Модни консултации -32

  • 103 348
  • 743
  •   1
Отговори
# 135
  • sofia
  • Мнения: 2 259
С черен кожен скини панталон с висока талия го виждам това пуловерче или пола молив пак от кожа и пак с висока талия.

Относно trending лилавото - никога не нося и надали ще пронося за един сезон. Simple Smile

# 136
  • Мнения: 13 284
Simple Smile
Много настроение има в този цвят на свежест, на младост на слънце.
Светлосиньо, лилаво, млечно кафяво, тъмносиньо, сиво
От черното бих избягала, бяло разбира се, интересно е предложението за пепита.

П.с. Хайде да се стопля вече, че ми писнаха дебелите дрехи

# 137
  • Мнения: 1 885
Благодаря, ви момичета за идеите и бързите отговори Kiss Hug  относно лилавото и аз много много не го харесвам въпреки,че ми седи ,но не ми е любим цвят Grinning

# 138
  • Мнения: 11 747
Сега лилаво ли е модерно? Сякаш не съм срещала. Мислех, че горчичено жълтото е модерно.

# 139
  • Мнения: 7 848
Сега лилаво ли е модерно? Сякаш не съм срещала. Мислех, че горчичено жълтото е модерно.

Всеки сезон екипа на цветовата институция Pantone определя модерните цветове на дрехите както за жени, така и за мъже.

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/razkriha-koj-shte-e-cvety … mvolizira-2065690

Не знам някои в Бг, а и изобщо съобразява ли се с това, ей така заради спорта си го определят,.

Ние тук си носим чехлите с пухчетата, палтата от булана и т. н.  Mr. Green
Иначе всеки носи, каквото му отива, разбира се.

# 140
  • Мнения: 11 747
А, знам ги Пантон, едно време за интериорите ги следяхме. Но така е залято с жълтото, че си помислих, че две години ще бъде, вместо само една Simple Smile Понякога изобщо не се налага този цвят, който те определят, а друг път доста много, както стана с жълтото, явно се хареса.

# 141
  • Мнения: 15 032
Ооо, много ми е любим лилавият цвят. Но май не срещам много лилави дрехи.

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз,почти не срещам хора поне из Бургас в лилаво.

# 143
  • София
  • Мнения: 74
По темата за лилавото, наскоро четох проучване, че е най-малко любим цвят на възрастните.

Предполагам проучването е било американско... но ако е глобално предпочитание, би обяснило защо не виждаме много хора облечени в лилаво по улиците. Thinking

На мен също не ми допада да го нося. Но чисто естетически светлото пастелно лилаво ми е симпатично.

# 144
  • Мнения: 2 502
Симпатично е светло лилавото, но модерното е ултра виолет.

# 145
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Единствената ми лилава дреха е едно такова якенце, не знам как му казвате

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 17:30 от OnDiNe_

# 146
  • Мнения: 7 848
Аз харесвам лилавото. Имам една тъмнолилива рокля, и две блузи в лилави нюанси.
Имах и бански в някакво хамелеоновско преливащо се виолетово към индигово. Според светлината. Изобщо си е кралски цвят. Най малко имам дрехи в черно и сиво. Изобщо обичам да се открояват от малка.

# 147
  • Бостън
  • Мнения: 13 502
С моята жълтеникава кожа топлолилаво ми стои, но изкл. рядко нося. Миналата седмица случайно си купих пухенка, беше забавна ситуацията, защото бях увита в огромен шал в същия цвят в момента в който я мернах и продавачката предположи, че това ми бил любимия цвят Simple Smile

Как бихте я стилизирали извън стандартното дънки/ботуши (кецове), особено ако искам да я нося в по спортно-елегантни, не 100% спортни комбинации?

# 148
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Много е хубава, но я виждам само в спортен аутфит. Peace

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
И аз,почти не срещам хора поне из Бургас в лилаво.
Мен например   Mr. Green  Аз пък много нося лилаво и точно това, което е като шапка на темата, нося от няколко години, но съм на мнение, че не точно то е нюанса на 2018. Ултравиолетът за мен е с капка мастило в лилавото, т.е. някак тъмно синьото е малко повече в него.  И.... такива дрехи имам също, от скоро, няколко  Blush тях ги купих вече нарочно, а иначе лилавото го обичам, харесвам се и присъства в гардероба ми.

Агент, якето е прекрасно  Heart Eyes А яката качулка ли е или само обемна яка?

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 22:15 от . Яна .

Общи условия

Активация на акаунт