Модни консултации -32

  • 103 373
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз ли само прочетох, че не е кума, а близка на младоженеца. Та с нищо не е ангажирана, освен да се облече с нещо, в което да ѝ е комфортно...
... и да си е в нейния личен стил, че като се нагласят някои дами за сватба в нещо, което никога не са слагали им личи от км колко са притеснени и колко ги болят краката Simple Smile

Да , близка съм на младоженеца , не съм кума, и затова мисля да избягам от роклята, понеже никога не съм носила, освен на моята си сватба, и определено няма да се чувствам комфортно .

Черен панталон с хубава и ефектна цветна блуза 😊

Определено бягам от черното, но и да се спра на черен панталон, няма да сложа бяла риза , че има идва малко офисно или сервитьорско.

Макар, че първите три модела на Билян@ изобщо не приличат на такива, а комбинацията е точно такава.

Съвет няма да има , ще си подпишат с кумувете предварително, на деня ще е само църквата и от там ресторанта, предимно млади хора ще са, самите те са младички, така, че не мисля, че ще има и такива тежки, дълги и изискани рокли .

# 691
  • Мнения: 13 418
Simple Smile Извинявам се не съм разбрала за кумата.
Като фен на монохромните визии, щом искаш костюм, нещо пастелно светлосиньо, резеда или там какъвто цвят предпочиташ от добра  материя с хубав бял топ ли блуза.

Не съм фен на дантелата, но копринен панталон с нещо дантелено отгоре също е подходящо, ли коприна, шифон, сатен - един цвят различни материи
https://www.-spam108-/product/grey-mother-of-bride-dresses-pant- … l:108:r1691656632

# 692
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Polar bear ,ако видя някой така на сватба ще очаквам да е бабата на някой от младоженците ,а не кумата Grinning
Скрит текст:
Ако държиш да си с панталон аз много харесвам такъв тип облекло

Съчетано с висока конска опашка

и малко грим


Не знам дали отговаря точно на събитието ,но зависи как ще го почувстваш и  представиш ти Simple Smile
[/spoiler]

Материи имах предвид  Joy. Вискоза, коприна, сатен...нещо подходящо за вечерно облекло.

Ето още един модел с панталон, не в бяло разбира се. Да уточня, да не стават грешки  Laughing

Скрит текст:

Плюс това, панталоните с широки крачоли са модерни тази година - до прасеца, до земята, малко над глезена.

# 693
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Съгласна съм с Обичах, повечето предложени тоалети са меко казано лелишки.

# 694
  • Canada
  • Мнения: 3 358
А какво носят момиченцата по сватби? Офис облекло ли?  Joy

# 695
  • Мнения: 13 418
Simple Smile Дайте нелелински аутфитчета

# 696
  • Мнения: 7 848
Веднага, но не е подходяща за сватба, а защо не... Вече всеки ходи с каквото надене. Stuck Out Tongue Closed Eyes



# 697
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Simple Smile Дайте нелелински аутфитчета

Показаните от теб / особено първото / много ми харесват.

# 698
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Веднага, но не е подходяща за сватба, а защо не... Вече всеки ходи с каквото надене. Stuck Out Tongue Closed Eyes





Е то това и леличките го носим. Като ходим на пазар или на кафе...

# 699
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Извън темата за сватбата, вторият аутфит много ми харесва Heart Eyes

# 700
  • София
  • Мнения: 4 397
Еее, втората мацка е страхотна , така бих отишла , ама малко са и къси панталонките  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 2 184
А какво носят момиченцата по сватби? Офис облекло ли?  Joy



Защо пък офис ? Аз съм на мнение ,че човек трябва да излиза от рамките/ стереотипите. Много е важно как ще представиш дрехата ...ако се чувстваш като сервитьорка или чиновничка - така и ще изглеждаш.
Визията ,която постнах (по мое виждане) представя една силна ,смела и стилна жена.
Много харесвам и широки панталони

ММ каза,че съм приличала на лелка с такива,но какво пък НА МЕН МИ ХАРЕСВА Simple Smile

# 702
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не бих  избрала панталон за  сватба на близък за мен човек.
За не особено близък бих заложила на подобен стил



# 703
  • Бостън
  • Мнения: 13 625
... малко извън темата, но като гледах вариантите с тесен и прав панталон си мислех, че ако не си 175см++ и 55кг-- далеч не винаги се постига толкова елегантна визия! Доста неща са супер ефектни на 16 год хилави момиченца, но в реалността доста жени с нормални фигури се окарикатуряват, когато се опитват да копират 1:1 примери от дефилетата.
Все пак не всяка жена на 40 има фигурата на Амал (която дори за екстремист като мен е твърде слаба) Wink


Да предложа и аз моето разбиране за удобен, с ударение на удобен, тоалет за сватба и коктейл...
   
- с втората съм ходила на лятна сватба, но моята е в цвят пепел от рози/пудра или както му викат на бежово/розовото/телесното... подобна на първата в перлено сиво съм носила на зимна сватба.

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 17:55 от Agent Provocateur

# 704
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Съгласна съм.
Мисля, че една жена демострира стил и елегантност когато е подбрала (деехи, грим, прическа аксесоари) които не само да са в синхрон, но и да са така адаприрани към конкретната жена  , че да я представят на макс.
Всичко останало, колкото и да е дизайнерско , марково и  скъпо, върши лоша услуга.
Моето скромно ммение е че модата тряба да пердставя жената в най добрата и светлина, а не жената да првдставя  най доброто  от  модата


Общи условия

Активация на акаунт