Модни консултации -32

  • 103 409
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 398
Аз три пъти съм ходила с панталон на сватба. Но си трябва по-ефектен топ.


Може ли да те помоля за някакви снимки, какво имаш предвид под по ефектен топ  Hug

# 676
  • Мнения: 1 025
За мен панталона е подходящ за сватба. Със съчетания, подобни на първото на Биляна, няма как да е неуместно - хубава материя, кройка и аксесоари  и готово.

Дантелената пола според мен иска трети цвят. Не харесвам изцяло черно-червени визии. Може третия елемент да е дънково яке или бяла тениска (с червен надпис) и кожено яке. Нещо такова.
Скрит текст:



# 677
  • Мнения: 2 185
Polar bear ,ако видя някой така на сватба ще очаквам да е бабата на някой от младоженците ,а не кумата Grinning
Ако държиш да си с панталон аз много харесвам такъв тип облекло

Съчетано с висока конска опашка

и малко грим


Не знам дали отговаря точно на събитието ,но зависи как ще го почувстваш и  представиш ти Simple Smile

# 678
  • Мнения: 22 534
За сватба бих си облякла рокля. Панталон можеш да си носиш всеки ден.
Но с елегантна красива рокля, подходяща за сватба няма как да тръгнеш всеки ден.

# 679
  • София
  • Мнения: 5 884
За сватба бих си облякла рокля. Панталон можеш да си носиш всеки ден.
Но с елегантна красива рокля, подходяща за сватба няма как да тръгнеш всеки ден.

И аз това имах предвид. Иначе също съм ходила с панталон на сватба, но сега не бих.
И на сватба ми се ходи, ама нещо не се очертава. Даже и рокля имам, така си отлежава... JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 680
  • София
  • Мнения: 4 398
Ако бях кума със сигурност щях да съм с рокля   Peace

Не знам защо съм залитнала към панталон, може би с него ще се чувствам по комфортно .
Може пък като тръгна по магазините да размисля и за рокля , знам ли  newsm78


# 681
  • Мнения: 5 022
Гащеризон от хубава материя също е вариант за сватба. Има доста и по магазините и в нета.

# 682
  • София
  • Мнения: 39 116
О, ама щом е кума, трябва да е с 👗!
Или гащеризон, обаче да не е черен или тъмно син.

# 683
  • Мнения: 580
Само, че гащеризонът отива на много слаби и много високи жени, не казвам, че питащата не е, но по-лесно ще е да избере аутфит панталон с топ, отколкото подходящ гащериозн, ако  иска да е с панталон. Иначе и аз бих заложила на рокля. Както каза Sesylle има неща, които в ежедневието няма как да бъдат облечени, а тези празници са един подходящ повод да се облече нещо по-официално.

# 684
  • София
  • Мнения: 4 398
Слаба съм , но не съм висока, гащеризона отпада, обличала съм не ми отива.

Дайте предложения / снимки/ за подходяща рокля  Hug

# 685
  • Мнения: 580
Всичко е много относително. Не знаем нищо за сватбата, какви са цветовете, какви са гостите, т.е. дали ще е строго официална или малко по-разчупена и т.н., но каквото и да избереш, гледай да ти е удобно и да се чувстваш добре в това, а не само, защото ти отива.




Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 14:23 от Sea5

# 686
  • Мнения: 13 544
Калитея, готини са предложенията за дантелената пола, но с тази конкретната не мисля че ще се получат.
За сватба, черния костюм с бяла риза, не бих го носила,каквато и да е материя или разчупена кройка, на мен  си ми седи офисно или служебно официално мероприятие. Бих избягала от черния костюм, ако има желание за такава визия.
За кумата, имайки предвид, че ще е на всички снимки, нонстоп през цялата сватба е в светлината на прожектора до младеженците, снимките, които се гледат цял живот си е труден избора.
Бих се водила по булката,ако е с типична булченска рокля, също нещо толкова официално, ако е нещо по разчупено или семпло, също в този стил.Идеята ми е да седи добре до булката, тъй като такова е възприемането младеженци-кумове

# 687
  • Мнения: 7 849
Аз ли само прочетох, че не е кума, а близка на младоженеца. Та с нищо не е ангажирана, освен да се облече с нещо, в което да ѝ е комфортно. А най - комфортно, ако са и повече млади хора с много танци е панталон.

# 688
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Аз ли само прочетох, че не е кума, а близка на младоженеца. Та с нищо не е ангажирана, освен да се облече с нещо, в което да ѝ е комфортно...
... и да си е в нейния личен стил, че като се нагласят някои дами за сватба в нещо, което никога не са слагали им личи от км колко са притеснени и колко ги болят краката Simple Smile

Аз, като булка, чиято кума беше в черен офисен костюм и бяла риза (ама бяла РИЗА) още се втрисам за секунда като погледна снимките, но пък за сметка на това аз бях невероятно прекрасна и кой го интересува кумата изобщо Wink

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 14:29 от Agent Provocateur

# 689
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Черен панталон с хубава и ефектна цветна блуза 😊

Общи условия

Активация на акаунт