тялото, които не се препоръчват по време на временност.
Епилатора - стискаш зъби и действаш Simple Smile

# 18
  • Мнения: 670
Може, разбира се.

# 19
  • Мнения: 356
         Да, и аз съм ползвала епилатор по време на бременността ми, не бях чувала, че може да има някакъв проблем...

# 20
  • София
  • Мнения: 797
  Ако имаш проблемна бременност, по добре е да не ползваш.

# 21
  • Мнения: 45
Аз също използвах епилатор, предпочитам го пред кола маската. Не съм имала проблеми, и никой не ме  е предупреждавал да не го правя. Между другото съм използвала и дерсонвал.

# 22
  • Мнения: 65
аз също не знаех, че може да има проблем и съм ползвала епилатор през цялата бременност

# 23
  • Мнения: 1 336
през цялата бременност  Peace
+ на всеки 2-3 седмици кола маска за интимната зона, дори в дена преди да родя бях на кола маска и изчистих и коремчето, (бях планово секцио) за да не ме обръснат.

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 17:48 от EkaterinaM

# 24
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
И аз незнаех че има опасност от епилатора но слава на богу всичко е наред бебка е вече на 10 месеца почти жива и здрава.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 055
Ползвах си епилатора през цялата бременност, като последно беше седмица преди да родя.Не съм чувствала нищо подобно на контракция, а и бебчо не е негодувал в корема ми LaughingСтига да не ти пречи корема, не виждам никаква пречка да ходиш с гладки крака.

# 26
  • Мнения: 1 311
Ползвах си го цялата бременност доста редовно. Не съм имала проблеми, даже преносих

# 27
  • Мнения: 966
Аз спрях да го ползвам,неприято ми е по добре самобръсначка  Sad

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не ми беше комфортно, когато бях бременна да се епилирам, особенно като ми напредна бременността, карах с бръсначката

# 29
  • Мнения: 8 505
Ползвах го през цялата бременност.

Общи условия

Активация на акаунт